Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Palauk, tai kaip čia suprast, lff dangas deda?
    O jei rimtai, tai lff šiek tiek suaktyvėjo bedirbdama savo darbą ir mažiau imdama kyšius gal tiktai per paskutinius kelis metus. Tuo tarpu kitos šiaurės Europos valstybės jau seniai pamiršę tokias dangas, kokios egzistuoja mūsų apleistuose stadionuose.

    Parašė Maarko Rodyti pranešimą
    ... ko skaitančiam jo spaudą ir žiūrinčiam jo televiziją niekaip neapsiverstų pirštai parašyti, todėl tavo išvada yra tiesiog nelogiška
    Na žinai, kaikurie žmonės kartais sugeba netikėti viskuo kas yra sakoma ir atsirūšiuoti kur propaganda, o kur ne, bei įsisavinti naudingą informaciją, bet tau, kaip matau toks dalykas - naujovė.
    Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.03.28, 20:32.

    Comment


      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
      O jei rimtai, tai lff šiek tiek suaktyvėjo bedirbdama savo darbą ir mažiau imdama kyšius gal tiktai per paskutinius kelis metus
      o tai atsiprašau, kas gi tuos paskutinius kelis metus toj lff dirba ir jai vadovauja? būten dėl to aš ir sakiau, kad reikia skirti apie kurią feredaciją yra šnekama

      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
      Na žinai, kaikurie žmonės kartais sugeba netikėti viskuo kas yra sakoma ir atsirūšiuoti kur propaganda, o kur ne, bei įsisavinti naudingą informaciją, bet tau, kaip matau toks dalykas - naujovė.
      aš niekaip nesuprantu ar tu čia bandai man įrodyt, kad aš tikiu romanovo propaganda, ar kad jo "žiniasklaida" apie futbolą rašo teisybę?
      Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

      Comment


        Parašė Maarko Rodyti pranešimą
        aš niekaip nesuprantu ar tu čia bandai man įrodyt, kad aš tikiu romanovo propaganda, ar kad jo "žiniasklaida" apie futbolą rašo teisybę?
        Aš tau bandau pasakyt, kad mažiau mėtykis pareiškimas kitų žmonių atžvilgiu ir paistyk apie tai, kuo jie tiki ir kuo netiki.

        Parašė Maarko Rodyti pranešimą
        o tai atsiprašau, kas gi tuos paskutinius kelis metus toj lff dirba ir jai vadovauja? būten dėl to aš ir sakiau, kad reikia skirti apie kurią feredaciją yra šnekama
        Kaip jau sakiau, akylai neseku, kuomet kiekvienoj mokykloje yra pakeičiama futbolo aikštelės danga. Kalbu apie realius ženklus, jog futbolo vadukai eina teisinga kryptimi ir matyti reali strategija. Kalbu, matydamas dabartinę situaciją ir bendrą Lietuvos futbolo lygį
        Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.03.28, 21:10.

        Comment


          http://www.15min.lt/naujiena/sportas...nera-24-143691
          Anot stadiono šeimininko, po Lietuvos ir Ispanijos rinktinių treniruočių dvi dešimtys darbininkų specialiais grėbliais puls lyginti futbolininkų išartos vejos. Po to visa aikštė bus stiprinama su sunkiasvoriu volu.
          Lietuvos rinktinės treneris Raimundas Žutautas prieš rungtynes užsiminė, jog smėlio, dumblo ir kur ne kur iš žemės kyšančios žolės kuokštais padengta aikštė gali tapti vienu iš jo vadovaujamos komandos kozirių.
          Būtų juokinga jei nebūtų graudu...
          http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

          Comment


            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
            Aš tau bandau pasakyt, kad mažiau mėtykis pareiškimas kitų žmonių atžvilgiu ir paistyk apie tai, kuo jie tiki ir kuo netiki.
            tikėti gali daug kuo, bet tai toli gražu ne visuomet reiškia, jog tai yra tiesa, faktais paremti argumentai paprastai yra "labiau įtikinanti tiesa", todėl siūlau labai atidžiai paskaityti tai, kas parašyta čia: http://www.kaunozurnalistai.lt/13048/

            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
            Kaip jau sakiau, akylai neseku, kuomet kiekvienoj mokykloje yra pakeičiama futbolo aikštelės danga. Kalbu apie realius ženklus, jog futbolo vadukai eina teisinga kryptimi ir matyti reali strategija. Kalbu, matydamas dabartinę situaciją ir bendrą Lietuvos futbolo lygį
            Roma per dieną nepasistatė, jei nori sužinoti apie ilgalaikę Lietuvos futbolo strategiją, reikia skaityti štai čia: http://www.diena.lt/naujienos/sporta...etuvoje-278576 jei iki 2020 metų nieko nebus padaryta šiems tikslams įvykdyti aš atsiimsiu savo žodžius, bet jau dabar žinau, kad to daryti neteks, kadangi vien per pastaruosius porą metų yra matomas didelis progresas
            Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

            Comment


              Roma per dieną nepasistatė, jei nori sužinoti apie ilgalaikę Lietuvos futbolo strategiją, reikia skaityti štai čia: http://www.diena.lt/naujienos/sporta...etuvoje-278576 jei iki 2020 metų nieko nebus padaryta šiems tikslams įvykdyti aš atsiimsiu savo žodžius, bet jau dabar žinau, kad to daryti neteks, kadangi vien per pastaruosius porą metų yra matomas didelis progresas
              Praėjo 20 nepriklausomos Lietuvos metų, kiek pažengė mūsų futbolas palyginus su estais ir latviais? praktiškai nepažengė. Dėl to, kad nebuvo jokios strategijos, o tiktai pinigų plovimas.

              Comment


                Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                Praėjo 20 nepriklausomos Lietuvos metų, kiek pažengė mūsų futbolas palyginus su estais ir latviais? praktiškai nepažengė. Dėl to, kad nebuvo jokios strategijos, o tiktai pinigų plovimas.
                Žinai ką, atsibodai. Panašu, kad esi ne daugiau nei eilinis verkiantis, viskuo nepatenkintas, visus, išskyrus save tik kaltint sugebantis, kaip žymiausias šių laikų filosofas Saulius Poška pasakytų, varguolis. Viskas blogai, niekas nieko gero nepadaro. Atsiprašau, ne taip pasakiau - MAN NEDUODA. Federacija neduoda stadiono, Kubilius neduoda pencijos, darbdaviai neduoda daugiau nei minimumo ir t.t. Jei, tavo paties žodžiais tariant, neturi laiko domėtis LFF pasiekimais, kad ir nedideliais, tai būk malonus, neaiškink apie palyginimus su Latvija ar Estija, apie kurias, akivaizdu, turi dar mažesnį supratimą nei apie futbolą Lietuvoje. Nereikia ginčytis vardan ginčo. Geriau atmerkti akis ir pamatyti realią situaciją, o jei neįdomu - tai taip ir pasakyti ir beprasmiškai nebesiginčyti.

                Comment


                  Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                  Žinai ką, atsibodai. Panašu, kad esi ne daugiau nei eilinis verkiantis, viskuo nepatenkintas, visus, išskyrus save tik kaltint sugebantis, kaip žymiausias šių laikų filosofas Saulius Poška pasakytų, varguolis. Viskas blogai, niekas nieko gero nepadaro. Atsiprašau, ne taip pasakiau - MAN NEDUODA. Federacija neduoda stadiono, Kubilius neduoda pencijos, darbdaviai neduoda daugiau nei minimumo ir t.t. Jei, tavo paties žodžiais tariant, neturi laiko domėtis LFF pasiekimais, kad ir nedideliais, tai būk malonus, neaiškink apie palyginimus su Latvija ar Estija, apie kurias, akivaizdu, turi dar mažesnį supratimą nei apie futbolą Lietuvoje. Nereikia ginčytis vardan ginčo. Geriau atmerkti akis ir pamatyti realią situaciją, o jei neįdomu - tai taip ir pasakyti ir beprasmiškai nebesiginčyti.
                  Ne visko kaltinime esmė, o bandyme pamatyti realią situacija. Jeigu jau užvedei čia apie tuos stereoptipus, tai galiu nuramint, - ne, aš nesu vienas iš tų varguolių, kurie sugeba tik visus kaltint, išskyrus save.
                  Pasakiau savo nuomonę ir pateikiau mano manymu teisingus argumentas. Vieni gali sutikt su mano nuomone, kiti nesutikt. Kiekvieno asmeninis reikalas.
                  Kadangi nebematau kaip pratęsti šią diskusiją, šis mano komentaras yra paskutinis apie šią temą.

                  Comment


                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                    Pasakiau savo nuomonę ir pateikiau mano manymu teisingus argumentas
                    diskusija yra gerai, tik vat tų argumentų aš kažkaip pasigedau
                    Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                    Comment


                      Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                      diskusija yra gerai, tik vat tų argumentų aš kažkaip pasigedau
                      Būtent.

                      Comment


                        Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                        diskusija yra gerai, tik vat tų argumentų aš kažkaip pasigedau
                        Kad tų argumentų tiesiog nebuvo... Net diskusija sunku tai pavadint. Tiesiog eilinio delfi komentatoriaus lygio paistalai netik nepateikiant jokių argumentų, bet ir akivaizdžiai nenusimanančio nūdienos ne tik Lietuvos, bet ir mūsų kaimynų futbolo situacija. Esmė tame, kad reikia pykti ir keiksnoti visus bet kur ir bet kada ir už bet ką, taip musėt tampa lengviau...
                        No one really knows
                        Which way the wind blows

                        Comment


                          Praeivio šmėkla Čikupako pavidalu apsireiškė futbolo temoje.
                          Got sun in my face, sleeping rough on the road

                          Comment


                            Reik patikrint ar ne tas pats IP
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              nu gerai gerai, neįsijauskit čia taip, žmogus parašė vieną komentarą, o čia supuolėt kaip šakalai

                              Comment


                                Parašė boo Rodyti pranešimą
                                ir aš labai norėčiau sužinot kaip LFF yra atsakinga už stadionus? Federacija senokai siūlo padengt pusę sumos (~3mln lt) renovuojant vieną Lietuvos stadioną iki reikalaujamos 3 kategorijos, kad būtų kur žaist nacionalinei rinktinei, bet nei viena savivaldybė nesugeba parengt projekto ir surast reikiamos likusios sumos... Federacijos niekur nestato stadionų. Padeda mūsiškė kiek gali, su UEFA pagalba skiria dirbtinės aikštės dangas...tik kad nelabai kam įdomu toks vaizdas susidaro. Kai atvažiuoja kokia rimtesnė rinktinė, ypač pavasarį, visi pasipiktina, padejuoja kaip negerai, kad kažką reikia daryt. sužaliuoja žolė, išlenda saulutė ir visos bėdos prapuola...yra kaip yra ir gerai ...
                                Man vis tiek keista, kodėl iki galo nesusitarė LFF su Kauno savivaldybe, gal ir vyriausybė ranką pridėjus būtų, ar tą patį Vėtros stadioną perimti nesugeba... Čia juk nereikia naujo statyti. Du variantus jau pakankamai senai turi, bet vis kažkur kažko nedadaro... Šioj vietoj LFF kaltinčiau, nes galių ir įtakos ji tikrai turi. Kur šioje vietoje problemos? Suprasčiau, kad su viena savivaldybe nesusiderintų, bet dbr su dviem... Dar suprasčiau, kad su Kauno nesusiderintų, bet su Vilniaus.... Keista ir apmaudu...
                                You've got one life! Live it!

                                Comment


                                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                  Reik patikrint ar ne tas pats IP
                                  Geriau patikrink kas bandė jam išaiškint kažką(kaip vėliau paaiškėjo beprasmiškai).

                                  Comment


                                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                    Geriau patikrink kas bandė jam išaiškint kažką(kaip vėliau paaiškėjo beprasmiškai).
                                    Brol, įsijunk humoro jausmą
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                      Brol, įsijunk humoro jausmą
                                      Žinai, kažkaip sudėtinga tai padaryt, kai gauni tokius komentarus iš 5 forumiečių.

                                      Comment


                                        Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                        Man vis tiek keista, kodėl iki galo nesusitarė LFF su Kauno savivaldybe, gal ir vyriausybė ranką pridėjus būtų, ar tą patį Vėtros stadioną perimti nesugeba... Čia juk nereikia naujo statyti. Du variantus jau pakankamai senai turi, bet vis kažkur kažko nedadaro... Šioj vietoj LFF kaltinčiau, nes galių ir įtakos ji tikrai turi. Kur šioje vietoje problemos? Suprasčiau, kad su viena savivaldybe nesusiderintų, bet dbr su dviem... Dar suprasčiau, kad su Kauno nesusiderintų, bet su Vilniaus.... Keista ir apmaudu...
                                        Vėtros stadioną perėmė, bet a) padarė tą tik pernai vėlyvą rudenį ir b) kiek žinau, jų susitarimas su banku yra apskųstas. Galbūt ateityje tai ir bus pagrindinis rinktinės stadionas, bet kol kas jis blogesnis už tą patį DG ir tam pakeist reiktų laiko.

                                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                        Žinai, kažkaip sudėtinga tai padaryt, kai gauni tokius komentarus iš 5 forumiečių.
                                        O ko tu tikėjaisi? Kad rašysi apie ką neišmanai, o visi tik galvutėm pritardami linkčios?
                                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                        Comment


                                          Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                          O ko tu tikėjaisi?
                                          Kad rašysi apie ką neišmanai, o visi tik galvutėm pritardami linkčios?
                                          O kokio tikiesi atsakymo į savo klausimą?

                                          O ko tu tikėjaisi?
                                          Aš nesitikiu nieko. Rašau savo nuomonę ir tiek.

                                          Kad rašysi apie ką neišmanai, o visi tik galvutėm pritardami linkčios?
                                          Aš tavęs neklausiau ar tu manai, jog aš neišmanau arba išmanau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X