Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Formulė-1

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė alm Rodyti pranešimą
    Baisios lenktynės buvo
    Bet per 17 ar kiek ten metų žiūriu daug tokių nuobodokų pasitaikydavo. Bet jei dar kelios iš eilės tokios bus, tai reikės laikyt naujas taisykles labai nevykusiom.

    Iš tikrųjų tai mane labiausiai erzina naujokai, kurie džiaugiasi, kad jiems pavyko kelis ratus apvažiuot. Net visokie Arrows ir Minardi visai kito lygio buvo.

    Ir taškų nauja sistema ne į temą. Visai gerai būdavo kai tik už 6 pirmas vietas juos duodavo.
    Man tai daug neįdomiau būdavo, kai Schumacheris be konkurencijos beveik visus etapus laimėdavo. Šis sezonas matosi kaip tik turėtų būti gan konkurencingas, tiek stiprių komandų su pajėgiais lenktyninkais senai nebuvo. Tik kaip sakiau riektų įvesti 2 privalomus sustojimus arba padangas greičiau besidėvinčias padaryt. O taškų sistema kaip tik labai gera ir atitinkanti realijas, būdavo nesąžininga, kai kas nors startavęs 15 ir aplenkęs n pilotų atvažiuodavo 7 ir nieko negaudavo.
    Paskutinis taisė Lettered; 2010.03.15, 19:19.
    Flickr

    Comment


      Naujoku kaip sieno, o rezultato - jokio. Tai sugedo, tai susidauze. Neturi kur pinigu det, kad beviltiskas komandas kuria?
      Mercedes pasirode kaip ir tikejaus - gerai, renault visiskai susimove.
      Su degalais tai isvis gryba supjove FIA, teisingai schumis pasake - maziau lenkimu bus.

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
        Man tai daug neįdomiau būdavo, kai Schumacheris be konkurencijos beveik visus etapus laimėdavo. Šis sezonas matosi kaip tik turėtų būti gan konkurencingas, tiek stiprių komandų su pajėgiais lenktyninkais senai nebuvo.
        Na bet tokios procesinės lenktynės priveda prie požiūrio koks pas daugelį mano draugų yra - domiuosi, rezultatai ir šiaip įdomu, bet lenktynių nežiūriu.
        kaip?

        Comment


          Parašė alm Rodyti pranešimą
          Na bet tokios procesinės lenktynės priveda prie požiūrio koks pas daugelį mano draugų yra - domiuosi, rezultatai ir šiaip įdomu, bet lenktynių nežiūriu.
          Tai pala, o iš kur žinojai kokios bus pirmosios sezono lenktynės? Tai tik vienos lenktynės, svarbu koks sezonas bus. Preitais metais irgi gan neįdomus buvo sezono startas.
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Tai pala, o iš kur žinojai kokios bus pirmosios sezono lenktynės? Tai tik vienos lenktynės, svarbu koks sezonas bus. Preitais metais irgi gan neįdomus buvo sezono startas.
            Tai aš tai žiuriu - čia kiti nebežiūri
            kaip?

            Comment


              Parašė alm Rodyti pranešimą
              Tai aš tai žiuriu - čia kiti nebežiūri
              O dėl ko tada kiti nebežiūri? Prieš tai buvę 3 sezonai buvo tikrai labai įdomūs.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                O dėl ko tada kiti nebežiūri? Prieš tai buvę 3 sezonai buvo tikrai labai įdomūs.
                Jie įdomūs rezultatais, strategijom, taktikom ir t.t., bet ne važiuojančių mašinėlių vaizdu. Man pačiam irgi dažnai būdavo labai sunku neužmigti bežiūrint lenktynes, kartais ir nepavykdavo kokių 20 ratų nepramiegot, nors ir labai įdomu apskritai.
                kaip?

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Viskas gerai, pakoreguos taisykles arba padangas minkštesnes pagamins
                  Nėra taip lengva tas taisykles pakoreguoti, kad visi būtų patenkinti. Iš pat pradžių buvo aišku, jog degalų pildymo draudimas lenktynių metu neatneš norimo efekto, o tas išpūstas reikalas dėl padangų devėjimosi, panašus man į paukščių gripą Lietuvoje. Tikėkimės , jog viskas normalizuosis, panaši situacija juk buvo ir pernai metais, dėl trijų komandų naudojamų difuzorių, bet sezono pabaiga buvo tikrai puiki.
                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                  Comment


                    Ryškiai FIA persistengė. Tikėjosi, kad bus įdomu, bet gavosi nekas. Reikėjo praeitų metų strategiją priimti, nes tikrai praeiti trys sezonai vieni iš įdomiausių buvo, nuo Šumio kovų.
                    You've got one life! Live it!

                    Comment




                      „Red Bull“ Lietuvoje surengs „Formulės-1“ šou

                      Rugsėjo 1 d. Lietuvos gatves sudrebins „Red Bull“ „Formulės-1“ komandos rengiamas šou, skelbiama ekipos interneto svetainėje.
                      Mūsų šalis įtraukta į komandos rengiamų pasirodymų įvairiuose pasaulio miestuose planus. Šou šiemet jau buvo surengtas Šiaurės Airijoje ir Kolumbijoje, o vėliau ekipos atstovai aplankys ir Italiją, Albaniją, Olandiją, Angliją, Rusiją, Lenkiją ir kitas šalis.
                      Kolumbijoje „Red Bull“ bolidą vairavo Davidas Coulthardas. Kas automobilį vairuos Lietuvoje ir kokiame mieste vyks renginys, kol kas neskelbiama.

                      http://www.f-1.lt/red-bull-lietuvoje...s-1-sou-n16467

                      Comment


                        Nuoširdžiai įdomu, kur padarys. Gera trasa (salyginai) - Kačerginėje, tinkamiausias miestas - Vilnius, įdomiausia aplinka (suderinant su gera asfalto kokybe) - ........Akropolio aikšelės . Pvz, Kaune. Nieko nesakau, bet organizatoriai tikrai gali kažką tokio sugalvot.

                        Comment


                          Gal kas organizuos tą renginį surengs konkursą: Kas pirmas sutvarkys vieną ar kitą gatvę, kad būtų įmanoma ten pasirodyt F-1 bolidui ten ir vyks?

                          Comment


                            Galiu pasakyti tik tiek, kad tai bus Vilnius, daugiau deja išduoti nieko negaliu, silence policy Taip pat prieš pasirodymą darysim ir Red Bull Night Race vakarėlių seriją, kur turėsit galimybę pakeisti formulei ratus (toks buvo ir pernai: http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=482)

                            Comment


                              Gaila Red Bull Vettelis turėjo laimėti šias lenktynes. Tos jaunatviškos klaidos
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                Gaila Red Bull Vettelis turėjo laimėti šias lenktynes. Tos jaunatviškos klaidos
                                Galbūt tai ir nėra jo klaida, reikėtų pamatyti pakartojimą iš kitų kamerų.
                                http://www.autosport.com/news/report.php/id/84028
                                Daugiau mano nuotraukų >>>

                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                Comment


                                  Džiugu tai, kad vyksta kova, tiek tarp RedBull tiek tarp McLaren šiuo atveju.
                                  Ne taip kaip ansčiau kažkokia Ferrari klonada...
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Red bull - duoda sparnus, atima protą. Turbūt geriausios šio sezono lenktynės iš matytų.

                                    Comment


                                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                                      Red bull - duoda sparnus, atima protą. Turbūt geriausios šio sezono lenktynės iš matytų.
                                      Australiją, Kiniją pamiršai.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Nesu užkietėjęs F-1 fanas ir ne visas lenktynes mačiau.

                                        Comment


                                          Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                          Galbūt tai ir nėra jo klaida, reikėtų pamatyti pakartojimą iš kitų kamerų.
                                          http://www.autosport.com/news/report.php/id/84028
                                          Nu kad ten akivaizdžiai jo klaida, ir dar labai buka. Ir sugalvok tu man važiuodamas visiškai šalia komandos draugo pabandyt jį išstumt į išorinę trasos dalį... Nors aš, kaip prisiekęs McLaren gerbėjas ant jo už tai visiškai nepykstu.
                                          Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                          Comment

                                          Working...
                                          X