Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

FIBA World Championship 2010

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Gaila, kad realiai galėsime pakovoti tik dėl bronzos

      Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą
        Gaila, kad realiai galėsime pakovoti tik dėl bronzos
        tik nereikia. USA nėra neįveikiama komanda, jeigu Brazilai vos neįveikė. ir tai turėjo tris progas įmesti, bet tiesiog nepasisekė. prisiminkim USA dar ir prieš ispanus draugiškose rungtynėse tik dviem taškais laimėjo kaip ir prieš Braziliją. Tad amerikiečiai nebėra ta neįveikiama komanda kuri žaidė Olimpiadoje Pekine. Žinoma pirma mums reikia nugalėti kinus ir argentiniečius (gal brazilus)
        Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

        Comment


          Game Time: Linas Kleiza on NBA TV
          Paskutinis taisė Big Cat; 2010.09.06, 14:49.

          Comment


            Parašė Chixx Rodyti pranešimą
            tik nereikia. USA nėra neįveikiama komanda
            Aš nieko prieš, gink Dieve
            Tai kodėl krepšinio grandų užduotis mūsų rinktinei - patekti į aštuntuką?

            Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą
              Aš nieko prieš, gink Dieve
              Tai kodėl krepšinio grandų užduotis mūsų rinktinei - patekti į aštuntuką?
              na po pernai metų pasirodymo Lenkijoje daugiau niekas ir negalėjo tikėtis. juk prognozavo mums 7-10 vietas. bet dabar matom kaip žaidžiam, tuo pačiu kyla ir apetitas, ir kiti mus labiau vertina.
              Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

              Comment


                Geras straipsniukas ir labai geras Jono požiūris į rinktinę ir jos ateitį:

                J.Mačiulis: mes esame Lietuvos krepšinio ateitis
                Jau dabar kyla klausimas, kokia šios sudėties rinktinės ateitis? Ar ji bus išlaikyta?

                „Aš nežinau, kas gali atsitikti, kad šios sudėties rinktinė neišsilaikytų kartu. Viską spręs treneriai. Nežinau, gal kitais metais norės tie... dinozaurai grįžti (juokiasi) senieji. Priklausys nuo to, kokią treneriai norės matyti rinktinę. Aš nemanau, kad čia konfliktas būtų. Viską mes suprantame, kad taip gali atsitikti, bet gal tai bus truputėli nesąžininga. Juk reikia žiūrėti į ateitį. Jei jie grįš vieneriems metams, o po to vėl pasakys „ne“, tai čia būtų nesuprantamas pačios federacijos ir trenerių požiūris į ateitį. Nes vis tiek ateitis esame mes“, – pranašavo J. Mačiulis.

                Comment


                  Nereikia jau mums jokių "dinozaurų". Tai būtų didžiausia nesąmonė. Seniai sakiau, kad turi būti aiškus principas: atsisakei žaisti už rinktinę be pateisinamos priežasties (o tai gali būti tik rimta trauma) - laisvas visiems laikams.

                  Comment


                    Vyrai įrodė, kad nori ir gali žaisti. Viskas. Apsieisime mes ir be visokių Jasikevičių. Kalnas - vyras, kasmet į rinktinę važiuodavo. Kaip ir dauguma kitų. Dar tik pridėti Brolius, sustiprinti priekį, ir 2011 - "This War Is Ours!".

                    Comment


                      Parašė Magician Rodyti pranešimą
                      Vyrai įrodė, kad nori ir gali žaisti. Viskas. Apsieisime mes ir be visokių Jasikevičių. Kalnas - vyras, kasmet į rinktinę važiuodavo. Kaip ir dauguma kitų. Dar tik pridėti Brolius, sustiprinti priekį, ir 2011 - "This War Is Ours!".
                      Nereikia jau jokių brolių. Turime Valančiūną su Motiejūnu.

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        atsisakei žaisti už rinktinę be pateisinamos priežasties (o tai gali būti tik rimta trauma) - laisvas visiems laikams.
                        Gal kiek per griežta 3-ms milijonams Štai Ilgauskas "dėl rimtos traumos" niekada ir nežaidė rinktinėje berods.

                        Comment


                          Aš taip galvoju, kad realiai iš senių galėtų prisijungti dar trys žaidėjai, t.y. jie patys norėtų prisijungti, Broliai bei Petravičius. O dėl Kaukėno, Jasikevičiaus - tai manau, ir patys nenorės. Apie kokį Songailą, Šiškauską ar Ilgauską apskritai nekalbu.

                          Comment


                            Parašė oranger Rodyti pranešimą
                            Nereikia jau jokių brolių. Turime Valančiūną su Motiejūnu.
                            Palaikau, turime auginti jaunuosius krepšininkus - Valančiūną, Motiejūną, Andriuškevičių.

                            Comment


                              Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                              Aš taip galvoju, kad realiai iš senių galėtų prisijungti dar trys žaidėjai, t.y. jie patys norėtų prisijungti, Broliai bei Petravičius. O dėl Kaukėno, Jasikevičiaus - tai manau, ir patys nenorės. Apie kokį Songailą, Šiškauską ar Ilgauską apskritai nekalbu.
                              Pernai Lenkijoje broliai parodė savo silpną psichologiją. Vien dėl to jie jau praeitis LT rinktinei. O Petravičius šiuo metu jau grynai sportiškai netempia iki rinktinės.

                              Comment


                                Reliai tiek Broliai, tiek Petruškevičius mums labai praverstų rinktinėje. Nes rimtos pamainos Javtokui dar neturime. Brolių tikrai nekaltinčiau silpna psichologija, Lenkijoje buvo visiškai uždengtas mūsų Mažutis bei Jomantas, kurie turėjo perduoti kamuolį aukštaūgiams baudos aikštelėje, bet perduoti nepajėgdavo Ne Brolių vaidmuo veržtis nuo tritaškio linijos. Bet dalykas yra tas, kad jau reikia pradėti jaunuosius krepšininkus ruošti ir jiems duoti šansą. Dabar idealios tam sąlygos. Net jeigu šiuo metu ir neturime lygiaverčios pamainos Javtokui, manau, vis tiek turime duoti šansą jauniesiems (Valančiūnui, Motiejūnui, Andriuškevičiui), nes tik įveikdami sunkumus jie tobulės ir bus Lietuvos krepšinio ateitis.

                                Comment


                                  Baugu skaityti kaip jūs atsiliepiate apie senuosius žaidėjus, kurie ne vieną svarbią pergalę yra pasiekę. Taip, pats jų rinktinėje matyti nebenorėčiau, bet taip kalbėti tikrai nederėtų.
                                  Proud to be lithuanian.

                                  Comment


                                    O ko Jaska blogai nuo suoliuko būtų? Tie patys broliai gali nepatekti, jei Jankus geriau žaidžia, bet dbr matome, kad centro neturime, kuris galėtų didelį žmogų pilnai uždangti ir jį ištraukti iš baudos aikštelės, o tą broliai sugeba.
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
                                      Baugu skaityti kaip jūs atsiliepiate apie senuosius žaidėjus, kurie ne vieną svarbią pergalę yra pasiekę. Taip, pats jų rinktinėje matyti nebenorėčiau, bet taip kalbėti tikrai nederėtų.
                                      Visi juos gerbiame ir mylime už tas pergales. Bet tai nereiškia, kad jie turi iki pensijos žaisti rinktinėje. Manau, kad po sėkmingo naujos rinktinės žaidimo, jie ir patys jau nenorės žaisti kitais metais, nes tai būtų įvertinta nevienareikšmiai.

                                      Comment


                                        Tai taip, bet kiek jie kritikos sulaukia, jog dėl "neaiškių" priežasčių negali dalyvauti, sudrabsto purvais ir tiek. Pavyzdžiui tokį Jasikevičių aš ir po 20 metų norėčiau matyti rinktinėje, nes jo talentas neeilinis.
                                        Proud to be lithuanian.

                                        Comment


                                          Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
                                          Tai taip, bet kiek jie kritikos sulaukia, jog dėl "neaiškių" priežasčių negali dalyvauti, sudrabsto purvais ir tiek. Pavyzdžiui tokį Jasikevičių aš ir po 20 metų norėčiau matyti rinktinėje, nes jo talentas neeilinis.
                                          Tai aišku kodėl sulaukia kritikos. Todėl kad reikia normaliai ir atvirai pasakyti, pvz. "Visada noriu žaisti rinktinėje, bet šiuo metu esu nepasiruošęs fiziškai ar psichologiškai. Būsiu laimingas, jei mane pakvies kitais metais". O daugelis jų pradeda slėpti tikras priežastis, atsiranda visokios versijos, istorijos, pasakos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X