Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Na ką gi šią naktį išvyksta virš 80 sirgalių į Venesuelą palaikyti Lietuvos rinktinės Kartu ir aš Tikėkimės mums pasiseks

      Comment


        Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
        Na ką gi šią naktį išvyksta virš 80 sirgalių į Venesuelą palaikyti Lietuvos rinktinės Kartu ir aš Tikėkimės mums pasiseks
        Lauksim foto ne tik iš arenos, bet ir iš miesto. Jei bus tiek drąsos fotkint

        Comment


          Na bus matyti nuvykus kiek ten tos drąsos bus Labai tikiuosi kad pavyks pafotografuoti

          Comment


            Lietuvos rinktinė į Venesuelą išvyks kiek geresnės nuotaikos, paskutinėse draugiškose rungtynėse 90-80 įveikta Didžioji Britanija. Pirmi du kėliniai buvo visiška tragedija, tačiau 3-4 kėliniuose lietuviai parodė, jog nėra tokie nevykėliai. Jeigu taip žais visas rungtynes turėtų būt gerai

            Beje, netrukus Kemzūra turėtų paskelbt likusius du žaidėjus, kuriuos atkabins nuo rinktinės (Jasaitis, deja, iškrenta dėl savo traumelės).

            Comment


              Žiūriu rungtynių su anglais kartojimą.
              Kas ten per buduliai rėkauja už LT suolo? Jau Amerikoje rėkti "f**k you" kai varžovas meta baudas... O prieš tai girdėjosi lenkiški ir rusiški keiksmažodžiai. Tokius "sirgalius" varyčiau iš arenos.
              Paskutinis taisė oranger; 2012.06.30, 16:15.

              Comment


                Na ka laukiam varzybu su Venesuela. Pas mus dar tik rytas. Kolkas nieko tokio baisaus spie ka raso lt spsuda nematem.

                Comment


                  Tai juk karinėj bazėj tankai dūmų prileido į paviljoną, kur treniravosi LT rinktinė

                  http://london2012.lrytas.lt/-1341252...-papildyta.htm
                  Paskutinis taisė HSV; 2012.07.03, 15:16.

                  Comment


                    Na ką, laukiam laukiam varžybų Nepramiegokit, 3 ryto
                    Žiūrint į kitas Europos šalis, rusai su graikais lengvai susitvarkė su savo varžovais, o makedonai netikėtai nusileido Angolai. Tikėkimės mum neteks patirt tokio netikėtumo!
                    LIETUVA!

                    Comment


                      Gal kas gali pasakyti ko reikia, kad Lietuva iseitu i Londono olimpiada? Aciu.
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Laimėt reikia
                        Yours sincerely,
                        Vaida.

                        Comment


                          Parašė Vaidele Rodyti pranešimą
                          Laimėt reikia
                          Kiek minimaliai?
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Reikia išeiti iš grupės, o išeina dvi komandos. Tai čia MINIMALIAI reikia vienos pergalės, ir tikėtis, kad varžovai palankiai sužais + palankus taškų santykis.
                            Tada reikia pergalės ketvirtfinalyje bei pergalės pusfinaly.
                            ARBA laimėti ketvirtfinaly, pralošti pusfinaly, bet laimėti kovą dėl 3 vietos.
                            Tai va, turint 3 pergales kaip ir į Londoną jau gali krautis daiktus.
                            Yours sincerely,
                            Vaida.

                            Comment


                              O turim sansu? Nezinau su kuo losiam.
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Vikipedija

                                Comment


                                  Tingiu skaityti
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    Tingiu skaityti


                                    Žinok ten lentelės - daug informatyviau nei bet kokie komentarai. Na bet jei jau taip tingisi tai trumpai:
                                    Mes žaidžiam grupėje prieš Venesuelą ir Nigeriją. Jei išeinam iš grupės kaunamės ketvirtfinalyje, tada pusfinaliai ir finalai. Į olimpiadą patenka tik 3 komandos. Paprasta matematika - norint patekti reikia patekti į TOP 3. Venesuela jau sužaidė su Nigerija. Laimėjo Venesuela. Beje, Nigerijos treneris toks kiek pasipūtęs Jau spėjo pareikšti, kad kas jau kas, bet jie į olimpiadą tikrai pateks...

                                    Sėkmės lietuviams
                                    Paskutinis taisė Klajojanti Mintis; 2012.07.03, 20:05.

                                    Comment


                                      O jei gaunam nuo Venesuelos?
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        O jei gaunam nuo Venesuelos?
                                        Kadangi Venesuela jau laimėjo prieš Nigeriją, tai mums tokiu atveju privalu laimėti prieš Nigeriją ir išeitume bent iš grupės.

                                        p.s. tavo avatar'as kažkoks neteisingas Ten turėtų būti mūsų trispalvė

                                        Comment


                                          Parašė liolekas Rodyti pranešimą
                                          Kadangi Venesuela jau laimėjo prieš Nigeriją, tai mums tokiu atveju privalu laimėti prieš Nigeriją ir išeitume bent iš grupės.

                                          p.s. tavo avatar'as kažkoks neteisingas Ten turėtų būti mūsų trispalvė
                                          Aciu.

                                          P.s. as nuo neatmenamu laiku palaikau USA, todel avataras yra man artimas
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X