Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment




      Comment


        http://www.zalgiris.lt/LT/naujienos/zinutes/4352/

        gražus gestas. Smagu buvo halėje matyti vaikus, kuriems likimas kai ko pagailėjo.....
        You've got one life! Live it!

        Comment




          Paskutinis taisė joker; 2009.03.03, 00:52.

          Comment


            O kaip Joker už būgno rėkia 22-24 sekundėje antroje video
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Klausimas: noriu draugui nupirkti Žalgirio orginalius marškinėlius tarkime su Jankūno pavarde ir numeriu, arba su draugo vardu ir belenkokiu numeriu. Ar įmanomas toks dalykas Kaune? Siūlykit greičiau žaliai-balti... Kiek pamenu nelabai man pavyko rasti... "Verslo dovanose" toks permatomas varinatas pardavinėjamas, gėda vadinti net maike
              You've got one life! Live it!

              Comment


                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                Klausimas: noriu draugui nupirkti Žalgirio orginalius marškinėlius tarkime su Jankūno pavarde ir numeriu, arba su draugo vardu ir belenkokiu numeriu. Ar įmanomas toks dalykas Kaune? Siūlykit greičiau žaliai-balti... Kiek pamenu nelabai man pavyko rasti... "Verslo dovanose" toks permatomas varinatas pardavinėjamas, gėda vadinti net maike
                Kažką panašaus?

                Comment


                  Parašė fredis Rodyti pranešimą
                  Klausimas: noriu draugui nupirkti Žalgirio orginalius marškinėlius tarkime su Jankūno pavarde ir numeriu, arba su draugo vardu ir belenkokiu numeriu. Ar įmanomas toks dalykas Kaune? Siūlykit greičiau žaliai-balti... Kiek pamenu nelabai man pavyko rasti... "Verslo dovanose" toks permatomas varinatas pardavinėjamas, gėda vadinti net maike
                  Bet kokią originalią Tūtos aprangą gali įsigyti pačioje Tūtoje - http://www.tuta.eu

                  Įsikūrę jie Aleksote, netoli aerodromo.

                  Beje, tas Mjso parodytas sportinės aprangos komplektas, parduodamas Rodiklyje, ir yra originalus, "nepermatomas".

                  Comment


                    Parašė fredis Rodyti pranešimą
                    Klausimas: noriu draugui nupirkti Žalgirio orginalius marškinėlius tarkime su Jankūno pavarde ir numeriu, arba su draugo vardu ir belenkokiu numeriu. Ar įmanomas toks dalykas Kaune? Siūlykit greičiau žaliai-balti... Kiek pamenu nelabai man pavyko rasti... "Verslo dovanose" toks permatomas varinatas pardavinėjamas, gėda vadinti net maike
                    Halėj pabandyk prieš rungtynes ,turiu gan neblogos kokybės 06-07 sezono Kirk maikę,dėl kainos nežinau,nes dovana

                    Comment


                      Buvau toj Tūtoj Aleksote. Tai ten jų ale ofisas, jokios parduotuvės nėra.

                      O tokius kaip Mjso papostino tik netu kaip suprantu galima nusipirkti. Ar klystu? Nueisiu šian dar į Akropolį į "Verslo Dovanas", bet čiūju ten nieko nebus...

                      O aš tai tokius kaip ir išrinkau, bet aš norėčiau tokių kur Eurolygoje žaidė, kad blizgėtų mandrai ir t.t....

                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        Parašė fredis Rodyti pranešimą
                        Buvau toj Tūtoj Aleksote. Tai ten jų ale ofisas, jokios parduotuvės nėra.

                        O tokius kaip Mjso papostino tik netu kaip suprantu galima nusipirkti. Ar klystu? Nueisiu šian dar į Akropolį į "Verslo Dovanas", bet čiūju ten nieko nebus...

                        O aš tai tokius kaip ir išrinkau, bet aš norėčiau tokių kur Eurolygoje žaidė, kad blizgėtų mandrai ir t.t....
                        Tai Tūtoje nepasiūlė jokių marškinėlių? Eik į tą ofisą ir sakyk, ko nori Ten pas juos vietoje ir daugybė pavyzdžių kaba. Parduotuvės jie neturi, nes viską gamina pagal užsakymą, specialiai kiekvienam klientui. Tame jų ofise gali užsisakyti bet kokį Tūtos gaminį. Bet kokius marškinėlius, kuriuos kada nors dėvėjo Žalgiris. Ne tik rungtynių, bet ir apšilimo, treniruočių, laisvalaiko drabužius su atitinkama Žalgirio simbolika ar be jos. Netgi gali užsisakyti tuos proginius čempioniškus marškinėlius ar chalatą (2007 m.), kuriuos Tūta pagamina laimėtam LKL'ui. Kadangi jie viską gamina individualiai, tas šiek tiek užtrunka. Prieš porą metų pirkau ten tokius juodus laisvalaikio marškinėlius ilgomis rankovėmis su Žalgirio herbu. Žaidėjai tokius turi, dažnai nešioja. Mane ten išmatavo ir per porą savaičių pagamino. Dar ant etiketės atspausdino "Žalioji mirtis" Visa tai kainavo 90 litų.

                        Comment






                          kaip šiandien choreo žaliai baltų?

                          Comment


                            Biški kreivai išdėstėm, bet nieko, atrodo vistiek gerai

                            Comment


                              Pirmoji tai beraštiška. Reikėjo rašyti arba "kurti, įsikalkite sau į galvą...", arba K didžiąją. Ir juokingi tie skirtingi baneriai antroj - dėl to kad daug ir vaikiškoki, ir nesimato va iš toliau. Ir guašui tik žaliam užteko...
                              Su pagarba.

                              Comment


                                Normaliai Haleje tie plakatai atrode. Kai tiek daug iskart iskele net nustebau.
                                Visus su pergale. Nera jau tokia svarbi, taciau reikalinga.
                                Kurtis protingai padare neisleides Petraviciaus ir Eidsono.

                                Comment


                                  O prie ko čia iš vis Kurtis? Kažkoks vaikų darželis tie fanai, ir vieni, ir kiti...
                                  Man atrodo, kad būtent fanų primityvumas ir atbaidė daug žmonių nuo LKL, net Ž - LR finalai jau nedaug kam įdomūs, bent jau mano aplinkoje. Kitaip buvo dar prieš 3-4 metus.

                                  Comment


                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                    O prie ko čia iš vis Kurtis? Kažkoks vaikų darželis tie fanai, ir vieni, ir kiti...
                                    Man atrodo, kad būtent fanų primityvumas ir atbaidė daug žmonių nuo LKL, net Ž - LR finalai jau nedaug kam įdomūs, bent jau mano aplinkoje. Kitaip buvo dar prieš 3-4 metus.
                                    Kurtinaitis: laikas užkalti Kauno halės langus ir „Žalgirio“ istorijoje dėti tašką
                                    O fanu primityvumas ar neprimityvumas vargiai susijes su populiarumu. Labiausiai bendra krepsinio populiaruma kelia geri rezultatai Europoj ir zvaigzdes krepsininkai, ir atvirksciai, kuo prasteni rezultatai Eurolygoj, kuo maziau zvaigzdziu komandoj, tai ir populiarumas mazesnis.

                                    Comment


                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      O prie ko čia iš vis Kurtis? Kažkoks vaikų darželis tie fanai, ir vieni, ir kiti...
                                      Man atrodo, kad būtent fanų primityvumas ir atbaidė daug žmonių nuo LKL, net Ž - LR finalai jau nedaug kam įdomūs, bent jau mano aplinkoje. Kitaip buvo dar prieš 3-4 metus.
                                      Kurtinaitis prie šito:

                                      http://www.alfa.lt/straipsnis/10260292

                                      Šios rungtynės vyko darbo dieną 18:45 ir buvo išgraibstyti visi nuo 35 iki 100 litų kainavę bilietai. Lygiai taip pat greitai neliko ir kelių šimtų stovimų bilietų maždaug po 30 litų. Nežinau, kokia ta tavo aplinka, bet daugumai tokios rungtynės ir ypač finalai yra įdomūs kaip niekada.

                                      Man būtų labai įdomu sužinoti kaip, anot tavo aplinkos, turėtų elgtis neprimityvūs fanai? Koks jų elgesys pritrauktų, sudomintų tavo aplinką ir tave patį?

                                      Comment


                                        Šaunuoliai, tiek visa Žalgirio komanda, tiek fanai! Tokių sirgalių bet kuri komanda turėtų pavydėt.

                                        Comment


                                          Parašė joker Rodyti pranešimą
                                          Ir ką? Mano nuomonę, Kurtis ne mažiau dėl to pergyvena, tik išreiškia savo apmaudą ne taip infantiliškai... Jau kam-kam, bet tik ne jam, atidavusiam "Žalgiriui" daug sveikatos ir metų, mesti priekaištus. O tai dabar į kiekvieną kažkieno repliką plakatus reikia rašyt? O paskui žmonės turi dar aiškintis, kam tai ir dėl ko skirta? Glupstvos...

                                          Kas įdomu mano aplinkai? Manau reikia mažiau agresijos. Matosi, kad tiems fanų klubams neypatingai išsilavinę žmonės vadovauja. Kitaip nei įžeidimas negaliu vertinti vakarykštės skanduotės "Lie-tu-va" Halėje, atseit, vilniečiai ne Lietuva...
                                          Durnystė ir tiek. Net gėda kažkaip dėl tokių dalykų...
                                          Man ir "Žalgiris" ir "Rytas" yrabrangūs klubai. Ir kai jie žaidžia Europoje, palaikau abu. O LKL aiškinkites patys, kas šustresnis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X