Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass
    Kuom blogai medinės švieslentės?
    o kuom gerai? siūlai žaisti su Pasaulio čempionais bei vice-čempionais prie medinių švieslenčių ? Žiūrėk į viską realistiškai ...

    Comment


      Parašė L3W
      o kuom gerai? siūlai žaisti su Pasaulio čempionais bei vice-čempionais prie medinių švieslenčių ? Žiūrėk į viską realistiškai ...
      ką turim, ten žaidžiam.

      Comment


        Parašė liutass
        ką turim, ten žaidžiam.
        Nusišneki, net pats nejauti ..

        Comment


          Šlovė visagaliui Kaunui

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Parašė Ežiukas
            Šlovė visagaliui Kaunui
            Pritariu. Kavenskiškas mentalitetas pramušė

            Comment


              Parašė L3W
              Nusišneki, net pats nejauti ..
              tik cituaju Liubinsko ir komandos žaidėjų mintis (žr. aukščiau nurodytas citatas)

              Comment


                Parašė minjey
                Pritariu. Kavenskiškas mentalitetas pramušė
                gerai, kad vilniovskas mentalitetas dar neprasimuša.

                Comment


                  Parašė liutass
                  tik cituaju Liubinsko ir komandos žaidėjų mintis (žr. aukščiau nurodytas citatas)
                  Tiksliau Liubinsko, o ne žaidėjų. Žaidimas Vilniuje arba Kaune rezultatui įtakos neturi, tiesiog reikia žaisti ten, kur turime geriausias sąlygas.

                  Comment


                    Parašė L3W
                    Tiksliau Liubinsko, o ne žaidėjų. Žaidimas Vilniuje arba Kaune rezultatui įtakos neturi, tiesiog reikia žaisti ten, kur turime geriausias sąlygas.
                    Būtent. Pasikartosiu nereikia ieškot šiknoj dantų. Ir dar pasikartosiu, specialiai piliečiui liutass - ar esi nors kartą buvęs šiuose stadionuose, apie kuriuos diskutuojam?

                    Comment


                      Parašė minjey
                      Ir dar pasikartosiu, specialiai piliečiui liutass - ar esi nors kartą buvęs šiuose stadionuose, apie kuriuos diskutuojam?
                      Žalgirio - taip, buvau, kai dar buvo gyva senoji Pietų IV gvardija. Vėtros - ne, net nežinau kur randasi. Rūdiškėse?

                      Comment


                        Parašė liutass
                        Žalgirio - taip, buvau, kai dar buvo gyva senoji Pietų IV gvardija. Vėtros - ne, net nežinau kur randasi. Rūdiškėse?
                        Nu tai štai jums ir prašom... pats nežinai apie ką rašai... Viskas, diskusija baigta, nes yra visiškai beprasmiška.

                        Comment


                          Parašė minjey
                          Nu tai štai jums ir prašom... pats nežinai apie ką rašai... Viskas, diskusija baigta, nes yra visiškai beprasmiška.
                          Viskas, ką aš norėjau pasakyti, buvo tai, kad Liubinskas, būdamas nacionalinės futbolo rinktinės treneris, kalbėdamas nesamones, bent jau man, kaip kauniečiui, sukėlė didžiulį paipiktinimą, ir dabar, kaip niekur nieko, ramiausiai grįžta žaisti į savo paties apdergtą (bet kaip visi suprantam, šiuo metu geriausią Lietuvoje) stadioną. Bent jau atsiimtų savo žodžius. Tik tiek tos diskusijos

                          Comment


                            As tikrai vaikstau (jeigu bunu LT) i visas nacionalines komandos varzybas, ar jos butu Vilniuje ar Kaune, tikrai man tai nera svarbu... bet siek tiek uzkliuvo toks "stumimas" ant Vetros stadiono, na jis yra tikrai jaukesnis (ziurint futbola).Gal ten nera tokia gera infrastruktura kaip Kaune, pilnai sutinku, bet ziurovams ten yra smagiau ziureti.
                            Anyway, turime suprasti, kad Kauno stadionas yra talpesnis ir dali varzybu ziuresime tenai.

                            Comment


                              Čia šiaip palyginimui:

                              Žalgiris - 1987m.



                              Žalgiris - 2006m.

                              Comment


                                Parašė Artas
                                As tikrai vaikstau (jeigu bunu LT) i visas nacionalines komandos varzybas, ar jos butu Vilniuje ar Kaune, tikrai man tai nera svarbu... bet siek tiek uzkliuvo toks "stumimas" ant Vetros stadiono, na jis yra tikrai jaukesnis (ziurint futbola).Gal ten nera tokia gera infrastruktura kaip Kaune, pilnai sutinku, bet ziurovams ten yra smagiau ziureti.
                                Anyway, turime suprasti, kad Kauno stadionas yra talpesnis ir dali varzybu ziuresime tenai.
                                Jeigu Vėtros stadionas talpintų tiek kiek Kauno ir turėtų normalias švieslentes, būčiau tikrai už, kad nacionalinė komanda žaistų Vilniuje.

                                Comment


                                  po teisbe, tai man Kauno stadione baisiau nei žalgirio. žalgirio bent jau tribūnos stabilios, o kaune jos siūbuoja. statmenos, žodžiu visos sąlygos nuriedėti. ir tikrai nelabai suprantu, kuom jau tas žalgirio stadionas nesaugus. na nebent dėl tulikų nes ten kaip ir durų nėra ir viska mato mažos mergaitės, kurios paskui užaugusios išvažiuoja į londona prostitutėm padirbėti

                                  Comment


                                    dar vienas... krč.. gerai pasakė minjey ieško šiknoj dantų...

                                    Comment


                                      Siandien istraukti Cempionu lygos grupiu turnyro burtai. Chelsea ir Barcelona i viena grupe papuole

                                      Comment


                                        Sensacija

                                        Lietuva - Italija 1:1 !
                                        Westside is the best ! :jura:

                                        Comment


                                          Nuvyle mane lietuviu zaidimas rungtyniu pabaigoj... Kai buvo galima tokiu progu sukurt,o jie tik lauke kada laikas baigsis...
                                          Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X