Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2015

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • OptimusPrime
  replied
  Kaip sakoma: tos pačios komandos tam pačiam turnyre du kartus nenugalėsi. Mums taip buvo prieš du metus su prancūzais. Tai jeigu tikėti prietarais - Serbijos pergalės prieš Lietuvą atveju čempionais taps Ispanija, nes serbai juos nugalėjo grupės varžybose, tačiau jeigu rytoj mes nugalim Serbiją, kad tapsim čempionais man nekyla jokių abejonių. Mums tikrasis finalas yra rytoj.

  Komentuoti:


 • Aleksas666
  replied
  Prancūzai nukarūnuoti.

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Su sąlyga, kad tenka dabar dirbti su serbais, tai šiandien darbe serbai šneka, kad Lietuvai nėra šansų laimėti prieš Serbiją.
  Taip, komanda stipri, o serbai kitaip kalbėti ir negali . Tie lyginimai, kuri komanda kokį varžovą keliais taškais įveikė, turi mažai prasmės, nes kiekvienos varžybos būna skirtingos ir varžovas nebūtinai žaidžia taip pat. Patikimų žaidėjų turėjo ir Kroatija. Kur ji dabar? Viską lems charakteris. Panašu, kad serbai jo turi daugiau nei kroatai .
  Ispanai galbūt šiemet ir neblizga, bet dėl prancūzų tai abejočiau. Jie sugeba gerai sužaisti tada, kai to reikia. Panašiai kaip lietuviai . Pirmus du kėlinius gali atrodyti miegantys ir silpni, o pabaigoje atsibunda ir sužaidžia. Komandoje yra pagrindiniai žaidėjai, galintys nulemti rungtynių baigtį.
  Antras faktorius centras Radulica, kuris išsiskiria ūgiu ir mase, kuo ir naudojasi po krepšiu (ypač ūgio persvara, panašiai kaip ankščiau A.Sabonis).
  Raduljicos ūgio ir svorio duomenys tokie pat kaip Valančiūno, gal tik atrodo grėsmingiau. Vyresnis, turi daugiau patirties, tačiau NBA jis neįsitvirtino! Tai jam iki Sabonio ir Valančiūno lygio tolimas kelias . Praeitą sezoną pasirašinėjo tik terminuotas 10 d. sutartis su ne pirmos eilės NBA komanda. Gruzinas Pachulia kaip centras daug rimtesnis varžovas.
  Paskutinis taisė senasnamas; 2015.09.17, 14:58.

  Komentuoti:


 • booraz
  replied
  Su sąlyga, kad tenka dabar dirbti su serbais, tai šiandien darbe serbai šneka, kad Lietuvai nėra šansų laimėti prieš Serbiją. Serbai italus nugalėjo gal 20 taškų, o Lietuva tik po pratęsimo laimėjo. Prancūzijai ar Ispanijai juo labiau serbai neįveikiami. Vienu žodžiu pagal juos Serbija geriausia šį čempionatą. Iš dalies sutinku, tikrai turi gerų, patikimų žaidėjų. Bet sakiau, kad pažiūrėsim rytoj vakare kaip bus. Sėkmės mūsų komandai.

  Komentuoti:


 • lietus
  replied
  Serbai nėra kažkuo labai ypatingi. Iki šiol pasireiškė, jeigu galima taip pasakyti, du jų faktoriai. Visų prima ketvirtam kėlinyje kažkaip stebuklingai ima kristi tritaškiai (kai žaidė su suomiais tai jau atrodė, kad suomiai serbus iš 1/8 pasiųs namo, bet ketvirtam kėlinukyje atsilikdami berods 6 ar 5 taškais iš eilės įmetė 7 tritaškius ir atitrūko apie 15 taškų skirtumu. Panašiai buvo ir su čekais, tiesa tada 4 iš eilės rodos įmetė). Ir tuos tritaškius ne visada gerai paruoštus mesdavo. Antras faktorius centras Radulica, kuris išsiskiria ūgiu ir mase, kuo ir naudojasi po krepšiu (ypač ūgio persvara, panašiai kaip ankščiau A.Sabonis).

  Komentuoti:


 • Irma
  replied
  Geras žaidimas buvo!

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  V. Čeponis: kaip J. Kazlauskas pergudravo sumanųjį italą S. Pianigianį
  Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/sportas/eurobask....d?id=69031754
  Lietuvos krepšininkai didelę daugumą tritaškių metimų atliko būdami laisvi ir įsūdė net 11 iš 18.
  Iki šiol tolimi metimai komandai nekrisdavo. Taip išeina, kad ne žaidėjai netaiklūs, o kitos komandos tiesiog geriau gindavosi. Pagrindinių italų žaidėjų rotacija buvo menka ir pabaigoje jie buvo labiau pavargę. O dar ir pratęsimą buvo priversti žaisti.

  Kaip rinktinės Tėvas darbais nutildė kritikus
  Daugiau: http://www.krepsinis.net/naujiena/ka...paign=copy-txt
  Trečias pusfinalis trečius metus iš eilės, kai nuolat kyla problemų dėl komandos sudėties ir susirenka toli gražu ne visi geriausi žaidėjai. Kazlausko vietą ateityje užimsiančiam treneriui tikrai nebus lengva, nes lūkesčiai bus dideli.
  Paskutinis taisė senasnamas; 2015.09.17, 13:28.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Komanda gimė. Amen.

  Komentuoti:


 • edvvis
  replied
  Bet tie irgi nėra nenugalimi. Tampėsi ilgai su čekais. Reikia žaisti savo grajų ir viskas bus gerai! Aš jaučiu, kad sekmadienį ~22:00 šalyje bus didžiausias triumfas nuo 2003 metų!

  Komentuoti:


 • ViR2
  replied
  Serbai siemet rimciausia turnyro komanda ir absoliutus favoritai sekanciam zaidime deja realistiskai mus iagelbet galetu tik fuksas, bet serbai atrodo fantastiskai

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Parašė TH1 Rodyti pranešimą
  O kaip serbai siemet atrodo ?
  Deja, bet neblogai, kol kas be pralaimėjimų.

  Komentuoti:


 • TH1
  replied
  O kaip serbai siemet atrodo ?

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Mačiulis šiandien atrodė blankesnis, palyginti su praeitom varžybom, bet vis tiek 19 taškų ir 10 kamuolių! Užtai sužaidė kitas Jonas. Bet Jankūnas prapuolęs buvo. O Kalniečiui už tritaškį pratęsime galima atleisti 7 pramestus tritaškius rungtynėse su Gruzija . Šiandien Lietuva ir iš toli gerai svaidė (ko anksčiau nebūdavo), ir baudos aikštelėje padoriai atrodė. Jei Siaubutis bent kažką įmestų, tai išvis būtų pasaka. Galima pagirti Milaknį, kuris kaip retai išleidžiamas rinktinės naujokas įrodė, kad pasitaikius progai savo metimus gali įmesti ir svarbiose rungtynėse. Komanda žaidė subalansuotai ir protingai bei buvo stipresnė psichologiškai. Gale viską lėmė būtent charakteris. Vydamiesi italai ėmė klysti ir mėtyti pro šalį. Italams, surinkusiems bene visus geriausius savo žaidėjus, žiauroka pralaimėti antrą iš eilės ketvirtfinalį tai pačiai komandai.
  na i olimpine atranka jau papuokem. tai programa minimum kogero ivykdyta...
  Ir atidirbta už banguojančias bei daug kritikos sulaukusias grupės rungtynes.
  Liko serbai ir arba ispanai, arba vėl prancūzai . Po grupės rungtynių buvo sunku tikėtis pasirinkimo iš tokių garbingų varžovų. Bet kokiu atveju patekimas į ketvertą jau yra elito lygis.
  Paskutinis taisė senasnamas; 2015.09.16, 23:38.

  Komentuoti:


 • Galis
  replied
  na i olimpine atranka jau papuokem. tai programa minimum kogero ivykdyta...

  Komentuoti:


 • Aleksas666
  replied
  Kalnas šiandien irgi lygi parodė! A. ir dabar mes jau kovojam dėl medalių!

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Pagaliau ne tik rezultatas teigiamas, bet ir žaidimas gražus, gal jau visi virusus išsigydė.

  Komentuoti:


 • Eidvis
  replied
  Turbūt tų, kurie tikės, kad galima laimėti serbus bus daugiau, nei tų, kurie galvojo, jog laimėsim prieš italus. Šaunuoliai. Viršijo lūkesčius.

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Tai kas tie favoritai? Ar Kazlauskas blogas treneris? Sužaidė rimtai ir drausmingai, o pratęsime visai užtikrintai. Pamėtė italų žvaigždės, bet ne per daug, o gale neblogai užspausti buvo. Sakiau, kad Lietuvai gebėjimas žaisti rungtynių pabaigas dar pravers . Jei ne atimtas pratęsimas su belgais, tai jau būtų trečias pratęsimas. Ir laimėtas 10 taškų!

  Komentuoti:


 • ViR2
  replied
  Kokios varzybos!!!!! Koks lygis!!!!!! Fantastika!

  Komentuoti:


 • Aleksas666
  replied
  Jau geriau, bet nervus tampė

  Komentuoti:

Working...
X