Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Karas tarp savų.. Geriau nebūna, tsakant... Ką? Ir Alytuj, kai prieš laikraštininkus loš, balėjinsit atskirai? Dainuosit/skanduosit atskirai? Jau sakiau tai, bet pasakysiu dar kartą - jei pykstatės tai pykitės už arenos ribų. Arenoj vienas tikslas - Žalgirio palaikymas, Žalgirio pergalė!

    Comment


      Parašė edvvis Rodyti pranešimą
      Karas tarp savų.. Geriau nebūna, tsakant... Ką? Ir Alytuj, kai prieš laikraštininkus loš, balėjinsit atskirai? Dainuosit/skanduosit atskirai? Jau sakiau tai, bet pasakysiu dar kartą - jei pykstatės tai pykitės už arenos ribų. Arenoj vienas tikslas - Žalgirio palaikymas, Žalgirio pergalė!
      Na tikrai liudna matyt Zalgirio gerbeju nesutarimus. Anksciau draugiskai juokdavomes is jobariu ir zydruju bereciu nesutarimu, taciau dabar vos ne tas pats Zalgirio stovykloje..

      Comment


        nu va, tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės galima padaryt išvada - aš nekaltas, aplinka kalta Juokinga ir tiek, kai tokie dalykai vyksta, ir dar kyla į viešumą.
        ir dar kazkaip užkliuvo to ale žmogaus ne iš tribūnos žodžiai:
        "... jei nenorit,kad hale paskutini sezona tiek lietuviai,tiek uzsienieciai prisimintu kaip kokios fenerbaches namu arenos lygio kurios rungtynes vyksta tyloj zaidziant su barcelona ir stebint 1000 zmoniu..."
        Keista, kad toks viską žinantis žmogus kaip pavyzdį paėmė Fenerbahce, labiausiai lankomą arena Eurolygoj. Vidurkis - 12875 žiūrovai (2011.02.02 Fenerbahce Ulker - Žalgiris - 15560 žiūrovų).

        Comment


          Šituo atveju galima prieit išvadą, kad fanų grupių lyderiai yra nevykėliai. Tokiais atvejais jie turi išspręst kivirčus ir drausmint savo grupuotės narius. O kas dedasi dabar tai panašu į Lietuvos politines partijas - vieni kitus purvais drabsto, o labiausiai kenčia pagrindinis jų egzistavimo tikslas.

          Comment


            boo, manau to žmogaus komentaras buvo iš senesnių sezonų, kai dar nebuvo Sinan Erdem Arenos
            O kas dėl savų fanų kivirčų, išties gėda, eikit į laukus ir daužykit snukius, o ne Halėj prieš TV kameras ir t.t.

            Comment


              man įdomu kas dėsis Alytuje kai vienoje vietoje vėl bus GWB, WW ir RU...
              Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

              Comment


                Reikia mažiau gert taurą puslėm ir nebus nei muštyniu nei nieko. Siūlau vienas rungtynes paskelbt akcija " Diena be tauro" ir esu įsitikines nei muštynių nei nesusipratimu tikrai nebus.

                Comment


                  tik nereikia čia.. alkoholis nėra pagrindinė muštynių priežastis
                  Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                  Comment


                    Žinau kad būsiu kaikurių fanų pasmerktas bet..
                    Man keistas jų požiūris:

                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    visų pirma niekada mūsų nedarėm šventuoliais, nes tokie niekada nebuvom ir nebūsim, išvis tokių fanų pasaulyje nebūna
                    Būčiau komandos vadovas, iškarto tokį fanų požiūrį pasmerkčiau.
                    Fanatizmas nepateisina vandalizmo, vagysčių ir įvairiausių muštynių. Šis požiūris parodo, kad fanai eina ne komandos palaikyti dainomis (ką jie išpūtę akis deklaruoja ir skundžiasi kad jų niekas nesupranta o laiko bandiūgomis) o sukelti koki kivirčą ir t.t. O kad tokių fanų pasaulyje nebūna tai nepasiteisinimas. Man tiesiog gėda kaip Žalgirio fanui už tokį kai kurių fanų požiūrį..
                    Paskutinis taisė GediminasJa; 2011.02.07, 19:17.

                    Comment


                      /\ niekur taip neteigiau, ir nesuprantu, kodėl taip pats teigi? jokių kivirčų nesiekiama. 4 metai svarbiausia buvo komandos palaikymas, kodėl dabar manot, kad pasidarė kitaip?

                      Comment


                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                        /\ niekur taip neteigiau, ir nesuprantu, kodėl taip pats teigi? jokių kivirčų nesiekiama. 4 metai svarbiausia buvo komandos palaikymas, kodėl dabar manot, kad pasidarė kitaip?
                        Daktare, nieko asmeniškai Tau, bet.. Neteisinu nei vienos grupuotės tik noriu pasakyti kad esu prieš fanų muštynes ir visą tą šūdą. Deja pripažink, atsiradus GWB viso šito atsirado kurkas daugiau.. Sutapimas ar ne?

                        Comment


                          /\ nesutapimas.
                          tačiau pykčiai tarp savų aišku kas kita, ir toks nėra GWB tikslas, kad ir ką jūs besakytumėt

                          Comment


                            Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                            /\ nesutapimas.
                            tačiau pykčiai tarp savų aišku kas kita, ir toks nėra GWB tikslas, kad ir ką jūs besakytumėt
                            Aš nesakau kad jų vienintelis tikslas yra toks. Bet visi tie čiūdai sudaro įspūdį kad jūs kitaip negalit ir jum kartais nagus niežti.
                            Aš jau nešneku apie tai kad man nepatinka toks komandos palaikymas, bet bent jau padoraus elgesio norėtųsi..

                            Comment


                              o koks tikslas buvo nueit į A tribūną ir išsikabint tą plakatėlį? ta žinia kam buvo skirta?
                              beje, jei pastebėjot 3-4 kėlinį halė ženkliai prisidėjo prie GD skanduočių. man rodos buvo akivaizdu kurias skanduotes palaikys visi halės žiūrovai. o jei to nenorima suprasti, o dar ir saviems prašant trukdoma žiūrėt rungtynes tai žinoma, kad rezultatas toks koks yra šiandien

                              klausimas, kaip ir ar bus ieškoma sprendimų. kaip šią situaciją suvaldyt?
                              siūlyčiau GD ir GWB lyderiams susėst ir sutart, kaip turi vykt palaikymas kad tiktų visiems, o ne su kakta stengtis pramušti sieną.

                              vistiek visi esam pasmerkti sirgti už mūsų miesto komandą !!!!

                              Comment


                                Parašė negative Rodyti pranešimą
                                ...

                                klausimas, kaip ir ar bus ieškoma sprendimų. kaip šią situaciją suvaldyt?...
                                dar praeitais metais į GD valdybą buvo specialiai priimta pora gwb narių, kad būtų didesnis dialogas; bet tie nariai buvo visiškai apatiški ir nieko nedarė
                                ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                                Comment


                                  Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                                  tik nereikia čia.. alkoholis nėra pagrindinė muštynių priežastis
                                  Na taip taip. Tik nereikia. Tikriausiai važiuodami i varžybas kučiukus su pienu valgot knygas skaitydami?

                                  Comment


                                    Bet ka darant, galima dangstytis Komandos vardu. Tik pagalvokit ar savo palaikymu (su visom mustynem ir skandalais) labiau padedat ar kenkiat? Saukstas deguto ir medaus statine sugadina. Jus atstovaujat visus zalgirio fanus ir turetumet rodyti pavyzdi, o ne asmeninius gincus mustynemis spresti. Man asmeniskai, kartais haleje pasidaro nejauku ziuret i egresyviai nusiteikusius jaunus arsius fanus ir manau, kad palaikymas yra viena, bet fanatizmas ir dangstymasis komandos vardu darant vaikiska chuliganizma, o kartais ir dar blogiau, yra nepateisinama. Jei myli komanda, netersi jos vardo ir likusiu jos fanu tokiais dalykais.

                                    Comment


                                      Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                                      Na taip taip. Tik nereikia. Tikriausiai važiuodami i varžybas kučiukus su pienu valgot knygas skaitydami?
                                      na aišku nėra taip, kad nieko negeriam, bet šiaip jau senai bebuvo taip, kad kažkas prigertų tiek, jog nebesivaldytų
                                      Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                                      Comment


                                        vasario 12-13 d.d. Ž fanų vienybės patikrinimo dienos ...!?

                                        Comment


                                          Parašė negative Rodyti pranešimą
                                          vasario 12-13 d.d. Ž fanų vienybės patikrinimo dienos ...!?
                                          Tikiuosi ten nuvažiavę žmonės pamirš tą nelogišką GD-GWB karą..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X