Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pasaulio futbolo čempionatas WC 2010

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dėl Vokiečių tai gerai, bet dėl Ispanų... Tikiuosi suklydo

    Comment


      Vietoje to kad aptarinėti taktinius trenerio sprendimus, šnekate belia ką apie kažkokį padarą

      Comment


        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        Vietoje to kad aptarinėti taktinius trenerio sprendimus, šnekate belia ką apie kažkokį padarą
        O tavo šis postas irgi taktikas aptarinėja?

        Comment


          Parašė qwe Rodyti pranešimą
          O tavo šis postas irgi taktikas aptarinėja?
          Tai kad nėr su kuo čia net pašnekėt ...Visiems rūpi tik Paulis...

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Tai kad nėr su kuo čia net pašnekėt ...Visiems rūpi tik Paulis...
            Permečiau dabar pora lapų atgal ir, neįtikėtina!!! nei vieno tavo komentaro nėra!!! Jei nenori apie Pauli šnekėt, tai parašyk ką nors apie ką nori jog diskusija vyktų. Ar tiesiog piktintis paprasčiau?

            Man va dabar pvz įdomu ar tarkim vokiečiai ras savyje jėgų žaisti dėl 3 vietos su tokiu pat užsidegimu kaip, kad kovėsi prieš anglus ir argentiniečius? Ir ką leis šalia vilos? pedro, gailintį perdavimų ar torresą. O gal kitų variantų?

            Comment


              Parašė qwe Rodyti pranešimą

              Man va dabar pvz įdomu ar tarkim vokiečiai ras savyje jėgų žaisti dėl 3 vietos su tokiu pat užsidegimu kaip, kad kovėsi prieš anglus ir argentiniečius? Ir ką leis šalia vilos? pedro, gailintį perdavimų ar torresą. O gal kitų variantų?
              Man atrodo, kad trečios vietos Urugvajus nori labiau. Vokiečiau svajoję apie Welt Pokal gavo nokdauną, bet gal atsigaus?..

              Ispanai galėtų žaisti su 5 saugais: kamuolio burtininkai Xavi, Iniesta, ir Fabregasas su atraminiais Xabi Alonso ir Busquetsu.

              Comment


                Nereikia dėl vieno epizodo vadint Pedro gailinčiu perdavimo. Taip, tame epizode jis suklydo. Tai buvo pamoka jaunam žaidėjui, ją jis manau išmoko.

                Nemanau, kad finalui Del Bosque rinksis nepatikrintą taktiką. O kadangi komanda su Pedro žaidžia geriau, nei komanda su Torresu, manau ispanai išeis tokios pačios sudėties kaip ir pusfinalyje.
                Got sun in my face, sleeping rough on the road

                Comment


                  Parašė Franas Rodyti pranešimą
                  Man atrodo, kad trečios vietos Urugvajus nori labiau. Vokiečiau svajoję apie Welt Pokal gavo nokdauną, bet gal atsigaus?..

                  Ispanai galėtų žaisti su 5 saugais: kamuolio burtininkai Xavi, Iniesta, ir Fabregasas su atraminiais Xabi Alonso ir Busquetsu.
                  Kaip Arsenal fanui man lieka nesuprantama, kodėl jis gauna tik epizodiškai žaisti. Nors gyrė visi žurnalistai jį po ketvirtfinalio mačo. Bet tenka pripažinti, kad sunku tikėtis taktinių pakeitimų, kai laimėjo pusfinalyje su tokia sudėtimi... Torres tikrai neleis, spėju tik vienas variantas, kad gali būti Pedro pakeistas į Fabregas. To labai norėčiau, nors mažai šansų. Skaičiavau Barcos žaidėjus, tai net baisu pasidarė, keik jų daug lošia

                  Tą aštunkoji tik dbr per teliką pamačiau. Bet tai kai pagalvoji, kokie visi įdomus ir kvailoki, kad žiūri ir skaito, ką tas padaras padarys
                  You've got one life! Live it!

                  Comment


                    Dievas yra.

                    http://www.15min.lt/naujiena/futbolo...oge-228-106760
                    Proud to be lithuanian.

                    Comment


                      Parašė fredis Rodyti pranešimą
                      Kaip Arsenal fanui man lieka nesuprantama, kodėl jis gauna tik epizodiškai žaisti. Nors gyrė visi žurnalistai jį po ketvirtfinalio mačo. Bet tenka pripažinti, kad sunku tikėtis taktinių pakeitimų, kai laimėjo pusfinalyje su tokia sudėtimi... Torres tikrai neleis, spėju tik vienas variantas, kad gali būti Pedro pakeistas į Fabregas. To labai norėčiau, nors mažai šansų. Skaičiavau Barcos žaidėjus, tai net baisu pasidarė, keik jų daug lošia
                      O kur tą Cescą dėt? Už Xavi geresnis jis nėra, o kraštas ne jo pozicija. Ir taip ispanai mėgsta vieni kitiems ant kulnų centre pamindyt, įleidus dar vieną vidurio saugą bus tik blogiau.
                      Got sun in my face, sleeping rough on the road

                      Comment


                        Singapūro papūga pranašauja, kad pasaulio futbolo čempionatą laimės olandai

                        Dvikova: aštuonkojis prieš papūgą.

                        (ar aš vienas pastebėjau, kad ji renkasi tai, kas jai iš dešinės? :/ )

                        Comment


                          Nyderlandai nugalės Ispaniją, pranašauja olandams palanki estų šimpanzė ir laukinė kiaulė

                          http://www.15min.lt/naujiena/futbolo...ule-228-106781

                          Paulio ir papugajaus konkurentai nesnaudžia O jei rimtai tai man šitie speliojimai jau tampa panašūs į cirką ir bandymą pasireklamuoti. Mano katinai irgi gali "iš lempos" parodyti kas laimės - imkit jais ir tikėkit
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            O aš nuėjau, ir paklausiau savo karvės. Aš irgi ne blogesnis. Ta pasakė "mū", į manę įtariai pasižiūrėjo, ir nubinzdino kur sau.


                            ...Olandai.

                            Comment


                              Nu ką, Urugvajus žaidė puikiai, bet ką dabar. Forlanas FTW.

                              Comment


                                Gėjai aišku sirgo už gėjų šalį:



                                Comment


                                  Vokiečių niekada nepalaikiau, bet šiemet jie mane nustebino visai kitokiu - kas jiems niekada nebuvo būdinga - improvizaciniu žaidimu. Įtariu kaltas "internacionalas" gerąja prasme.
                                  Šiandien sirgau už Urugvajaus rinktinę, kuri mane sužavėjo nuo pat pirmų rungtynių. O kai sužinojau, kad ši šalis buvo Argentinos "provincija" ir dar 3,5 mln. gyventojų (kaip mes) dydžio pabandžiau įsivaizduoti, kas būtų vykę Lietuvoje jei ten būtų žaidę mūsiškiai. Man asmeniškai Forlanas geriausias šio čempionato futbolininkas ir jo įvarčiai buvo fantastiškai gražūs...
                                  /\ O, velnias, pakliuvau
                                  Paskutinis taisė Vakaris; 2010.07.10, 23:13.

                                  Comment


                                    Sirgti už tuos, kurie kojos kaulus laužo? Urugvajaus tradicijos nepasikeitė, toks pats žaidimas kaip ir Japonijoje/Korėjoje. Gražiai į kojas, jei galima...
                                    Čia susumuojant , visas rungtynes kurias teko stebėti su Urugvajumi.
                                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                    Dordrechtas/Haarlemas
                                    Nesebaras/Plovdivas
                                    Kiolnas

                                    Comment


                                      Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                      Sirgti už tuos, kurie kojos kaulus laužo? Urugvajaus tradicijos nepasikeitė, toks pats žaidimas kaip ir Japonijoje/Korėjoje. Gražiai į kojas, jei galima...
                                      Čia susumuojant , visas rungtynes kurias teko stebėti su Urugvajumi.
                                      Ar kam nors sulaužė kojas šiame čempionate urugvajiečiai? Ir kaip jiems žaisti, kai neturi gerų kuriančių žaidėjų (anksčiau, tiesa, Recoba buvo). Man jie patiko dėl savo kovingumo, komandinės dvasios. Tai svarbiau už žaidimo stilių.

                                      Comment


                                        Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                        O aš nuėjau, ir paklausiau savo karvės. Aš irgi ne blogesnis. Ta pasakė "mū", į manę įtariai pasižiūrėjo, ir nubinzdino kur sau.


                                        ...Olandai.
                                        Mano katinas sako, kad ispanai...

                                        Comment


                                          Vamos, La Rioja!

                                          Paskutinis taisė Franas; 2010.07.11, 19:44.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X