Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

FIBA World Championship 2010

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
    Ziuriu ir niekaip nesuprantu, kodel vaziuojant palaikyt rinktines reikai kuo idiotiskiau atrodyt, kvailiausius perukus nesiot, idiotiskus akinisu ir panasiai ? Ir tik mes tokie gudrus, kitu saliu palaikytojai bent i zmones panasus
    Turbūt neveltui visi giria Lietuvos fanus už super palaikymą.

    Comment


      #82
      Aidziui ko gero tada pasaulio futbolo cempionato sirgaliai isvis idiotu idiotai atrode
      Aisku, geriau kaip tie Kanados fanai, mandagiai sedi su veliavelem ir mojuoja.
      O tai ka tada apie Zalgirio hales palaikyma galetum pasakyti?

      Comment


        #83
        Parašė taspac Rodyti pranešimą
        Aidziui ko gero tada pasaulio futbolo cempionato sirgaliai isvis idiotu idiotai atrode
        Aisku, geriau kaip tie Kanados fanai, mandagiai sedi su veliavelem ir mojuoja.
        O tai ka tada apie Zalgirio hales palaikyma galetum pasakyti?
        Prie ko cia sedejimas? Daryk ka nori, lipk per galvas, palaikyk komnada, o ne uzsidek rozini moteriska peruka. Komandai nuo to geriau? Apie hales palaikyma neverta kalbet. Palaikyma halej kuria ne tie su bokalais ant salmu, o pora simtu jaunuoliu, kuriu tarpe ir musu kolega Daktaras. jeigu ne jie, tai to palaikymo ir nebutu.
        PAsaulio futbolo cempionato sirgaliai atrode tikri idiotai su dudom. ZInant bilietu isigijimo galimybes, galiu pasakyt,kad stadionuose buvo ne tie,kurie atrankose rinktines lydejo i tolimiausias salis.

        Del rinktines palaikymo, tai nekomentuosiu as jo. Man asmeniskai nepatinka,monotoniskos ir tos pacios skanduotes. Bet kam taip apsirengt? I telika papult norisi? Tai geriau i LT talentus eit. Dabat ziuriu tas stambus vyrukas su raudonais , geltonais ir zaliais plaukais , kur per anonsa dainavo ir Turkijoj sedi. Na tikras " Golubaja Ustrica" baro lankytojas. Nuvaziuoja, issidirbineja, bet kai reikai ju net nesigirdi. Palaikyma galima sukurt ir neatrodant idiotiskai. Kol kas Europoj geriausia palaikyma kuria graikai ir serbai ir niekaip nepavyksta man iziuret ju tarpe personu su klounu kostiumais.
        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

        Comment


          #84
          Randi, Aidziau, prie ko prikibt. Tau ką Pasaulio krepšinio čempionatas tai koks madų šou?

          SU PERGALE BEJE!!!! ))

          Comment


            #85
            Tie su perukais bent nuvažiavo palaikyti rinktinės...

            Comment


              #86
              Gal ir natūrali tokia sunki pergalė, turint omeny, kad be centrų žaidė. Trūksta kokio E. Žukausko antrininko. Javtokas ir sveikas nelabai techniškas, Andriuškevičius sėdi, tai visai gerai Jankūnas su Klimavičium kovojo. Sunku jiems turint 10 cm šuolį, kur kas mažiau nei juodukai

              Comment


                #87
                Parašė rat Rodyti pranešimą
                Gal ir natūrali tokia sunki pergalė, turint omeny, kad be centrų žaidė. Trūksta kokio E. Žukausko antrininko. Javtokas ir sveikas nelabai techniškas, Andriuškevičius sėdi, tai visai gerai Jankūnas su Klimavičium kovojo. Sunku jiems turint 10 cm šuolį, kur kas mažiau nei juodukai
                Aš va nesupratau kokio velnio Andriuškevičiaus visai neleido lošt. Jeigu juo taip nepasitiki tai reikėjo bent palaikyt Motiejūną iki galo dar pasirengimo etape ir gali jis geriau būtų atrodęs.. Nelogiškai man kažkaip atrodo antro tikro centro laikymas ant suolo..

                Comment


                  #88
                  edvvis, apie Motiejūną mes su draugais tą patį pagalvojome.

                  Bet apie mačą kalbant: bet tai dantis parodėm, kai -15 3 kėlinį buvo, galvojau bus amba. Paskutinėje atakoj Kalnui reikėjo duoti LK kamuolį, kad jis bent jau damestų, bet gerai tas kas gerai baigiasi Antradienį principinė dvikova, tik negerai, kad jie prancūzų atsirovė. O gal ir gerai, gaunam mažu skirtumu nuo Isp ir didesniu skirtumu laimime prieš Fra ir mes grupėje pirmi
                  You've got one life! Live it!

                  Comment


                    #89
                    Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                    Aš va nesupratau kokio velnio Andriuškevičiaus visai neleido lošt. Jeigu juo taip nepasitiki tai reikėjo bent palaikyt Motiejūną iki galo dar pasirengimo etape ir gali jis geriau būtų atrodęs.. Nelogiškai man kažkaip atrodo antro tikro centro laikymas ant suolo..
                    Dėl Motiejūno tai viskas logiška. Gynyboje jis nežiba, o kad puolime jis geriau atrodė/gali atrodyti prieš Andriuškevičių tai naudos daug nėra. Užpult ir taip rinktinėj yra kam.

                    O dėl konkrečių rungtynių tai Kemzūra kaip ir atsakė į klausimą:

                    - Aikštėje vis dar nepasirodo M.Andriuškevičius. Kodėl?

                    - Aš planavau jį įleisti į aikštę ir jis tam ruošėsi. Tiesiog varžovų aukštaūgiai yra labai staigūs, judrūs ir aš priėmiau sprendimą jo neišleisti. Čia yra mano sprendimas, bet manau, kad bus rungtynių, per kurias Martynas įrodys, kad jis yra reikalingas komandai.
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      #90
                      Daug čia buvo spekuliacijų, jog reikėjo imti Motiejūną. Kurčio nuomonė šiuo klausimu:

                      Robertui Javtokui patyrus traumą rinktinėje liko vienas sveikas vidurio puolėjas. Ar nepristigs rinktinei ūgio?

                      – Nemanau, kad Donatas Motiejūnas šiemet būtų naudingesnis nei atsarginis vidurio puolėjas Martynas Andriuškevičius.

                      Martynas geriau ginasi, gali ir metimą blokuoti, ir kamuolį atkovoti. Donatas pagal savo žaidimo stilių nėra tikras „centras”, vengia kietesnės kovos po krepšiu.

                      Bet Jonas Valančiūnas rinktinei būtų pravertęs. Taip, šis sezonas jam buvo įtemptas.

                      Tačiau 18-mečiui pakanka 3 dienų, kad atsipūstų po vieno turnyro ir jau būtų pasirengęs kitam.

                      Comment


                        #91
                        Kurciui labai lengva kist savo nuomone ir pazert kritikos,nors pacio pasirinkti sprendimai mazu maziausi atrode subjektyvus..
                        Man asmeniskai dziugu, kad laimejo,bet su tokiu zaidimu tai atsiprasau.. Jau pasiruosimo metu viskas akivaizdu buvo. Man juokingai skamba zodziai "viskas vyrai susiims" DDDD Jie gi profai-ne kokia kiemo komanda.. Zaidimo kokybe susideda is pastovumo, o ne 20blogu rungtyniu, pora geru, o po to kaip bus taip..

                        Comment


                          #92
                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                          Jau antrosios pč rungtynės, o žaidimas vis dar tik labai vidutiniškas. Kemzūrai teks labai rimtai padirbėt, kad suspėtų sustyguot komandos žaidimą iki antradienio.
                          Na juk čia žaidžia mūsų antra, trečia rinktinė, panašiai kaip ir JAV. Tad jei jau turim 2/2 pergales, tai yra jau neblogai. Juk rinktinės tikslas yra patekti į kitą etapą, o ne medaliai kokie nors.
                          Flickr

                          Comment


                            #93
                            Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                            Tie su perukais bent nuvažiavo palaikyti rinktinės...
                            Anksčiau per čempionatus miestai ištuštėdavo. Vakar gi apie 16 val. prie Akropolio ir Senukų sausakimšos automobilių aikštelės

                            Comment


                              #94
                              Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                              Kurciui labai lengva kist savo nuomone ir pazert kritikos,nors pacio pasirinkti sprendimai mazu maziausi atrode subjektyvus..
                              Man asmeniskai dziugu, kad laimejo,bet su tokiu zaidimu tai atsiprasau.. Jau pasiruosimo metu viskas akivaizdu buvo. Man juokingai skamba zodziai "viskas vyrai susiims" DDDD Jie gi profai-ne kokia kiemo komanda.. Zaidimo kokybe susideda is pastovumo, o ne 20blogu rungtyniu, pora geru, o po to kaip bus taip..
                              Svarbu, kad bent 3 žaidėjams kristų iš toli ir norma bus. Nes kol kas tritašius tik Kleiza pataiko. Gal jau bus pripratę prie arenos ir "prarviot".
                              Nors prieš ispanus, spėju, neapsiginsim - ištampys gynybą ir užmėtys tiek artimais, tiek tolimais. Dar yra viltis, kad galės prieš Libaną prisišaudyt, jei geriau eisis nei su Kanada.

                              Comment


                                #95
                                Parašė rat Rodyti pranešimą
                                Svarbu, kad bent 3 žaidėjams kristų iš toli ir norma bus. Nes kol kas tritašius tik Kleiza pataiko. Gal jau bus pripratę prie arenos ir "prarviot".
                                Nors prieš ispanus, spėju, neapsiginsim - ištampys gynybą ir užmėtys tiek artimais, tiek tolimais. Dar yra viltis, kad galės prieš Libaną prisišaudyt, jei geriau eisis nei su Kanada.
                                Na taip.Is paziuros man atrodo,kad lietuviu brezinai varzovu isstudijuoti ir nieko negalima padaryt. Pats Kemzura sako,kad yra labiau teoretikas. Leidzia mesti nuo tritaskiu- nieko naujo, per atranka lietuviam jie paprasciausiai nekrito, uztat baudos aiskteleje lietuviam kajuk

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                  Anksčiau per čempionatus miestai ištuštėdavo. Vakar gi apie 16 val. prie Akropolio ir Senukų sausakimšos automobilių aikštelės
                                  Yup, Europos krepšinio čempionatas Lenkijoje visiem numušė ūpą.

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                    Na taip.Is paziuros man atrodo,kad lietuviu brezinai varzovu isstudijuoti ir nieko negalima padaryt. Pats Kemzura sako,kad yra labiau teoretikas. Leidzia mesti nuo tritaskiu- nieko naujo, per atranka lietuviam jie paprasciausiai nekrito, uztat baudos aiskteleje lietuviam kajuk
                                    Vienintelė mūsų viltis pasipriešinti Ispanams ir Prancūzams, kad atsiriš trajakai. Priešingu atveju - zoninė gynyba, ir mes turime špygą

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                                      Vienintelė mūsų viltis pasipriešinti Ispanams ir Prancūzams, kad atsiriš trajakai. Priešingu atveju - zoninė gynyba, ir mes turime špygą
                                      Prancuzai gal,o ispanus reikia iskart pamirst manau.. Tritaskiu atsirisimas butu susijes su vieno zaidejo gerai suzaistom rungtynem nebent..

                                      Comment


                                        #99
                                        Geras klipukas su vaizdais iš LTU-CAN rungtynių -> čia

                                        Comment


                                          Tšiort...

                                          Pasaulio čempionato organizatoriai uždraudė į arenas įsinešti būgnus

                                          Organizacinis pasaulio čempionato komitetas šiandien uždraudė į visas ketverias renginio arenas įsinešti būgnus. Lietuvos aistruoliams draudimas įsigalios jau nuo rytdienos rungtynių su Ispanijos rinktine.

                                          Kaip organizacinio komiteto nariai kalbėjo portalo Krepsinis.net žurnalistui, būtų geriausia, jog lietuviai paliktų būgnus viešbutyje, nes arenoje yra vietos saugoti tik keliems būgnams.

                                          Krepsinis.net duomenimis, šis sprendimas buvo priimtas po labai ilgo ir rimto organizacinės tarybos narių pasitarimo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X