Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė vizas Rodyti pranešimą
    Būtų mano valia, tas Taylor gautų poros sezonų diskvalifikaciją.

    O Eduardo dar grįš, negreit, bet grįš.
    Nemanau, kad jis taip norėjo sutraumuoti Eduardo, o apsvarčius situaciją kokiom 5-10 varžyboms baną galima įkalti
    You've got one life! Live it!

    Comment


      Siaubas.. Ar nepastebėjot blogos tendencijos, kad pastaruoju metu visos baisiausios traumos - atviri kojų lūžiai - vyksta tik salyne? David Busst, Larssonas, Djibril Cisse, Alan Smith, dabar Eduardo - visi žaidė Anglijoje arba Škotijoje. Ir dar viena tendencija - patys britai visada būna traumuotojo vaidmenyje. Who's next? Ir tie britai nuolat be jokių skrupulų kojas kaišioja tiesias..
      Jūsų,
      Analitikas PlėtRa™

      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

      Comment


        Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
        Siaubas.. Ar nepastebėjot blogos tendencijos, kad pastaruoju metu visos baisiausios traumos - atviri kojų lūžiai - vyksta tik salyne? David Busst, Larssonas, Djibril Cisse, Alan Smith, dabar Eduardo - visi žaidė Anglijoje arba Škotijoje. Ir dar viena tendencija - patys britai visada būna traumuotojo vaidmenyje. Who's next? Ir tie britai nuolat be jokių skrupulų kojas kaišioja tiesias..
        Antra karta Cisse sutraumavo kinas.

        Comment


          Puolėjas A.Velička parduotas į Norvegiją

          Puolėjas A.Velička parduotas į Norvegiją
          Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

          Comment


            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
            Antra karta Cisse sutraumavo kinas.
            Turėjau omenyje pirmą kartą. Apskritai, Cisse yra nelaimingiausias futbolininkas istorijoje turbūt. Du atviri lūžiai, abi kojos nulaužtos po kartą (steroidai gal??). Ir kas labiausiai stebina, jis vis dar žaidžia futbolą, žaidžia puolėju ir muša įvarčius.
            Jūsų,
            Analitikas PlėtRa™

            Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

            Comment


              Nedaug dar sumokėjo, kaip už vieną iš rezultatyviausių Škotijos lygos puolėjų.
              You've got one life! Live it!

              Comment


                Turtuolio Abramovičiaus agentams - neįprasta užduotis

                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  Gal kada atskris ir supainios mane su kokiu talentu Ech...

                  Comment


                    nu net keista daros ot kas per mada uzejo

                    Comment


                      Gal žinot kur internate už dyką UEFA čempionų lygą tiesiogai but galima žiūrėti?
                      Life is a game that no one wins

                      Comment


                        Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
                        Gal žinot kur internate už dyką UEFA čempionų lygą tiesiogai but galima žiūrėti?
                        pvz http://www.myp2p.eu/index.php?part=sports kokybe silpnoka ir komentarai pauksciu kalbom, bet musu Rinktines varzybu transliacija te visada randu

                        P.S.

                        http://www.fkvetra.lt/site/lt/naujienos.php?nid=984

                        Labai intriguojanciai skamba
                        „Nike“ taps ne tik FK „Vėtra“ techniniu rėmėju, aprūpinančiu pagrindinę komandą sportiniu inventoriumi, bet ir prisidės prie klubo vaikų bei jaunių futbolo strategijos vystymo, organizuos tarptautinius „Nike“ vardo jaunimo futbolo turnyrus, dalyvaus marketinginiuose klubo projektuose.

                        Nemažai dėmesio ketinama skirti klubo fanams – „Sportland“ ir „Citysport“ parduotuvėse bus galima įsigyti „Vėtros“ atributikos ir suvenyrų, bus organizuojamos reklaminės klubo kampanijos.
                        Nauji marskineliai - Ledas!

                        Paskutinis taisė zanaz; 2008.02.29, 21:30.
                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                        Comment


                          Zanai, logotipą nusiimkit ir aš paimsiu
                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                          Comment


                            Parašė vizas Rodyti pranešimą
                            Zanai, logotipą nusiimkit ir aš paimsiu
                            Prasau, cia toki manekena buvom bisky pasamde demonstracijoms
                            http://www.teamsportswear.co.uk/217262-703.jpg
                            You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                            Comment


                              Jūsų kapitono rankose geriau atrodo
                              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                              Comment


                                Vetra su NIKE aprangom zais, o rinktine su Saller.

                                Comment


                                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                  Vetra su NIKE aprangom zais, o rinktine su Saller.
                                  Ir kas čia juokingo?

                                  Comment


                                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                    Vetra su NIKE aprangom zais, o rinktine su Saller.
                                    ir?.... Žalgiris žaidžia su TŪTA, o rinktinė su NIKE ir kas? nesupratau?... kas čia juokingo? neyprasto? įdomaus?

                                    Comment


                                      Parašė boo Rodyti pranešimą
                                      ir?.... Žalgiris žaidžia su TŪTA, o rinktinė su NIKE ir kas? nesupratau?... kas čia juokingo? neyprasto? įdomaus?
                                      Del Zalgirio tai viskas aisku - Navikauskas. O del futbolo rinktines tai afera ir siaip parodo Lietuvos futbolo situacija ir kad artimiausiu metu niekas i gera nepasikeis...

                                      Comment


                                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                        Del Zalgirio tai viskas aisku - Navikauskas. O del futbolo rinktines tai afera ir siaip parodo Lietuvos futbolo situacija ir kad artimiausiu metu niekas i gera nepasikeis...
                                        Nu šįkart tai šovei, kaip reikalas
                                        Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                        Comment


                                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                          Del Zalgirio tai viskas aisku - Navikauskas. O del futbolo rinktines tai afera ir siaip parodo Lietuvos futbolo situacija ir kad artimiausiu metu niekas i gera nepasikeis...
                                          prie ko cia afera ? jeigu saller pasiule geriausias salygas , tai jie ir rengia rinktine. Saller rengia Bundesligos komandas Arminia Belefield, Cottbus Energie, Koln ir Vokietijos rinktine. tai nemanau kad jau kazhkas tokio blogo. O kas liecia NIKE , tai Audimas juos siuva. Teko Barcelonoj pirkt juodus Nike marskinelius , su baltu stickmenu spardanciu kamuoli ir savo nuostabai , ant etiketes aptikau uzrasa Made in Lithuania.
                                          Paskutinis taisė Aidzius; 2008.03.03, 14:57.
                                          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X