Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Siaip Luksys uosle turi bet jis rinktineje tik draugiskas zaidzia , na manau jam leis pasireiksti pries Latvius ir Estus tai gal parodys ko yra vartas ir rungtyniaus atrankos cikle

    Comment


      Atrodo, kad grynakraujis vokietis sios salies rinktineje greitai bus retenybe

      Šveicarija 0 – 4 Vokietija
      23‘ [0 – 1] Miroslav Klose
      61‘ [0 – 2] Mario Gomez
      67‘ [0 – 3] Mario Gomez
      89‘ [0 – 4] Lukas Podolski

      Comment


        Parašė mindakas Rodyti pranešimą
        Atrodo, kad grynakraujis vokietis sios salies rinktineje greitai bus retenybe

        Šveicarija 0 – 4 Vokietija
        23‘ [0 – 1] Miroslav Klose
        61‘ [0 – 2] Mario Gomez
        67‘ [0 – 3] Mario Gomez
        89‘ [0 – 4] Lukas Podolski
        Vokiečiai aplamai teturi vieną grynakraujį vokietį - S.Kiesling (pastarasis registruotas rinktinėje, nors oficialiose rungtynėse Vokietijai dar neatstovavo, tik draugiškose), likę keturi - Gomez ispaniškų šaknų, Podolski ir Klose - lenkiškų, Kuranyi - braziliškų.
        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

        Comment


          Kuranyi - braziliškų.
          - Ir vengriškų.

          Comment


            bet tai jie nors ir vokisku turi tai manau cia dar nieko man tai nesamone kazkokia atrodo kai zaidejas visai neturintis kokios tai valstybes kraujo uz ja zaidzia

            Comment


              „Ekranas“ bus matomas per 5 KANALĄ

              Balandžio 12 dieną, 17:00 val., 5 KANALAS rodys rungtynes FK „Ekranas“ – FBK „Kaunas“. Tai bus ne vienintelės rungtynės šiame sezone, kurias minėtas TV kanalas transliuos iš Panevėžio „Aukštaitijos“ stadiono. Su 5 KANALU FK „Ekranas“ preliminariai sutarė dėl 10 įdomiausių A lygos, LFF taurės, “Triobet Baltijos lygos” ir UEFA turnyrų rungtynių transliacijų. Rungtynes komentuoti pažadėjo profesionaliausia Lietuvoje futbolo komentatorių pora – Nerijus Kesminas ir Vytaras Radzevičius.
              „Mano nuomone, futbolas yra ne tik sportas. Futbolas yra ir verslas. Atėjo laikas Lietuvai vėl matyti lietuvišką futbolą. Neturime laiko laukti, kol mus kažkas parodys, kol kažkas teiksis mus pamaloninti. Nusprendėme patys padirbėti. Patys turime tapti įdomūs, kad mumis pradėtų domėtis televizijos, žiniasklaida, visuomenė.
              Su LFF sutarėme dėl rungtynių transliacijų teisės iki liepos 1 dienos. Tikiuosi, kad sutartį pratęsime ir po šios datos.
              Nenorime būti geri tik sau. Būsime matomi mes, bus matomi ir mūsų rėmėjai. Bus matomos kitos komandos. Parodysime, kad futbolas Lietuvoje gyvas. Parodysime, kad yra toks futbolo klubas „Ekranas“,“- sakė „Ekrano“ prezidentas A. Labinas.

              Nesupratau!? Kiek žinau 5 kanalo nemato nei Panevėžys, nei Šiauliai nei daugelis kitų Lietuvos miestų, tai kaip čia rodys per 5 kanalą komandą miesto, kuriame tos TV nėra? Ar aš kažko nesuprantu?
              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

              Comment


                Parašė vizas Rodyti pranešimą
                Vokiečiai aplamai teturi vieną grynakraujį vokietį - S.Kiesling (pastarasis registruotas rinktinėje, nors oficialiose rungtynėse Vokietijai dar neatstovavo, tik draugiškose), likę keturi - Gomez ispaniškų šaknų, Podolski ir Klose - lenkiškų, Kuranyi - braziliškų.
                Skamba taip, tarsi kalbėtume apie lenktyninius žirgus arba medžioklinius šunis - grynaveislius, grynakraujus... Faktas, kad jie daugelį metų gyvena/yra gimę Vokietijoje, moka kalbą ir laiko save vokiečiais (jeigu ne etniniais, tai bent Vokietijos piliečiais). Daugiau man iš tiesų niekas nebesvarbu...

                Beje, čia tikrai gali būti rimta lietuvių kalbos problema - išgirdę žodį "nacionalinis", daugelis lietuvių dėl nesuprantamų priežasčių ima įsivaizduoti "tautinį-etninį", kas tikrai nėra tiesa.

                Ir dar - "vokiečiai aplamai teturi vieną grynakraujį vokietį" - šito visai nesupratau... Nebent čia pokštas... Vienintelį iš kiek? Iš 20-ies ir dar kažkiek nac. rinktinės žaidėjų? Tikrai?

                Comment


                  Parašė Kecal Rodyti pranešimą
                  Skamba taip, tarsi kalbėtume apie lenktyninius žirgus arba medžioklinius šunis - grynaveislius, grynakraujus... Faktas, kad jie daugelį metų gyvena/yra gimę Vokietijoje, moka kalbą ir laiko save vokiečiais (jeigu ne etniniais, tai bent Vokietijos piliečiais). Daugiau man iš tiesų niekas nebesvarbu...

                  Beje, čia tikrai gali būti rimta lietuvių kalbos problema - išgirdę žodį "nacionalinis", daugelis lietuvių dėl nesuprantamų priežasčių ima įsivaizduoti "tautinį-etninį", kas tikrai nėra tiesa.

                  Ir dar - "vokiečiai aplamai teturi vieną grynakraujį vokietį" - šito visai nesupratau... Nebent čia pokštas... Vienintelį iš kiek? Iš 20-ies ir dar kažkiek nac. rinktinės žaidėjų? Tikrai?

                  Mano klaida, turėjo būti vienintelį grynakraujį puolėją.
                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    Nesupratau!? Kiek žinau 5 kanalo nemato nei Panevėžys, nei Šiauliai nei daugelis kitų Lietuvos miestų, tai kaip čia rodys per 5 kanalą komandą miesto, kuriame tos TV nėra? Ar aš kažko nesuprantu?
                    - Turbūt orientuotasi į kabelius ir kitus galu(a)s.

                    Comment


                      Jei dar 5 kanalas online transliacija susiorganizuotu...O Kesminas su Radzevicium poroj - bent juokinga klausyt
                      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                      Comment


                        Sklinda gandai, kad nuo gegužės mėnesio "5 kanalas" keis pavadinimą ir bus matomas 5 didžiuosiuose šalies miestuose, tame tarpe ir Panevėžyje:

                        http://dienosduona.blogas.lt/361693/

                        Comment


                          Krepšinio šalyje kuria futbolo akademijas

                          Agnė Gintautaitė
                          2008.03.28 09:42

                          Iki 2010 m. pabaigos Lietuvoje turėtų iškilti šešios futbolo akademijos, tarp jų ir didžiausias Baltijos šalyse šios sporto šakos kompleksas Vilniuje. Jis atsieis iki 50 mln. Lt. Europos futbolo federacijų asociacijos (UEFA) projektas skirtas naujai futbolininkų kartai išugdyti Lietuvoje, kelti šios sporto šakos lygį šalyje.

                          Akademijos išsidėstys per šešis didžiausius šalies miestus - Vilnių (numatoma atidaryti 2010 m.), Kauną (2007 m.), Klaipėdą (2009 m.), Šiaulius (2009 m.), Panevėžį (2010 m.) ir Marijampolę (2008 m.). Jose mokysis vaikai iš visos Lietuvos, jie bus nemokamai apgyvendinami specialiai statytuose sporto pensionuose.

                          "Apgyvendinimas yra vienas iš būdų pritraukti gabų jaunimą iš mažesnių miestelių", - sako Mindaugas Beišys, VšĮ Vilniaus futbolo akademija direktorius.
                          Regioninėse akademijose mokysis berniukai nuo aštuonerių iki trylikos metų. Geriausiuosius toliau tobulintis siųs į Nacionalinę akademiją Kaune, o iš jos 17-mečiai bus kviečiami į kol kas dar nepastatytą akademiją Vilniuje.

                          Didžiausias Vilniaus kompleksas yra pagrindinė projekto dalis. Jis atitiks Tarptautinės futbolo asociacijų federacijos (FIFA) reikalavimus, jame planuojama organizuoti ir tarptautinio lygio futbolo varžybas, nuomoti plotą užsienio klubų bei rinktinių treniruotėms.
                          Kompleksą sudarys uždaras ir atviras stadonai, atitinkamai po 3.000 ir 5.000 vietų, trys tarptautinius reikalavimus atitinkantys futbolo treniruočių aikštynai.
                          "Gal aukščiausios lygos varžybų rengti ir negalėsime, bet mažesnės reikšmės ar jaunių varžybas tikrai organizuosime", - žada p. Beišys.
                          Pensione gyvens iki 100 vaikų, iš viso 17,6 ha komplekso statyba kainuos iki 50 mln. Lt. UEFA žada skirti 8 mln. Lt, o likusioji dalis – steigėjų Lietuvos futbolo federacijos (LFF), apie 20 mln. Lt, ir miesto savivaldybės. Tikimasi lėšų pritraukti ir iš ES fondų.
                          "Tai ir atvykstamojo turizmo subjektas, mat į varžybas atvyks ne tik sportininkų, bet ir jų aistruolių. Todėl galvojame pinigų prašyti ir iš ES fondų", - sako p. Beišys.

                          Per miglą

                          Pasak p. Beišio, vienas iš UEFA reikalavimų buvo į projektą įtraukti ir vietos savivaldą ar valstybės institucijas, mat jis privalo atitikti šalies interesus.
                          "Dar neaišku, kiek lėšų statyboms ir išlaikymui skirs savivaldybė. Gal jų užteks tik statybų paskoloms kompensuoti", - svarsto Vilniaus futbolo akademijos direktorius.
                          Šiais metais vykdomiems 450.000 Lt vertės projektavimo darbams Vilniaus miesto savivaldybė skyrė trečdalį sumos. "Į projektą žiūrime teigiamai", - sako Algimantas Liubinskas, Vilniaus savivaldybės Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjas. Pati Vilniaus futbolo akademija iš renginių ir jų pritrauksimų aistruolių ketina uždirbti apie 1 mln. Lt per metus.

                          "Sostinės Naujosios Vilnios rajono vystymas yra, švelniai tariant, primirštas. Moderni infrastruktūra didins jo patrauklumą privačiam verslui, kurs darbo vietš, plukdys papildomų mokesčių į šalies biudžetą", - tikisi p. Beišys.
                          Dabar jau veikia Kauno futbolo akademija. Joje gyvena ir sportuoja apie 50 moksleivių, tarp kurių apie 40 – iš kitų miestų.
                          Pasak Raimondo Statkevičiaus, Kauno akademijos vadovo, lėšų iš renginių neužtenka net "bazei eksplotuoti". Juos išlaiko steigėja – Lietuvos futbolo federacija, prisideda ir Kūno kultūros bei sporto departamentas. Kauno miesto savivaldybė į projektą nesikiša.

                          Comment


                            Nelabai suprantu tokio sovietinio centralizacijos metodo. Kam reikia siusti tuos gabiausius vaikus i Kauna arba Vilniu is mazesniu miestu? Ar negeriau, kad jie liktu pas save ir Suduva, Atlantas, Siauliai ir Ekranas patys augintusi savo futbolo pamaina, dublerius, taip kaip vyksta visam pasaulyje?

                            Comment


                              Todėl, kad tokiu principu bus lipdomos rinktinės. Beje, baigę tas dvi didžiąsias akademijas, nepasiliks nei Vilniuje, nei Kaune. Teoriškai (bent jau taip teigiama) jie vis tiek priklausys tų miestelių, iš kurių atvyko akademijoms, klubams ir SM.
                              Paskutinis taisė bronius; 2008.03.31, 13:39.

                              Comment


                                /\ tikėkimės, nors Lietuvoj tai sunkiai bus įgyvendinama...

                                Comment


                                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                  /\ tikėkimės, nors Lietuvoj tai sunkiai bus įgyvendinama...
                                  Kas būtent?

                                  Comment


                                    Netiketa ir labai smagu kai futbolu Lietuvoje uzsiimantys zmones kalba net tik apie objektu statyba bet ir apie tai kiek ir kaip ji ATSIPIRKS
                                    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                    Comment


                                      Parašė bronius Rodyti pranešimą
                                      Kas būtent?
                                      pačios akademijos ir didžiųjų miestų klubai, esantys šalia jų visais įmanomais būdais vilios ir sieks čia išlaikyti vaikus, o ir patys vaikai nebenorėt gali važiuoti atgal...

                                      Comment


                                        pačios akademijos ir didžiųjų miestų klubai, esantys šalia jų visais įmanomais būdais vilios ir sieks čia išlaikyti vaikus, o ir patys vaikai nebenorėt gali važiuoti atgal...
                                        - Man ir taip atrodo, bet pamatysim viską ateity, dabar tik pati pradžia..

                                        Comment


                                          Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                          Nesupratau!? Kiek žinau 5 kanalo nemato nei Panevėžys, nei Šiauliai nei daugelis kitų Lietuvos miestų, tai kaip čia rodys per 5 kanalą komandą miesto, kuriame tos TV nėra? Ar aš kažko nesuprantu?
                                          gyvenu Gargžduose ir matau 5 kanalą turintiems kabelinę televiziją matyt ir kituose miestuose šis kanalas yra matomas. plius, kaip jau minėjo Valiukas, 5 kanalas pataps NTV, o jo veiklos teritorija nurodyta tokia: Biržai, Kaunas, Klaipėda, Pakruojis, Panevėžys, Šiauliai ir Vilnius. kitur matyt kaip įprasta bus pasiekiamas per kabelines televizijas.
                                          GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                                          Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X