Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis (2005-2010 m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Paulius Rodyti pranešimą
    Nelabai, bet ką daugiau daryti? Juk rytasbasket neoficiali Ryto fanų svetainė. Zalgiris.lt dar ne taip suskelia (nesinevinkit - kažkada buvo akcija su Ryto legionierių skaičiumi). Aišku - blogiausia tai, kad bc.lrytas.lt toleruoja tokias nesąmones ir deda linką. Ech tas Vainauskas grynas navikas pas mus
    zalgiris.lt niekada taip "nesuskelia", net iš tolo neprimena. Ta "akcija" dėl legionierių skaičiaus buvo pagrįsta LKL įstatais, ar jie nieko nereiškia ir jų nereikia paisyti?

    Apie rytasbasket.com nuomonė man išliks ilgam, po jų "legendinio" straipsnio apie Kauną ir Žalgirį, kuris čia buvo minėtas, nekartosiu. Nieko labiau apgailėtino tada dar gyvenime nebuvau skaitęs. Galbūt ši svetainė ir neoficiali, bet jie skelbiasi taip:
    "RytasBasket.com" - krepšinio klubo "Lietuvos rytas" portalas
    tai L. Ryto aš nekaltinu, dėl jų dalies sirgalių nepagarbos kitiems, bet aš, būdamas L. Ryto fanu, pats prieštaraučiau, kad kažkokia grupė asmenų gadintų mano komandos ir visų jos sirgalių įvaizdį, kurdama tokius straipsnius ir atstovaudama L. Rytą.
    Paskutinis taisė ; 2007.05.05, 10:53.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      Zalgirio fanu puslapy manau niekada nieko panasaus neisvysi. Zalgiris.lt straipsniai man siaip niekada nepatiko, nors aisku iki tokio lygio toli grazu, zalgiris.lt greiciau skirtas garbinti Zalgirio vadyba, nedaugiau.
      Siaip tai tik parodo kad is esmes ryto komandai prijaucia moraliniai degradai, padugnes, ir kas svarbiausia jie kaip matyti yra tarp ryto fanu "lyderiu"...

      Comment


        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
        Siaip tai tik parodo kad is esmes ryto komandai prijaucia moraliniai degradai, padugnes, ir kas svarbiausia jie kaip matyti yra tarp ryto fanu "lyderiu"...
        Nemanau, kad reikia taip kalbėt apie L. ryto fanus, kaip apie visumą. Tik, kad daug to purvo iš tos pusės išpilama, tas yra tiesa. Ir tai sakydamas aš galiu nurodyti konkrečiai, todėl jei kas nors kaltins Žalgirio pusę analogiškais dalykais, taip pat konkrečiai nurodykit, kur ir kaip tai buvo padaryta.
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
          Zalgirio fanu puslapy manau niekada nieko panasaus neisvysi. Zalgiris.lt straipsniai man siaip niekada nepatiko, nors aisku iki tokio lygio toli grazu, zalgiris.lt greiciau skirtas garbinti Zalgirio vadyba, nedaugiau.
          Siaip tai tik parodo kad is esmes ryto komandai prijaucia moraliniai degradai, padugnes, ir kas svarbiausia jie kaip matyti yra tarp ryto fanu "lyderiu"...
          Čia tu gerai pastebėjai, dabar žinosiu, kad aš esu moralinis degradas ir padugnė.

          Šiaip galėtų adminai tokius nevykėlius moralinius degradus ir padugnes, kurie ne tik prijaučia Lietuvos Ryto komandai, bet netgi drįsta tai viešai pripažinti, išbaninti, nes jie dar suterš forumą.
          Parašas :)

          Comment


            Parašė Rodyti pranešimą
            Nemanau, kad reikia taip kalbėt apie L. ryto fanus, kaip apie visumą. Tik, kad daug to purvo iš tos pusės išpilama, tas yra tiesa. Ir tai sakydamas aš galiu nurodyti konkrečiai, todėl jei kas nors kaltins Žalgirio pusę analogiškais dalykais, taip pat konkrečiai nurodykit, kur ir kaip tai buvo padaryta.
            Jei gali tai ir nurodyk konkrečiai, kam tuščiai šnekėti ir kitus kaltinti.
            Parašas :)

            Comment


              Parašė Svecias Rodyti pranešimą
              Jei gali tai ir nurodyk konkrečiai, kam tuščiai šnekėti ir kitus kaltinti.
              O kodėl tau neperskaičius mano keleto ankstesnių pranešimų?
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                Čia tu gerai pastebėjai, dabar žinosiu, kad aš esu moralinis degradas ir padugnė.

                Šiaip galėtų adminai tokius nevykėlius moralinius degradus ir padugnes, kurie ne tik prijaučia Lietuvos Ryto komandai, bet netgi drįsta tai viešai pripažinti, išbaninti, nes jie dar suterš forumą.
                o tu pasiskaityk rytasbasket.com foruma. rasi idomiu temu, kur nuomones beveik vienodos "ZK" atzvilgiu... kazkokiu issigimeliu klubas, o ne fanu. is kuriu kiekvienas turi po n isgalvotu priezasciu del ko nekencia Zalgirio ir Kauno.
                Man tik labai idomu kame cia slypis tas fenomenas, ar cia Cernobilio radiacijos gavo vaikai, ar kas yra, kad Vilniuj tiek daug tokiu besmegeniu kuriems Zalgiris ir Kaunas didziausias gyvenimo priesas.
                Paskutinis taisė kaunaz; 2007.05.05, 11:27.

                Comment


                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                  o tu pasiskaityk rytasbasket.com foruma. rasi idomiu temu, kur nuomones beveik vienodos "ZK" atzvilgiu... kazkokiu issigimeliu klubas, o ne fanu. is kuriu kiekvienas turi po isgalvotu priezasciu del ko nekencia Zalgirio ir Kauno.
                  Man tik labai idomu kame cia slypis tas fenomenas, ar cia Cernobilio radiacijos gavo vaikai, ar kas yra, kad Vilniuj tiek daug tokiu besmegeniu kuriems Zalgiris ir Kaunas didziausias gyvenimo priesas.
                  To forumo aš neskaitau ir juo labiau nerašau ten. Tiesa sakant iki apsilankymo čia, net negirdėjau apie jo egzistavimą. Man perdaug būna Delfyje rašomų komentarų, paskaitau kelis, ir matau, kad neapsimoka gaišti laiko jų skaitant nes ten tikriausiai darželinukai rašinėja.
                  Paskutiniu metu negaištu laiko Delfio komentarų skaitymui, nes ten nesitikiu ko nors naujo atrasti.
                  Parašas :)

                  Comment


                    Dar neblogas bajeris, kai dauguma tu nevykeliu, labai daznai pabrezia kad Zalgiris ir jo fanai niekada nepripazysta, kad LR laimejo, nes stipresni buvo. O stai paciu antraste: "Apgailėtinas "Lietuvos ryto" žaidimas lėmė nesėkmę pirmosiose LKL finalo rungtynėse"

                    ir dar siektiek, ryto gerbeju mentaliteto pavyzdziu:

                    A.Trifunovičiaus "Lietuvos rytas" Vilniuje neįveikiamas

                    A.Trifunovičius, sezono viduryje perėmęs komandos vairą iš Z.Sagadino, sugebėjo Vilniaus komandą atvesti į pergales visose namų rungtynėse: "Siemens" bei "Lietuvos ryto" arenose.
                    ULEB taurėje sostinės komanda įmesdavo vidutiniškai po 75 taškus, o varžovams leisdavo įmesti vos 61,5 taško (2 rungtynės). LKL/BBL pirmenybėse vilniečiai priešininkų gynybą "įvertindavo" vid. 103,5 taško, o praleisdavo vos 66 taškus (6 rungtynės).
                    Antrasis LKL finalo mačas vyks Vilniuje - antradienį, gegužės 8 dieną, 18.30 val. Nebūkite abejingi, nejaugi leisite žaliesiems ir jiems prijaučiančiems teršti "Siemenso" aurą savo šūksniais?
                    Paskutinis taisė kaunaz; 2007.05.05, 11:48.

                    Comment


                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                      Siaip tai tik parodo kad is esmes ryto komandai prijaucia moraliniai degradai, padugnes, ir kas svarbiausia jie kaip matyti yra tarp ryto fanu "lyderiu"...
                      Tą patį ir aš apie daugelį jūsų galiu pasakyti. Visus mus lenkais ir makūlatūrininkais vadinat. Purvo pilam ant jūsų? Mažiau verkit - vienam Ryto fanui tenka koks 10 "Žalgirio". Kaip mums atsikirst? Eikit į kokį forumą ir paskaitykit kas daugiau purvo pila. Tai puikiai įrodo kažkoks kaunaz...

                      Comment


                        Parašė Rodyti pranešimą
                        zalgiris.lt niekada taip "nesuskelia", net iš tolo neprimena. Ta "akcija" dėl legionierių skaičiaus buvo pagrįsta LKL įstatais, ar jie nieko nereiškia ir jų nereikia paisyti?
                        ką bendro turi įstatai ir akcija? tik vienu - norintys dalyvauti konkurse (akcijoje) turėjo perskaityti LKL įstatus.
                        aiškinu kaip mažam vaikui - viena yra paskelbti pažeidimo faktą, ir visai kitą skelbti akciją-atrakciją. tiesiog tai yra žemo lygio PR akcija, nuo kurios daugiau nukentėjo ne L.Ryto vardas, o Žalgirio (čia kalbama apie žmones, kurie yra neutralūs, tiek rytui, tiek žalgiriui)


                        o dabar bendro pobūdžio pastebėjimas. aš į šitą temą retai užsuku, todėl galbūt būsiu nevisiškai teisus, bet pastebėjau, kad tik Žalgirio gerbėjai knaisiojasi įvairiuose, tik specifinėm grupėm įdomiuose, forumuose, ieško visokių pašlemėkų pasisakymų, o po to perkelia juos į kitus, bendresnio pobūdžio, forumus ir piktinasi, kad juos žemina. negi jums tikrai patinka ieškoti svetimo purvo, jame išsivolioti ir paskui eiti į viešumą ir rėkti, kad skriaudžia? žinokit, kad smirda ne nuo to kas purvą išpylė, o nuo to kas jame išsimaudė. Jei ta smarvė išpilta rytasbasket svetainėje, tai lai ten ir smirda,

                        patikėkit, mastantis žmogus atsirinks, kas yra kas. net neabejoju, kad bet, kurio sporto klubo gerbėjų svetainėse galima rasti neetiškų pasisakymų (ypač forumuose), tame tarpe ir Žalgirio. tačiau, kitų klubų gerbėjai, bent jau šiame forume, to š.. nekelia į paviršių.

                        P.S. eiti ir knaisiotis po žalgirio forumą galit nesiūlyti, aš ten neisiu - man neįdomu

                        Comment


                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                          Zalgirio fanu puslapy manau niekada nieko panasaus neisvysi. Zalgiris.lt straipsniai man siaip niekada nepatiko, nors aisku iki tokio lygio toli grazu, zalgiris.lt greiciau skirtas garbinti Zalgirio vadyba, nedaugiau.
                          Siaip tai tik parodo kad is esmes ryto komandai prijaucia moraliniai degradai, padugnes, ir kas svarbiausia jie kaip matyti yra tarp ryto fanu "lyderiu"...

                          Bravo, visada smagu atsidurti moralinių degradų ir padugnių pusėje
                          Paskutinis taisė Toris; 2007.05.05, 16:24.

                          Comment


                            Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                            Tą patį ir aš apie daugelį jūsų galiu pasakyti. Visus mus lenkais ir makūlatūrininkais vadinat. Purvo pilam ant jūsų? Mažiau verkit - vienam Ryto fanui tenka koks 10 "Žalgirio". Kaip mums atsikirst? Eikit į kokį forumą ir paskaitykit kas daugiau purvo pila. Tai puikiai įrodo kažkoks kaunaz...
                            Tai, kad į tuos forumus aš vien dėl to ir neinu, nes visada matau tą patį. "Lenkais" ir "makulatūrininkais" jus galbūt vadina Žalgirio fanai patys atsikirsdami, o ne atvirkščiai. Aš matau daug daugiau purvo iš jūsų pusės, kad ir tavo blogą galima pažiūrėti (nesvarbu, kd ten tik vienas žodis, bet žodis). Viskas kažjkada galbūt prasidėjo nuo krepšinio, bet dabar yra kita situacija. Dabar enbereikia krepšinio, nors ir jame vyksta tas pats. Dabar bet kokią temą skaitant apie Kauną, aš galiu enabejot, kad jei yra galimybė tą temą komentuot, būtinai ten rasiu vieno ar kito vilniečio apraiškos padarinius. Ir visai nesvarbus straipsnio turinys, giria ten Kauną ar peikia, visada bus suvesta viskas į keletą siaurų taškų. Kalbėti apie komentarus ir sakyti, kad tie ar tie jų "išpila" daugiau būtų neteisinga, šitoj sritį abi pusės pakankamai kaltos. Tačiau aš konkrečiai nurodau šiandien pastebėtą atvejį (straipsnį, ne komentarą), esu tikras, kad peikti jį pagrindas yra akivaizdus. Jei tu žinai kažkokį straipsnį iš Žalgirio pusės nurodyk, išpeiksim kartu. Bet nemanau, kd kaip atsaką į mano šiandieninį pastebėjimą, turėtum ištraukti seną straipsnį. Juk tai visvien nepanaikina jūsų šiandieninės kaltės. Koks tikslas tuo senu straipsniu varijuojant argumentuoti ir gintis. Žinoma, mūsų senas straipsnis, jei toks yra, taip pat yra blogas.

                            Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                            ką bendro turi įstatai ir akcija? tik vienu - norintys dalyvauti konkurse (akcijoje) turėjo perskaityti LKL įstatus.
                            aiškinu kaip mažam vaikui - viena yra paskelbti pažeidimo faktą, ir visai kitą skelbti akciją-atrakciją. tiesiog tai yra žemo lygio PR akcija, nuo kurios daugiau nukentėjo ne L.Ryto vardas, o Žalgirio (čia kalbama apie žmones, kurie yra neutralūs, tiek rytui, tiek žalgiriui)
                            Aiškinu tau, kaip mažam vaikui, kuris mėgsta aiškinti. Neaiškink man

                            Galbūt šios akcijos pagalba buvo norima paviešinti įvykusį incidentą. Galbūt iki tol nebuvo sulaukta adekvacios akcijos iš kitur, iš ten, iš kur turėjo būti sulaukta. Tokie dalykai neturėtų būti praleidžiami pro akis, tarsi nematant. Galima buvo tai padaryti ir be akcijos, galima buvo rasti kitą būdą. Bet, pirma, ši akcija buvo pagrįsta (nuostatų pažeidimas). Antra, tokios akcijos nepadorumui labai toli iki tam tikros purvaskalidos Kauno (prie ko čia) ir Žalgirio atžvilgiu iš tam tikrų jūsų šaltinių (kaip jau minėta, šioje temoje bent kelis kartus buvo konkrečiai tie šaltiniai nurodyti).
                            o dabar bendro pobūdžio pastebėjimas. aš į šitą temą retai užsuku, todėl galbūt būsiu nevisiškai teisus, bet pastebėjau, kad tik Žalgirio gerbėjai knaisiojasi įvairiuose, tik specifinėm grupėm įdomiuose, forumuose, ieško visokių pašlemėkų pasisakymų, o po to perkelia juos į kitus, bendresnio pobūdžio, forumus ir piktinasi, kad juos žemina. negi jums tikrai patinka ieškoti svetimo purvo, jame išsivolioti ir paskui eiti į viešumą ir rėkti, kad skriaudžia? žinokit, kad smirda ne nuo to kas purvą išpylė, o nuo to kas jame išsimaudė. Jei ta smarvė išpilta rytasbasket svetainėje, tai lai ten ir smirda,
                            Visų pirma pastebėjimas dėl "knaisiojimosi tik specifinėm grupėm įdomiuose" puslapiuose. Radau komentarą apie minėtą straipsnį zalgiris.lt tinklalapyje. Jis man labai įdomus, todėl jame ir "knaisiojuosi". Tame tinklalapyje netrūksta ir L. Ryto fanų, nieko tame keisto nematau. Nematau nieko keisto ir tame, jei kažkuris Žalgirio anas nuėjo į jūsų fanų puslapį.
                            patikėkit, mastantis žmogus atsirinks, kas yra kas. net neabejoju, kad bet, kurio sporto klubo gerbėjų svetainėse galima rasti neetiškų pasisakymų (ypač forumuose), tame tarpe ir Žalgirio. tačiau, kitų klubų gerbėjai, bent jau šiame forume, to š.. nekelia į paviršių.
                            Tai, kad tie "mąstantys" žmonės metai iš metų (visiškai teisingai pasakyta) vis neatsirenka. Ir kaip aš galiu to nekelti paviršiun, jei kažkas nuolat žemina mane, kaip kaunietį, ar mano mylimą komandą.
                            P.S. eiti ir knaisiotis po žalgirio forumą galit nesiūlyti, aš ten neisiu - man neįdomu
                            Pasakei taip, tarsi kažkas tau tai būtų siūlęs
                            Paskutinis taisė ; 2007.05.05, 16:35.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              Parašė Rodyti pranešimą
                              Tai, kad į tuos forumus aš vien dėl to ir neinu, nes visada matau tą patį. "Lenkais" ir "makulatūrininkais" jus galbūt vadina Žalgirio fanai patys atsikirsdami, o ne atvirkščiai. Aš matau daug daugiau purvo iš jūsų pusės, kad ir tavo blogą galima pažiūrėti (nesvarbu, kd ten tik vienas žodis, bet žodis). Viskas kažjkada galbūt prasidėjo nuo krepšinio, bet dabar yra kita situacija. Dabar enbereikia krepšinio, nors ir jame vyksta tas pats. Dabar bet kokią temą skaitant apie Kauną, aš galiu enabejot, kad jei yra galimybė tą temą komentuot, būtinai ten rasiu vieno ar kito vilniečio apraiškos padarinius. Ir visai nesvarbus straipsnio turinys, giria ten Kauną ar peikia, visada bus suvesta viskas į keletą siaurų taškų. Kalbėti apie komentarus ir sakyti, kad tie ar tie jų "išpila" daugiau būtų neteisinga, šitoj sritį abi pusės pakankamai kaltos. Tačiau aš konkrečiai nurodau šiandien pastebėtą atvejį (straipsnį, ne komentarą), esu tikras, kad peikti jį pagrindas yra akivaizdus. Jei tu žinai kažkokį straipsnį iš Žalgirio pusės nurodyk, išpeiksim kartu. Bet nemanau, kd kaip atsaką į mano šiandieninį pastebėjimą, turėtum ištraukti seną straipsnį. Juk tai visvien nepanaikina jūsų šiandieninės kaltės. Koks tikslas tuo senu straipsniu varijuojant argumentuoti ir gintis. Žinoma, mūsų senas straipsnis, jei toks yra, taip pat yra blogas.
                              Čia galima daug diskuoti, kas pradėjo - visada atrodys, kad pradėjome ne mes.

                              Comment


                                Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                                Čia galima daug diskuoti, kas pradėjo - visada atrodys, kad pradėjome ne mes.
                                Bet buvo pateiktas konkretus atvejis, kur žodžio "atrodys" nebereikia. Jei tu kada nors pateiksi tokį, aš jį taip pat pasmerksiu.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  Na ką ? Šiauliai laimėjo pirmąsias tarpusavio rungtynes su "Neptūnu" . Svceikinimai "Šiauliams " !
                                  Yours sincerely,
                                  Vaida.

                                  Comment


                                    Nepagalvojot, kad visi tie "internetiniai fanai" nesudaro nė 5% visų komandos fanų?

                                    Comment


                                      Gal kas rakinkit šią temą, bent diskusijoms, kur kalbama apie Žalgirį ir Rytą?

                                      Sveikinu Šiaulius.
                                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                      Dordrechtas/Haarlemas
                                      Nesebaras/Plovdivas
                                      Kiolnas

                                      Comment


                                        Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                        Gal kas rakinkit šią temą, bent diskusijoms, kur kalbama apie Žalgirį ir Rytą?

                                        Sveikinu Šiaulius.
                                        Juk nieko nevykta. Čia mes dar ramiai...

                                        Comment


                                          Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                                          ką bendro turi įstatai ir akcija? tik vienu - norintys dalyvauti konkurse (akcijoje) turėjo perskaityti LKL įstatus.
                                          aiškinu kaip mažam vaikui - viena yra paskelbti pažeidimo faktą, ir visai kitą skelbti akciją-atrakciją. tiesiog tai yra žemo lygio PR akcija, nuo kurios daugiau nukentėjo ne L.Ryto vardas, o Žalgirio (čia kalbama apie žmones, kurie yra neutralūs, tiek rytui, tiek žalgiriui)
                                          Žalgiris paskelbė pažeidimo faktą. Garsiai, kelis kartus ir ne vienas Žalgiris tai padarė. Tačiau kišeninis LKL direktorius apsimetė nieko nematantis. Žaidėjų registracijos nuostatai buvo piktybiškai (po pažeidimo fakto paskelbimo) pažeidinėjami dar bent dvejose rungtynėse ir tik tada Rimkus buvo priverstas prabilti. Tačiau prabilo jis apie kažkokias žodines išimtis, esą čia viskas pagal taisykles ir t.t. Tada Žalgiris paleido akciją ir Druckeris už minėtus pažeidimus gavo maždaug 200 litų baudą.. Tuo tarpu neseniai Italijoje Benettonas vieną kartelį pažeidė žaidėjų registracijos nuostatus ir už tai iš jų buvo atimta nemažai taškų, atsistatydino lygos prezidentas ir pora Benetton vadovų.

                                          Dėl to tas mūsų LKL'as ir yra pajuokos objektas. Dėl to ir degraduoja klubinis Lietuvos krepšinis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X