Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ledo ritulys

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kiek teko girdeti, KHL'o brangiausi bilietai yra Rygoje: 5 - 15 Ls ... tai matyt ir Vilniuje panašios kainos bus

    Comment


      2009-10-12
      Rusijos ledo ritulio komandų mūšis Vilniuje


      Buvo užpildyta beveik visa Siemens`o arena







      Rungtynių akimirkos







      p.s. Kasparaičio klubas laimėjo
      Paskutinis taisė trilobitas; 2009.10.23, 21:33.

      Comment


        Buvau vakar, šiaip gan įspūdingas renginys buvo. Pamatėm daugmaž viską, išskyrus muštynes ir patį Kasparaitį. Dėl to buvau šiek tiek nusivylęs, bet įspūdinga mačo pabaiga viską atpirko - CKA (Kasparaičio komanda) visą laiką atsilikinėjo, o paskutinę trečiojo kėlinio minutę net vartininką pakeitė ir visi užpuolė varžovų vartus. Įvartis buvo pelnytas pačią paskutinę sekundę, dar kelias minutes teisėjai sprendė ar nebuvo jau po sirenos, bet visgi įskaitė - 3:3. Tada buvo 5 minučių pratęsimas, per kurį įvarčių nebuvo, o tada pamatėm ir "pendelius" (nežinau kaip ledo ritulyje tai vadinama), per kuriuos CKA sugebėjo išplėšti pergalę.

        Beje, šiandien "Siemens'e" žaidžia Elektrėnų "Energija" prieš latvius, rekomenduoju

        Comment


          Ledo ritulio "pendeliai" vadinami bulitais. Lietuviškai nežinau kaip. Baudinių serijomis greičiausiai..

          Comment


            kažin kaip šįsyk ledo kokybe ar liko žaidėjai patenkinti

            Comment


              Beje, citatėlė tokia:

              Sovetskij Sport: Поговаривают, что именно Романов мечтает создать литовскую команду в КХЛ. И даже купил для этого вильнюсскую «Утенос Арену», которую собирается реконструировать.


              Vertimas (translate.google.com):

              Eina gandai, kad Romanovas nori sukurti Lietuvos komanda CHL. Aš net nupirko Vilniaus "Utenos Arena, kuri ketina rekonstruoti.

              Esmė aiški

              Comment


                Parašė mag Rodyti pranešimą
                kažin kaip šįsyk ledo kokybe ar liko žaidėjai patenkinti
                iš ten pat:

                Причем на вильнюсской арене применяется двойная система фильтрации воды, что делает ее очень качественной. Вчера бросалось в глаза, насколько красивым был лед – белым-белым. Редко где в лиге можно еще встретить такой.

                vertimas:

                Ir ne Vilniaus arena naudojamas dvigubas vandens filtravimo sistema, kuri leidžia labai aukštos kokybės. Vakar buvo labai akivaizdus, kaip ledas buvo graži - balta, balta. Retai lygoje, kurioje galite rasti tokį.

                Comment


                  Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                  Beje, citatėlė tokia:

                  Sovetskij Sport: Поговаривают, что именно Романов мечтает создать литовскую команду в КХЛ. И даже купил для этого вильнюсскую «Утенос Арену», которую собирается реконструировать.


                  Vertimas (translate.google.com):

                  Eina gandai, kad Romanovas nori sukurti Lietuvos komanda CHL. Aš net nupirko Vilniaus "Utenos Arena, kuri ketina rekonstruoti.

                  Esmė aiški
                  Beje, Vilniuje nuo buvusių Ledo rūmų Viršuliškėse jau kuris laikas, kaip dingo užrašas UTENOS... Beliko tik PRAMOGŲ ARENA. Gal greitu laiku bus ŪBIG arba Ūkio banko pramogų arena

                  Comment


                    dėkui valiukas torrentuose jau yra įrašas rungtynių ir laidos prieš jas, rodo ir reportažą apie areną, tai didelių nusiskundimų lyg ir neturi, žurnalistas užsimena, kad gal persirengimo kambariai mažoki, bet blogybių didelių nėr, bet yašino kai paklausia apie tai tai, jis iškart pradeda šnekėt apie pilną areną tai kaip ir nusiskundimų nėr didelių, renginiu panašu patenkintos visos pusės.

                    Comment


                      Man tai kažkaip keistai čia atrodo: rusų čempionatas Lietuvoje vyksta ir žmonės susirenka "sirgti" už rusų armijos sporto klubą. Gal biški savigarbos reikia turėt?

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Man tai kažkaip keistai čia atrodo: rusų čempionatas Lietuvoje vyksta ir žmonės susirenka "sirgti" už rusų armijos sporto klubą. Gal biški savigarbos reikia turėt?
                        Gal tiesiog ateina varžybų pažiūrėti? Retai Lietuvoje kokybišką ledo ritulį galima išvysti.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Man tai kažkaip keistai čia atrodo: rusų čempionatas Lietuvoje vyksta ir žmonės susirenka "sirgti" už rusų armijos sporto klubą. Gal biški savigarbos reikia turėt?
                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Gal tiesiog ateina varžybų pažiūrėti? Retai Lietuvoje kokybišką ledo ritulį galima išvysti.
                          Būtent. O sirgo visi už CKA todėl, kad šioje komandoje žaidžia Kasparaitis.

                          Comment


                            Vieną kartą vyko, tai ir susirinko žmonių. Jei vyktų kas savaitę, tikrai tiek neitų. O aš griežtai prieš Lietuvos komandą Rusijos čempionate. Tegul Lietuvoj kuria ledo ritulį, o neina lengviausiu keliu. Čia iš serijos kaip Celtic ir Rangers FA Premiership norėjo/nori žaisti.

                            Comment


                              Parašė mag Rodyti pranešimą
                              dėkui valiukas torrentuose jau yra įrašas rungtynių ir laidos prieš jas, rodo ir reportažą apie areną, tai didelių nusiskundimų lyg ir neturi, žurnalistas užsimena, kad gal persirengimo kambariai mažoki, bet blogybių didelių nėr, bet yašino kai paklausia apie tai tai, jis iškart pradeda šnekėt apie pilną areną tai kaip ir nusiskundimų nėr didelių, renginiu panašu patenkintos visos pusės.
                              Gal galima būtų sužinoti, kuriame trackeryje yra?

                              Comment


                                Parašė rat Rodyti pranešimą
                                Vieną kartą vyko, tai ir susirinko žmonių. Jei vyktų kas savaitę, tikrai tiek neitų. O aš griežtai prieš Lietuvos komandą Rusijos čempionate. Tegul Lietuvoj kuria ledo ritulį, o neina lengviausiu keliu. Čia iš serijos kaip Celtic ir Rangers FA Premiership norėjo/nori žaisti.
                                Manau, labai siauras tavasis požiūris. Imi pavyzdį Celtic'us ir Rangers'us. Niekad Lietuvoje ledo ritulys neprilygs futbolui Škotijoje. Vien dėl to tai yra blogas pavyzdys. Kurti ledo ritulį ? Nuo ko pradėt ?? Niekad ledo ritulys neturėjo stiprių pozicijų Lietuvoje, neskaitant SSRS laikais buvusio kiekvienos sporto šakos masiškumo. Vienintelė komanda ir ta su minusiniu biudžetu žaidžia Latvijos čempionate, kur rungtyniauja daugelis Latvijos dublerių ekipų. Sakysi, geriau investuot ? Kaip įmanoma? Kas investuos ? Privatūs verslininkai investuos į komandas, kurios gali duot apčiuopiamos naudos tik po 50 metų ?? Nebūkim banaliais. Aš už komandą KHL'e, jeigu tokia galimybė atsirastų. Nieko nėra geriau negu aukščiausio lygio renginys, kuris pritraukia žmones. Kiek žmonių eitų į Lietuvos ledo ritulio pirmenybes, jeigu tokios būtų? Mažuma. Būtų panašiai kaip ir su futbolo daugelyje miestų. Tačiau komanda, kuri žaistų KHL'e pritrauktų minias gerbėjų, nes tai būtų puikus renginys, su gera organizacija ir panašiai. Nė viena sporto šaka dabartiniu metu turbūt negalėtų prilygt sava organizacija KHL'ui. Be to, tai skatintų jaunimą kultivuoti ledo ritulį. O kur dar nauda rinktinei ir panašiai.
                                Paskutinis taisė Tiesiog_as; 2009.10.13, 19:18.

                                Comment


                                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                  Man tai kažkaip keistai čia atrodo: rusų čempionatas Lietuvoje vyksta ir žmonės susirenka "sirgti" už rusų armijos sporto klubą. Gal biški savigarbos reikia turėt?

                                  Kiek žinau, paprasti žiūrovai nesieja sporto su politika. Nelabai protingas teiginys apie savigarbą.

                                  Comment


                                    Galiu pasakyti,kad rungtynės buvo tiesiog super.Tiesa pasakius,net nepastebėjau,kaip įmūšė paskūtinė šaibą.

                                    P.S. Ziurint foto,galiu nuspėti,kad sedėjau visai netoli fotografo. ;]

                                    Comment


                                      Parašė Tiesiog_as Rodyti pranešimą
                                      Kiek žinau, paprasti žiūrovai nesieja sporto su politika. Nelabai protingas teiginys apie savigarbą.
                                      Didysis sportas visada poltika. Kvaila tai neigti.

                                      Comment


                                        Na aš į šias varžybas ėjau palaikyt SKA.Kiek tik leidžia galimybės,per netą pasižiūrių rungtynės.

                                        Comment


                                          Parašė rat Rodyti pranešimą
                                          Vieną kartą vyko, tai ir susirinko žmonių. Jei vyktų kas savaitę, tikrai tiek neitų. O aš griežtai prieš Lietuvos komandą Rusijos čempionate. Tegul Lietuvoj kuria ledo ritulį, o neina lengviausiu keliu. Čia iš serijos kaip Celtic ir Rangers FA Premiership norėjo/nori žaisti.
                                          Na tai ne visiškai Rusijos čempionatas Visgi šalia Rusijos vėliavos kabo ir Baltarusijos, Latvijos bei Kazachstano vėliavos. Nu bet čia jau kabinėjimasis prie detalių, ne esmė. Bet kaip jau buvo išsireikšta, Lietuvoj stiprios ledo ritulio lygos nebus, nes aukštam lygiui reikia daug pinigų. O pinigų pas mus yra tiek, kad duok Dieve tas pats Romanovas sugebėtų įkurti ir išlaikyti bent vieną aukšto lygio ledo ritulio klubą, kuris ir galėtų dalyvauti KHL. Kame čia blogis?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X