Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal Arsenal gerbėjų tarp mūsų yra. Vakar po ilgokos pertraukėlės žiūrėjau savo mėgstamiausios futbolo komandos žaidimą. Tai nekas, oi nekas. Tik 92 minutė graži buvo. Van Persie vienintelis nusipelnė to taško. O Everton fanai galėtų sau nagus nusigriaužti Arsenal nenusipelnė to taškelio, kad ir kaip gaila būtų
    You've got one life! Live it!

    Comment


      Geriau paveizėk vakarykščius Beckhamo ir Cassano įvarčius Serie A čempionate:


      http://www.youtube.com/watch?v=RqKJ3...eature=related

      http://www.youtube.com/watch?v=IpscQNiC4

      Naaa ir Stankevičius nepėsčias, įkalė vieną vakar:

      http://www.youtube.com/watch?v=CxV5-MYlynk
      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

      Comment


        O rodys per TV Lietuvos rinktines rungtynes su Andora ir Lenkija?
        Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

        Comment


          Parašė Fenix Rodyti pranešimą
          O rodys per TV Lietuvos rinktines rungtynes su Andora ir Lenkija?
          Su Lenkija rodys per Sport1, o su Andora lyg ir ne.

          Beje, zanai, Rumunijoj man taip alaus ir nepastatei, gal nori pasisiūlyt šį kartą Paryžiuj pastatyt?

          Comment


            Parašė vizas Rodyti pranešimą
            Geriau paveizėk vakarykščius Beckhamo ir Cassano įvarčius Serie A čempionate:


            http://www.youtube.com/watch?v=RqKJ3...eature=related

            http://www.youtube.com/watch?v=IpscQNiC4

            Naaa ir Stankevičius nepėsčias, įkalė vieną vakar:

            http://www.youtube.com/watch?v=CxV5-MYlynk
            Dėkui. Beckhamo nesveikas. Bet jei mane taip užsigultų kaip kad Cassano užsigulė, būčiau uždusęs
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Parašė fredis Rodyti pranešimą
              Gal Arsenal gerbėjų tarp mūsų yra. Vakar po ilgokos pertraukėlės žiūrėjau savo mėgstamiausios futbolo komandos žaidimą. Tai nekas, oi nekas. Tik 92 minutė graži buvo. Van Persie vienintelis nusipelnė to taško. O Everton fanai galėtų sau nagus nusigriaužti Arsenal nenusipelnė to taškelio, kad ir kaip gaila būtų
              Aha aš ir buvau nusivylęs Arsenalo žaidimu, trūksta motyvacijos, daug broko, ryškiai trūksta Fabregaso, Walcoto, Rosickio, bei dar vieno gero puolėjo, tik nežinau ar Aršavinas geras pasirinkimas (jei išvis pereis)...
              Paskutinis taisė Duff; 2009.01.30, 12:00.

              Comment


                Parašė Arsus Rodyti pranešimą
                pirmas dalykas, jei priims nesilaikys sportinio principo ka aktyviai neva tais bando propuoguoti lff, antra jei priims zaisite klaipedoje, ar silutuje, nes kiek teko pabuvot jusu stadione tai tikrai tragiskai atrodo....
                "Banga" padavė paraišką dėl A lygos licencijos, "Šilutė" ruošiasi žaisti I lygoje su savo auklėtiniais

                http://www.futbolas.lt/lt/naujienos/,nid.2194

                Comment


                  Parašė Remigijus Rodyti pranešimą
                  "Banga" padavė paraišką dėl A lygos licencijos, "Šilutė" ruošiasi žaisti I lygoje su savo auklėtiniais

                  http://www.futbolas.lt/lt/naujienos/,nid.2194
                  na ir kas iš to?
                  GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                  Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                  Comment


                    Parašė Remis Rodyti pranešimą
                    na ir kas iš to?
                    Tas, kad jei Vilniaus Žalgiris nežais, tai Bangą tikrai priims į A lygą

                    Comment


                      Parašė Remigijus Rodyti pranešimą
                      Tas, kad jei Vilniaus Žalgiris nežais, tai Bangą tikrai priims į A lygą
                      tai kad ne. A lygoje žaidžia tik turintys licencijas, o licencija gaunama tik atitikus krūvą reikalavimų.
                      GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                      Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                      Comment


                        Parašė Remis Rodyti pranešimą
                        tai kad ne. A lygoje žaidžia tik turintys licencijas, o licencija gaunama tik atitikus krūvą reikalavimų.
                        Na jei buvo pateikta licencija, tai logiška, kad buvo atsižvelgta klubo valdybos, ir į reikalavimus, kuriuos privalės atitikti. Na kaip aš jau sakiau, kadangi dabar tokia situacija sporte, tai galbūt bus padarytos kokios tai nuolaidos klubui, kaip pirmus metus pradėsiančiam žaisti A lygoje. Gi ir ta pati Šilutė neatitiko tų reikalavimų, bet vistiek pernai buvo jai leista žaisti. Na reikia dar kelių savaičių laukt ir viskas jau bus aišku. Jei šiemet ir negautų tos licencijos, bet jau kitais metais net neabejoju, kad ją gaus.

                        Comment


                          Parašė Remigijus Rodyti pranešimą
                          Na jei buvo pateikta licencija, tai logiška, kad buvo atsižvelgta klubo valdybos, ir į reikalavimus, kuriuos privalės atitikti. Na kaip aš jau sakiau, kadangi dabar tokia situacija sporte, tai galbūt bus padarytos kokios tai nuolaidos klubui, kaip pirmus metus pradėsiančiam žaisti A lygoje. Gi ir ta pati Šilutė neatitiko tų reikalavimų, bet vistiek pernai buvo jai leista žaisti. Na reikia dar kelių savaičių laukt ir viskas jau bus aišku. Jei šiemet ir negautų tos licencijos, bet jau kitais metais net neabejoju, kad ją gaus.
                          kiekvienas galim prirašyti krūvas dalykų su "jei ... tai" buvo pateiktas prašymas (o ne licencija), kuris nieko nekainuoja ir tuo pačiu nieko nereiškia. nuolaidos daromos dėl vieno kito reikalavimo neatitikimo (pavyzdžiui, "Taurui" buvo padarytos kai kurios išimtys), bet ne dėl kelių iškart. Šilutė turėjo (ir tebeturi) 3000 vietų stadioną, o visa kita - smulkmenos.
                          žodžiu, nereikia įsijausti
                          GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                          Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                          Comment


                            Ale labai patiko man sitas anonsiukas

                            You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                            Comment


                              Neblogas , tik gaila kad per Sport1 neteks rungtyniu paziuret. Bet MyP2P.eu jau turi programu sarasiuka, ir netgi jeigu reikes ziuret per bukmekeriu bendrove kur dar ir reikes prisiregistruoti, tai tikiuosi nesusigundysiu nieko statyti bet uztai matysiu pakenciama kokybe.

                              Lietuva - Lenkija, siandien 21.20 Lietuvos laiku.
                              I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

                              Comment


                                Kauno stadionui parodys raudoną kortelę? http://kauno.diena.lt/dienrastis/mie...kortele-199163

                                Comment


                                  Panašu, kad čia eilinis Kauno valdininkų/LFF (?) pijaras, bandant sužaist Lietuva-Prancūzija koziriu ir taip paspaust valdžią išskirt pinigų rekonstrukcijai. O šiaip tai apgailėtina, atsibodo jau skaityt tą patį per tą patį...

                                  Comment


                                    Pritariu Valiukai, bet kad kitaip turbūt ir neina paspausti, tik prieš ar po tokių mačų. Šiaip kiek girdėjau lengvosios atletikos federacija sus avo interesantais nenori paleisti šio vienintelio satdiono tinaknčio jei. Tai tatai ir kyla karas. Futbolas-Lengvoji atletika. Bet man tai keista. Juk sutvarkius kapitaliai jį laimėtų abi federacijos ir tuo labiau žiūrovai, o ir pats Kaunas...

                                    Lietuvis lietuviui vagis, o geriausiu atvėju buldogas nemaitintas
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      dėl tos dangos tai idomu..juk kai vyko jaunimo čempionatas tai buvo nauja patiesta ar ne? negi ji taip nusidėvėjo,kad čempionatui naujos reik?Kažkaip panašu į grobstomus pinigus, stadioną vis remontuoja remontuoja,skiria ir skiria pinigų kažkiek ir vis nesibaigia tai, vis tragiškos būklės jis

                                      Comment


                                        gera žinia tiems kurie neturi sport1 kanalo ir nenori žiūrėti abejas varžybas tarp Lietuvos ir Prancūzijos internetu katik LTV žiniose sakė, kad jos bus transliuojamos per LTV

                                        Comment


                                          O aš jau prikau bilietą Prancuzija - Lietuva

                                          Dar neužilgo reikes pasiimti Lietuva - Prancuzija
                                          Paskutinis taisė Vilius; 2009.02.13, 11:21.
                                          I love INNUENDO!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X