Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė bronius Rodyti pranešimą
    Kas yra toks S. Baronovas?
    Manau, kad S.Baranovas galėjo būti Vilniaus futbolo mokyklą baigęs jaunuolis, vėliau žaidęs Žalgirio meistrų komandoje (1974-1979 m).
    Šaltinis: http://almis.w3.lt/zalgirissum.html
    Paskutinis taisė HSV; 2009.11.12, 10:57.

    Comment


      Galų gale padoresni rezultatai iš jaunimėlio, anądien pirma pergalė grupėj, šiand lygiosios su Europos vicečempionais
      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

      Comment


        Ar yra cia nusimananciu nors siek tiek, kurie papasakotu apie Romos fules komandas (Lazio ir Roma berods dvi esmines tik?) ? Ta prasme kas uz ka serga, kokia ju priespriesa ir siaip kanors
        Dekui

        Comment


          /\ Na tik žinau, jog Lazio ultrų gretose daug fašistuojančių ir ultra-dešiniųjų. KOmandą labiau palaiko kaip suprantu, kaip čia diplomatiškau išsireiškus, - "tikroji italų liaudis"/bluecollar workers
          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
          Dordrechtas/Haarlemas
          Nesebaras/Plovdivas
          Kiolnas

          Comment


            Aš jeigu gerai suprantu, tai visa Italija yra arba fašistuojanti, arba komunistuojanti.

            O čia jau vaizdelis, kurį visi matė. Kadangi laimėjo prancūzai, tai fašistuojantys pasakytų - it's coming home, it's coming, football's coming home

            Comment


              cia tai ziauri banke. Teisejai nezinau kokia bausme turetu gaut.Jei per viena ataka nesugebi uzfiksuot nei nuosales, nei dvieju ranku, tai tiek tu ir vertas teisejaut tokiu lygiu... O ir Henry kazka jau turetu pasakyt po tokio epizodo...gerai,kad dar ne abiem rankom kamuoli pasitaise kur reikia

              Comment


                Parašė boo Rodyti pranešimą
                O ir Henry kazka jau turetu pasakyt po tokio epizodo...
                Tai jis ir pasakė iškart po rungtynių, kad tikrai ranka buvo, bet tai yra teisėjo klaida, tad..

                Comment


                  ir kad kamuolys pataike i ranka, bet kad ta ranka gaude kamuoli neuzsimine

                  Comment


                    Nu va turim jau krepšelius kitai atrankai:

                    1 krepšelis: Ispanija, Vokietija, Olandija Italija, Anglija, Kroatija, Portugalija, Prancūzija, Rusija.

                    2 krepšelis: Graikija, Čekija, Švedija, Šveicarija, Serbija, Turkija, Danija, Slovakija, Rumunija.

                    3 krepšelis: Izraelis, Bulgarija, Suomija, Norvegija, Airija, Škotija, Šiaurės Airija, Austrija, Bosnija ir Hercegovina.

                    4 krepšelis: Slovėnija, Latvija, Vengrija, Baltarusija, Lietuva, Belgija, Velsas, Makedonija, Kipras.

                    5 krepšelis: Juodkalnija, Albanija, Estija, Gruzija, Moldova, Islandija, Armėnija, Kazachstanas, Lichtenšteinas.

                    6 krepšelis: Azerbaidžanas, Liuksemburgas, Malta, Farerų Salos, Andora, San Marinas.

                    D-day vasario 7
                    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                    Comment


                      Anglija
                      Šveicarija
                      Suomija
                      Lietuva
                      Lichtenšteinas
                      SanMarinas

                      Būtų idealu manau. Anglija del babkių ir kad dar nesam žaidę, o su visais kitais galima žaist ir laimėt.
                      Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                      Comment


                        Gerbiamieji, gal nepradedam teršti eterio ir kurti savų atrankos grupių, jau jų pilna prikurta futbolas.lt. Ramiai laukiam vasario 7 d.
                        O dėl su visais galima žaisti ir laimėti, tai čia Barabaso turbūt yra cituojami Farerų salų rinktinės trenerio žodžiai prieš varžybas su Lietuva
                        Aš neliūdnas - aš blaivus

                        Comment


                          Labiausiai ko nenorėčiau, tai prancūzų vėl gaut. Nafik, anksčiau ir taip jų nemėgau, o po užvakar išvis nemėgstamiausia komanda tapo.

                          Comment


                            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                            Labiausiai ko nenorėčiau, tai prancūzų vėl gaut. Nafik, anksčiau ir taip jų nemėgau, o po užvakar išvis nemėgstamiausia komanda tapo.
                            Nuo tik futbolas ir įdomesnis yra Anglų norėtųsi ir man, o dar geriau būtų, kad gautume pačius stipriausius varžovus kokius tik galim gauti
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              Ne ne, geriausia grupė būtų - Kroatija, Serbija, Bosnija, Makedonija, Juodkalnija, Azerbaidžanas

                              O Lietuvai - kas nors šiltesnio - Portugalija, Graikija, Izraelis.

                              Comment


                                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                Labiausiai ko nenorėčiau, tai prancūzų vėl gaut. Nafik, anksčiau ir taip jų nemėgau, o po užvakar išvis nemėgstamiausia komanda tapo.
                                Už ką prancūzų nemėgai? Mano mėgstamiausia komanda po Olandijos ir Lietuvos.
                                O šiaip geriausia būtų gauti:
                                Kroatija
                                Slovakija
                                Bosnija ir Hercegovina
                                Lichtenšteinas
                                Farerų salos
                                Paskutinis taisė Lettered; 2009.11.20, 19:21.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Už ką prancūzų nemėgai?
                                  Man šiaip prancūzai, kaip tauta, yra labai antipatiški. Tiesa, nesu labai su jais susidūręs, net Prancūzijoj nebuvau, bet kažkaip susiformavo tokia nuomonė. Man jie kažkokie arogantiški atrodo. O Prancūzijos futbolo rinktinės nemėgstu dėl juodaodžių skaičiaus joje, UEFA baudos LFF už pagarsėjusį plakatą Kaune ir šiaip nepatinka man jie tiesiog. Būna taip kartais ir tiek Pavyzdžiui, priešingai nei prancūzams, simpatizuoju vokiečiams - tiek tautai, tiek futbolo rinktinei Bet čia sakau, tik mano asmeninė nuomonė.

                                  Comment


                                    Nu po rungtyniu su airiais, tai neisivaizduoju, uz ka galima megti prancuzus. Pateko i PC tik del to, kad du kartus sugebejo ikisti varles koja.
                                    考纳斯, 立陶宛

                                    Comment


                                      Dar daugiau šnekų bus, jei prancūzai sugebės tą PČ laimėti. Nors pagal šiandieninį žaidimą tai jiems ir nesišviečia..

                                      Comment


                                        Galėtų Olandiją ištraukt smagus vyjezdas būtų
                                        I love INNUENDO!

                                        Comment


                                          Man patiktu jeigu istrauktu:
                                          Kroatija
                                          Graikija
                                          Bosnija ir Hercogovina
                                          Juodkalnija
                                          Andora
                                          Vienas gyvenimas- viena komanda

                                          Comment

                                          Working...
                                          X