Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis (2005-2010 m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Meier
    na, galiu tik pastebėti, jog joker visiškai neteisingai teigia, jog Respublika tėra „informacinis rėmėjas“. Respublika labai sėkmingai varo savo propagandą per Žalgirį.

    Beje, ne pats Sabonis prabilo apie reketavimus, o būtent Respublika (o pamenat, kad dar ir buvo Pakso apkalta, kur Pakso sąjungininkai — Respublikos grupė — naudojo visas logiškas ir nelogiškas priemones, kad apgaudinėt žmones ir skleisti melagingą info apie priešininkus — suprask: AMB, LRytą, valdančią koaliciją ir t.t.).

    Gaila, kad Lietuvoj yra žmonių, taip nekenčiančių komandos... Tikrai pikti žmonės...

    Aj ir dar. Dėl Statybos. Come on, klubo pavadinimą galima keisti, tai kad Fortitudo to nedaro tai ne faktas, kad to daryt negalima.

    Tikiuosi nereiks daugiau replyint čia, nes beskaitant tas blevyzgas spaudimas kyla...
    Kokiu budu Respublika varo propaganda per Zalgiri? Deda savo straipsnius i zalgiris.lt? Uzraso ka nors ant zaideju marskineliu? Taip, Respublika varo ant ryto, taciau ne del Zalgirio, o del pagrindinio konkurento spaudos rinkoje.

    Prabilo pats Sabonis, duodamas interviu Respublikai bei televizijai.

    Pirmas mini interviu telefonu is Tel-Avivo:
    http://www.delfi.lt/archive/article....ate=1075932000
    Didelis antras interviu jau grizus i Lietuva:
    http://www.delfi.lt/archive/article....ate=1076104800

    Prie ko cia Paksas ir jo sajungininkai? Respublika visada mielai rase ir visada rasys apie Lietuvos Ryto darbelius.

    Laikrastis ne pakeite Statybos pavadinima, o ikure (iregistravo) visiskai nauja "KK Rytas". Sakai klubo pavadinimo, komandos pavadinimo, spalvu, fanu pakeitimas yra normalus dalykas? Tai ka bendro turi Rytas ir Statyba? Kodel Sakalu nevadini Statyba? Sakalai su Statyba turi net daugiau bendro, nei Rytas. T.y. kai kurie Statybos fanai po ju klubo suzlugdymo pradejo palaikyti Sakalus. Taip pat Sakalai zaidzia istorinemis Statybos spalvomis (nuo ikurimo 1964 mazdaug iki Nepriklausomybes atkurimo Statyba buvo geltonai zalia).
    Jei galima daryti tokius pakeitimus, tai koks to tikslas? Kodel neikurus naujo savo klubo? Gi rezultatas toks pat.

    Comment


      Parašė Edd
      Ne, as matydamas pries tai jau ne vienas rungtynes, tiesiog pasirenku kluba, kurio zaidimas man patinka ir palaikau ta kluba ir jeigu viena ar kita karta pralaimi, tai nieko nereiskia.

      Tai iseina, kad tu paremtum vien todel, kad pavadinimas butu Zalgiris ir spalva butu zalia. Nesvarbu netgi jeigu vainauskas butu "Zalgirio" savininku, o zaidejai aiksteje grybus pjautu?
      Tai sergi uz tuo metu stipresne komanda? Mazdaug, kai kas nors laimi, tai "jee, mes cempionai, mes geriausi", o kai tas pats klubas pralaimi, tai "luzeriai jus, grybai, kam jus reikalingi". Jei sergi tik uz grazu krepsini, tai kodel palaikai viena ar kita kluba? Juk rungtyniu grozis priklauso nuo abieju komandu. Tas "zaidimo patikimas" yra nesamone, nes komandu zaidimo stilius labai keiciasi, dazniausiai del treneriu kaitos. Stai pernai rytas zaide labiau atakuojanti krepsini, o siemet, treneriu tapus Djuroviciui, komanda pagrindini demesi skyre gynybai, zaide grubiai, kietai, agresyviai. Zaidimo stilius pasikeite 180 laipsniu. Djuroviciu pakeitus Mahoriciui, zaidimas vel po truputi keiciasi, tampa labiau komandinis, ko nebuvo Djuroviciaus vadovavimo metu.

      Yra toks dalykas kaip istikimybe savo klubui ir klubas palaikomas, kaip sakoma, tiek laimeje, tiek nelaimeje.

      Comment


        Parašė John
        Ar galima palaikyti kluba (pvz. Lietuvos Ryta) todel, kad jis reprezentuoja miesta ir atstovauja jam tarptautinese ir vietinese krepsinio varzybose? Siuo atveju krepsinio ziurovams (pvz John) gali ir nerupeti, kas toks yra Vainauskas ar dar koks nors -auskas (tiesa sakant, nelabai ir zinau, kas jis toks yra ir man tai nelabai rupi). Kaip kazkas kazkur minejo, kazkam tiesiog yra "alergija" nuo Vilniaus (kas tai bebutu - krepsinis, statybos, zmones...) ir gincytis del visokiu Vainausku ar Respubliku cia nelabai yra prasmes IMHO.
        Vilniu LKL reprezentuoja ne tik Rytas, bet ir Sakalai.
        Alergija yra ne Vilniui, o Rytui. Stai buvo Vilniaus Statyba, SSRS cempionate kovojo su Zalgiriu, taciau nebuvo jokios alergijos. Nera ir nebuvo alergijos Vilniaus Sakalams, Vilniaus Zalgiriui.

        Comment


          mieli berniukai,
          nu ir kietai susikovete del krepsinio. pasipyle tik - tu is vilniaus, .... o tu is kauno... tokiu arsiu kalbu del architekturos nebuvo. reiskia tikrai lietuva krepsinio salis, bet ne architekturos...
          is sios temos atrodo vieni apie kitus susidarysime TVIRTA nuomone, kuri nejuciom gali persiduoti i kitas temas. o tai negerai (isankstiniai nusistatymai)
          man atrodo, kad TEMA APIE KREPSINI - LABAI PAVOJINGA, gali sugadinti santykius tarp forumo dalyviu.
          berniukai, linkiu nepasiduoti emocijoms!

          Comment


            @joker: klausimai, kuriuos man uzdavei, jau buvo atsakyti anksciau, paieskok sitoj temoj. Mano manymu, krepsinio esme yra krepsinis ir tai viska pasako.

            Comment


              Parašė Edd
              @joker: klausimai, kuriuos man uzdavei, jau buvo atsakyti anksciau, paieskok sitoj temoj. Mano manymu, krepsinio esme yra krepsinis ir tai viska pasako.
              Esmė yra "švarus" krepšinis aikštėje ir už jos ribų (ko nerodo lrytas).

              Comment


                Kol vyrai prakaituoja krepsinis negali but svarus

                Comment


                  as prakaituoju vien ta mergina ant tavo avataro isvydes


                  Prie ruso man buvo geriau

                  Comment


                    Tai tu nesvarus kaip rytas

                    Comment


                      Parašė tech
                      Esmė yra "švarus" krepšinis aikštėje ir už jos ribų (ko nerodo lrytas).
                      Klysti, esme yra ta, kad uz aiksteles ribu krepsinis is viso nevyksta.

                      Comment


                        Parašė Edd
                        Klysti, esme yra ta, kad uz aiksteles ribu krepsinis is viso nevyksta.
                        Edd, prasau be grybavimu. "krepsinis" - turima galvoje ne tik tai ka matai atejes i hale. taipogi - vadyba, kontraktai, treniruotes, remejai ir t.t.


                        Prie ruso man buvo geriau

                        Comment


                          @alonso: as jau ne karta sakiau, kad man svarbiausia yra pats krepsinis kaip zaidimas, o ne kazkas kitkas (spalvos, ka respublika parase, ka vainauskas padare ar dar kazkas).

                          Comment


                            Parašė kaunaz
                            Tai cia jau tavo beda, kad prilygini Neptuna ar Siaulius Zalgiriui. Tai reiskia, kad tu ne palaikai saviskius, bet palaikai tik save pati. Tipinis kai kuriu rytfaniu mastymas. Del to as dazniausiai ir susiraukiu, kai koks nors ryto fanas pasako, jog Eurolygoj jis uz Zalgiri... Nes tas jo palaikymas tereiskia kazkoki liguista nora atkreipt i save demesi ar pan., kai laimi tad visi nori prisidet, o kai pralaimi jau baidosi ir issizada.Tavo pasakymas,kad tau vienodai ar koks Neptunas ar Zalgiris laimi, yra mazu maziuasiai kvailokas... Jai net neziurint i jokias istorijas, jau vien del to, kad Zalgiris losia Eurolygoj, o ne kokioj nevykeliu lygoj kaip Neptunas, jau vien del to Zalgirio rungtynes ir pergales yra 10 kart svarbesnes ir vertingesnes nei Neptuno ar Siauliu...
                            Man tai čia logikos nerasta.
                            Jei aš pasakysiu, kad man brangesnė Panevėžio "Panevėžio" pergalė BBL2 finale ar Vilniaus "Lietuvos Telekomo" ketvirtfinalį už "Žalgirio" eilinę Eurolygoje, tai jau bus savanaudiška?

                            Taip aš palaikau "Žalgirį" Eurolygoje, bet bet kuri Panevėžio pergalė man yra brangesnė, tai aš savanaudis?
                            P.

                            Comment


                              O neutralaus pasirinkimo tarkim.... jokio komercinio krepsinio nepalaikymas?
                              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                              - George W. Bush President of the USA

                              Comment


                                turbut busi vienas is tu, kuris kratosi nuo visko kur tik galima butu prideti zodi "komercija"? klausaisi underground rap, ziuri geto krepsinio varzybas, rengi labdaros balius.


                                Prie ruso man buvo geriau

                                Comment


                                  Parašė alonso
                                  turbut busi vienas is tu, kuris kratosi nuo visko kur tik galima butu prideti zodi "komercija"? klausaisi underground rap, ziuri geto krepsinio varzybas, rengi labdaros balius.

                                  Comment


                                    Na del baliu nezinau neteko dalyvaut
                                    Siaip paty krepsi zaist visai nieko ir esu praktikuojantis ta sporto saka tik visai nematau prasmes ziuret kaip kiti ta daro ir uz tai moket pinigus dar :]
                                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                    - George W. Bush President of the USA

                                    Comment


                                      Parašė DeSadas
                                      Na del baliu nezinau neteko dalyvaut
                                      Siaip paty krepsi zaist visai nieko ir esu praktikuojantis ta sporto saka tik visai nematau prasmes ziuret kaip kiti ta daro ir uz tai moket pinigus dar :]
                                      tai esi labai prastas praktijuokantis sportininkas, jei neziuri, kaip kiti losia, juk is kitu ir ismokti daug ko galima nemanai?

                                      Comment


                                        Pirmos trys vietos BBL yra lietuviu, dar atsimenu kaip latviai ssc aiskino, kad venspils bus antras po Zalgirio.

                                        Comment


                                          Viskas. Žalgiris - čempionas
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X