Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    Bet rungtynes bent jau super geros buvo poto kai islyginom. Jei musu zaidejai nebutu tokie mediniai, turejo sansu imust ir daugiau

    Comment


      Būtų Mikoliūnas starte, gal pirmi būtumėm įmušę. Dar Velička geltoną gavo pirmam kėliny, jau neminiu, kad sugeba ant kamuolio užlipt. Žodžiu, 2 klaidos ir įvarčiai, o 3 - fuksas. Iš žaidimo nei vieno įvarčio (pas lietuvius), tai ką aš žinau... Kamuolius kartais perlaiko, eina 1 prieš 2-3. Per kitas rungtynes Fareram chana.

      Comment


        Valdžios bei tautos požiūris į futbolą padarė savo. Reikėtų pagaliau padaryti galą tokiai situacijai, kai netgi nėra iš ko rinktis rinktinę. Iš viso reikalinga nauja karta, kuriai nebūtų galvoje ta pati mintis: "jie geresni už mus, todėl mes pralaimėsime". Su tokiu pasirengimu netoli nuesime. Komandos sėkmė priklauso nuo iniciatyvos, susižaidimo bei patirties, o šiuo metu mes neturime nieko iš minėtų dalykų.

        Comment


          netycia pagavau momenta kas daros tribunoj kai skiriamas pendelis

          http://uk.youtube.com/watch?v=1W4YDNUtBHA

          ir keletas foto:

















          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

          Comment


            Lietuva 2 - 1 Farerų mėgėjai
            Sakyčiau skystokai kaip namų rungtynėms.

            Comment


              Parašė rat Rodyti pranešimą
              Lietuva 2 - 1 Farerų mėgėjai
              Sakyčiau skystokai kaip namų rungtynėms.
              Apmaudžiausias tas įvartis pačiom paskutinėm varžybų sekundėm. Vartininkas net nereagavo (turbūt ir nebūtų sugebėjęs išgelbėt). Gynyba galėjo padirbėt puse minutės ilgėliau. Bet pergalė lieka pergale.
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                Nera cia ko ir sneket.. jei Gruzija imusa Farerams sesis ivarcius.. O mes namuose vos vos du iridenam..tai ka noret skotams imust... ziaurus vaizdas... reikia daugiau futbolo baziu, stadionu,futbolo mokyklu, treniruociu stovyklu, kuriose lankytusi futbolo zvaigzdes ir dar daug visko, kas pakeltu Lietuvos futbola i aukstesni lygi...
                Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                Comment


                  Parašė jasha Rodyti pranešimą
                  Nera cia ko ir sneket.. jei Gruzija imusa Farerams sesis ivarcius.. O mes namuose vos vos du iridenam..tai ka noret skotams imust... ziaurus vaizdas... reikia daugiau futbolo baziu, stadionu,futbolo mokyklu, treniruociu stovyklu, kuriose lankytusi futbolo zvaigzdes ir dar daug visko, kas pakeltu Lietuvos futbola i aukstesni lygi...

                  Nieko naujo kaip ir nepasakei, deja, to ko visi norime jau senai įgyvendinimas Lietuvoje šiuo metu nerealus...
                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    /\ Kaunas turi geras galimybes. Jau šiuo metu turim geriausią šalies futbolo klubą, dabar turim pasiūlymą atnaujinti pagrindinį miesto stadioną ir sukurti pakankamai didelę futbolo bazę (gal net 10 aikščių) S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo teritorijos dalyje.

                    Politikai (Kauno) mėgsta pasigirt, Kaunas - muziejų miestas, universitetų miestas, sporto miestas. Tai puiki proga jiems tą sportą (vieną šaką) pakelti į naują lygmenį ir įtvirtinti Kauno galimybes šioje srityje

                    Vilnius taip pat sukurs reikalingą futbolui infrastruktūrą, galutiniam rezultate net geresnę, mano manymu (įskaitant viską, ne vien nacionalinį stadioną).

                    Manau, kad tai gera pradžia Lietuvai. O gera pradžia - pusė darbo.
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      Gerai pasakei, Aš, "turi geras galimybes"... bet kolkas tai tik galimybes... laikau kumščius už tai, kad DirG stadionas būtų perleistas FBK...
                      Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                      Comment


                        Įdomiausia naujiena matyt yra ta, kad škotai svečiuose sugebėjo nugalėti prancūzus ir kol kas prancūzai lieka už borto. Juo labiau, kad iš likusių trijų rungtynių dvejas škotai žais namie.

                        Comment


                          Šiandien gavau progą ~30 min. per TV pažiūrėt MLS rungtynes tarp Chivas USA ir LA Galaxy. Tokio š... senokai nemateu Be Beckso Galaktika yra bubliko skylutės lygio. Rungtynes beckhamiukai pralošė 3:0, bet galėjo būti koks 10:0 - šitiek kartų spardyt į tuščius vartus ir nepataikyt dar reikia sugebėt.

                          Kaip ten bebūtų, ne apie tai norėjau... Sirgaliai (geriau tiktų žiūrovai) kažkokie ufonautai. Karts nuo karto pasigirsdavo būrelio stenėjimas a la skanduotės. Bet jas užgoždavo šlykštus imbecilų cypavimas ir kažkoks sveiku protu nepaaiškinamas klegėjimas. Lyg to būtų maža, nuolat girdėjosi tai, ką galima būtų pavadinti rujojančių begemotų žviegimu (tas, kas sugalvojo dūdą pritvirtint prie dujų flakono dabar dega pragare). Futbolo metu tos dūdos skamba 1980-aisiais metais, kašėj lyg ir normaliau

                          Kažkuriuo metu viena galinė tribūna išskleidė didžiulį Chivas'ų banner'į. Komentatoriai (visiški degeneratai) "pakomentavo" - "juk žiūrovai nemato rungtynių" (lyg būtų ką ten žiūrėt). Banner'is šiaip vertas atskiro aptarimo, bet tiek jau to.
                          Vėliau, kiti Chivas gerbėjai išsitraukė balionus (spėju, kad pripūtė tų dujinių flakonų pagalba), komentatoriai (bloody idiots) suskėlė - "Where did they get the balloons from?" (Iš kur jie ištraukė tuos balionus?).
                          Žodžiu, geriau jau duot amerikiečiams į rankas po kalakuto kulšį ir galoną coca-colos. Kažkodėl per amerikietišką futbolą viskas normaliau atrodo ir skamba, gal dėl to, kad stadione būna ~50.000 valgytojų.

                          Comment


                            Norėčiau ir aš pamatyti tokį vaizdelį

                            Komentatoriai irgi nerealūs
                            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                            Comment


                              kaip tik dabar tas rungtynes per Viasat2 kartoja
                              bet Beck'as ir išėjo į komandą...visiški autsaideriai ne tik Vakarų konferencijos bet ir visos MLS...vos 4 pergalės po 21 rungtynių ...nors man 50limonų duotų ir aš eičiau

                              Comment


                                Negaliu neatkreipti demesio i nuostabu vakarykscio derbio rezultata

                                :*****:
                                http://www.youtube.com/watch?v=tPoXD-CfVaI


                                Paskutinis taisė 99; 2007.09.19, 08:50.
                                You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                Comment


                                  na ką...prasidėjo Čempionų Lyga, prasidėjo ir įdomumai

                                  J.Mourinho palieka "Chelsea"

                                  Comment


                                    Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                                    Negaliu neatkreipti demesio i nuostabu vakarykscio derbio rezultata

                                    :*****:
                                    http://www.youtube.com/watch?v=tPoXD-CfVaI


                                    Tai kad iš FC Vilniaus nieko nebeliko... Vilniaus derbis Žalgiris-Vėtra, dabartiniam Vilniui konkurentai tik Interas ir Šilutė.

                                    Comment


                                      Ko gero viena geriausiu gyvenime matytu reklamu:



                                      ideja galima bus panaudoti kai bus Lietuvoj pastatytas nacionalinis stadionas
                                      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                      Comment


                                        Parašė Kaifas
                                        O tai ka ir neivieno brazilo nebeliko vilniuje


                                        Neliko, kaip ir visų geriausių žaidėjų, liko tik jaunimas iš dublerių, Intero, Vilkmergės.
                                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                        Comment


                                          zanaz, matau tik baltą kvadratą - čia ta idėja?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X