Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė fredis Rodyti pranešimą
    O kaip, kad tarkim tas pats Moteijūnas gautų kažkokį proc. nuo transfero? Pats būtų suinteresuotas tuo, kad kuo daugiau už jį pinigų sumokėtų, bet va jei į NBA varys tai iš jo biznis nedidelis bus, nes ten yra lubos tokiems transferam. Žodžiu kašėj dar ilgai iš transferų pinigų neuždirbinės...
    Kam Motiejūnui dalintis pinigus su Žalgiriu, jei jis gali pasiimti visus?

    Įsivaizduok, kad kokia Barcelona nori Motiejūno vienam sezonui ir yra pasiruošusi tam skirti 1 milijoną eurų. Tavo siūlomu atveju tarkim pusė milijono būtų skirta Motiejūno metiniam atlyginimui, o kita pusė kaip transfero mokestis, kurį tarkim lygiom dalim pasidalintų Žalgiris ir Motiejūnas. Kam Motiejūnui sutikti su tokia schema ir gauti 750 tūkstančių eurų, jei galėtų gauti visą milijoną?

    Comment


      Taip krepsinis Europos dar, taip sakant, ne toje vystymosi fazeje, lyginant su NBA ir Europos futbolu.
      Taciau Joker situacija nevisai tokia kaip "paprasti darbdavio/darbuotojo santykiai". Yra kontraktai, yra agentai. Ispirkos uz krepsininku perejima is klubo i kluba, kontrakto perpirkima mokamos ir Europos krepsinyje. Taciau aiskios, teisiskai sureguliuotos sistemos nera.

      Comment


        Parašė Romanovas Rodyti pranešimą

        - Kol mūsų vaikus eksportuos agentai iš užsienio, nematau ateities.
        O jei agentai ne is uzsienio?

        Gal cia turimas omeny variantas kai talentus be kontraktu ikalbina vaziuoti i uzsieni (Skurdauskas, Biruta, Alijevas), o ikalbinetojams sumoka adresatas

        Comment


          Parašė joker Rodyti pranešimą
          Įsivaizduok, kad dabar tu sugalvotum pakeisti darbovietę ir tavo buvęs darbdavys pareikalautų kokios nors kompensacijos iš tavo būsimo darbdavio Nerealu.
          Visai realu. Dažnai įmonių darbo sutartyse yra punktas, kad, darbuotojas, išėjęs iš darbo anksčiau negu po n mėnesių, turi darbdaviui grąžinti visas į jo mokymus investuotas išlaidas.
          Taigi, jei mane programavimo mokina kokie SONEX, mane leidžia į seminarus, darbui su manimi paskiria geriausius savo programuotojus, ir po trijų mėnesių aš jiems pasakau:
          "Atsiprašau, gerbiamieji, mane pasamdė Microsoft'as", tai, manau būtų visai sąžininga, kad tas pats Microsoftas mano buvusiam darbdaviui sumokėtų į mane investuotus 10 000LT ar pan. Tiesiog tokie dalykai turi būti numatomi sutartyse.
          Ir tuomet jau Motiejūno ar kito -ūno tėvai galvotų, ar vaikui dar būnant 16 metų leisti jį žaisti į Žalgirio mokyklą, ar visgi auginti patiems kitoje, paprastesnėje, krepšinio mokykloje.

          Comment


            LRT korespondentė: Kaip jaučiatės įsigijęs Žalgirį?
            Romanovas: kaip žydas prie vokiečio...

            Linksmybės prasideda

            Gero krepšinio visiems...
            Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
            Dordrechtas/Haarlemas
            Nesebaras/Plovdivas
            Kiolnas

            Comment


              Parašė tivoli Rodyti pranešimą
              LRT korespondentė: Kaip jaučiatės įsigijęs Žalgirį?
              Romanovas: kaip žydas prie vokiečio...

              Linksmybės prasideda

              Gero krepšinio visiems...
              Skotijos futbolo mafijos rankos ilgos

              Comment


                Apie krepsino agentus Romanovas Kauno Dienoje:
                ŪBIG išplatintame pranešime teigiama: "Klubo pertvarkymo planas bus įgyvendintas tik tuo atveju, jei bus įvykdytos kitos būtinos sąlygos ir pavyks rasti kompromisą su kreditoriais. Taip pat, jei pavyks bendradarbiauti su Lietuvos krepšinio federacija, užkertant kelią agentų lupikavimui ir kitiems parazitams aplink sportą." Ar galėtumėte plačiau pakomentuoti šiuos teiginius?

                – Jeigu pas vaiką ateina pedofilas, tai sukeliamas ne tik triukšmas. Bet jei pas šešiolikos metų vaiką ateina kitos rūšies parazitas ir su visais geriausiais jaunaisiais talentais, norėdamas pasipelnyti, pasirašo sutartis, aišku, ne be vietinių bendrininkų pagalbos, visi tyli. Kodėl tos gaujos nevadiname nusikaltėliais? Tokia situacija susiklostė, kad nei visuomenė, nei įstatymai neriboja agentų veiklos.

                Comment


                  Kas nors dar mano, kad Žalgiris turi trenerį?
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    man nejučiom net mintis šmėstelėjo, kad gal kurtinaitis teisus buvo... baisu

                    Comment


                      niekada nemėgau Žalgirio, bet dabar iš tisų gaila jo :/
                      Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

                      Comment


                        Parašė vlk Rodyti pranešimą
                        Apie krepsino agentus Romanovas Kauno Dienoje:
                        tuoj zalgiri i megeju lyga nuvaris kaip ir fbk paranojikas sitas...
                        Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                        Comment


                          Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                          tuoj zalgiri i megeju lyga nuvaris kaip ir fbk paranojikas sitas...
                          Nebūtų paranojiko, Žalgirio apskritai nebebūtų po šio sezono.
                          Flickr

                          Comment


                            kaip daro celtics po laimėto NBA finalo, taip darėm ir mes su bratkiu - bounce, bounce, bounce (šokinėjant )

                            Comment


                              Senai bemačiau Žalgiri toky Tikėkimės neapsileis komanda kitose varžybose rodys tokį patį lygį.Na ir ką šį karta sveikintinas Romanova pasirinkimas,tikiuosi kita sezona pamatyti Žalgiri dar sustiprėjusį.

                              Comment


                                Šaltos ugnelės:


                                Lietuvos himnas, kurio pabaigoje - tik žiūrovų balsai:


                                2009.05.11.
                                Paskutinis taisė Boružėlė; 2009.05.11, 21:48.

                                Comment


                                  super tikrai gražu, pavyko

                                  Comment


                                    Man kartais atrodo, kad Halės dvasia nepasitraukia nuo pat 1939 m...
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Nelabai spėjau pastebėti, kas ten parašyta buvo, kur fanai iškėlė prieš pat pradedant rungtynes?

                                      Comment


                                        Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                        Nelabai spėjau pastebėti, kas ten parašyta buvo, kur fanai iškėlė prieš pat pradedant rungtynes?
                                        "Su Jumis mes visad čia", "Ar Jums sekasi, ar ne"

                                        Comment


                                          Geras Beje, su pergale visiem

                                          Comment

                                          Working...
                                          X