Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Fotografuojančių panevėžiečių susibūrimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Planuojat naktinį "pablūdijimą" vidury savaitės ?
    Mano pasiūlymas - rinktis savaitgalį per Tris Karalius (01.08-09), šešt. arba sekmadienį.
    robertas

    Comment


      Parašė dr. Rodyti pranešimą
      Niekas nieko nebesiūlo, tad susitikimą organizuokim gruodžio 28 dieną 16val., vėluoti galima
      Vyks senojo Panevėžio fotografijų peržiūra su diskusijomis.
      O Kur vyks senojo Panevėžio fotografijų peržiūra?
      ______________
      The Division Bell

      Comment


        Man tinka

        Comment


          [QUOTE=arecibo;500888]Planuojat naktinį "pablūdijimą" vidury savaitės ?
          Mano pasiūlymas - rinktis savaitgalį per Tris Karalius (01.08-09), šešt. arba sekmadienį.[/QUO

          Tinkantis pasiulymas.

          Arba, kas gali, drauge sutikti Naujuosius pas ką nors. Puikios tradicijos ir kolektyvo "susicementavimas". Geriau, nei po miesta trintis ir išsiskirstyti. Pradžioje miestas, paskui neformali aplina, diskusijos etc.
          ______________
          The Division Bell

          Comment


            Jeigu kolegoms patogiau, galima susitikimą daryti ir kitą dieną, bet tokiu atveju reikia šiandien nuspręsti ką darom: ar susitinkame šiandien galerijoje XX 16 val. ar ne.

            Pvz. galime susitikti peržiūrėti fotografijas šiandien minėtoje geriausioje Panevėžio kavinėje ir pagurkšnoti alučio o per tris karalius susitikti vėl...

            Greit visi rašom ką galvojam!
            Paskutinis taisė dr.; 2010.12.27, 09:35.
            Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

            Comment


              Man tinka, bet kaip visada po darbo 17-18h
              Life is a game that no one wins

              Comment


                Šiandien galėsiu

                Comment


                  Tad šiandien 16 val. Galerijoje XX, esančioje Laisvės a. Vyks miestai.net panevėžiečių susitikimas, vėluoti galima, laukiami visi, galintys prisijungti bent pusvalandžiui!!!

                  Iki! Nepamirškite naudotis VT, o ne nuosavais automobiliais
                  Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                  Comment


                    Et, net pavydu kažkaip.. siūlau kitą fotografuojančių panevėžiečių susitikimą daryt Vilniuje, tada mielai sudalyvaučiau

                    Comment


                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                      Et, net pavydu kažkaip.. siūlau kitą fotografuojančių panevėžiečių susitikimą daryt Vilniuje, tada mielai sudalyvaučiau
                      Gera idėja
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                        Et, net pavydu kažkaip.. siūlau kitą fotografuojančių panevėžiečių susitikimą daryt Vilniuje, tada mielai sudalyvaučiau
                        Gi šok į karietą ir dardėk pas mus

                        Galerijoj XX vietos jau užsakytos, lauks nuostabios padavėjos, puiki aplinka ir gardūs patiekalai bei gėrimai...
                        Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                        Comment


                          Parašė dr. Rodyti pranešimą
                          Gi šok į karietą ir dardėk pas mus
                          Tai, kad tik vakar vakare iš ten pardardėjau Per didelė prabanga būtų taip dažnai važinėt

                          Comment


                            Kažką praleidau
                            Tai ar šiandien buvo, ar vis tik ryt (28 d.)?

                            Comment


                              Sumaišėm dienas, buvom trise...
                              Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                              Comment


                                Nieko baisaus, visuomet bus kitas kartas O čia pora kadrų iš vakar:

                                Akiniuočiai


                                Alus ir kepsniai baigėsi, atėjo sąskaita...

                                Comment


                                  Jo gaila kad mažai buvo, reikia kitam kartui visų tel. nr. susirinkt, ar kokius kitus kontaktus butų manu lengviau susiorganizuoti. O foto tai tikrai vertos pamatyti, man asmeniškai labiausiai sudomino Panevėžio ortofoto atrodo 1939 metu.
                                  Paskutinis taisė Kartmen; 2010.12.28, 17:34.
                                  Life is a game that no one wins

                                  Comment


                                    Su Naujaisiais Metais, gerbiamieji !!!

                                    Jo gaila kad mažai buvo, reikia kitam kartui visų tel. nr. susirinkt, ar kokius kitus kontaktus butų manu lengviau susiorganizuoti
                                    Konkretus, iš anksto numatytas daugumai tinkamas laikas taps pagrindu susitikti daugiau nei trims svetainės nariams
                                    robertas

                                    Comment


                                      Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
                                      Jo gaila kad mažai buvo, reikia kitam kartui visų tel. nr. susirinkt, ar kokius kitus kontaktus butų manu lengviau susiorganizuoti. O foto tai tikrai vertos pamatyti, man asmeniškai labiausiai sudomino Panevėžio ortofoto atrodo 1939 metu.
                                      Tas Ortofoto yr pas mane darbe (originalas). Yra ir 1934 m. 12 planšetų M 1 : 2500. Galėč prie progos parodyt

                                      Comment


                                        Tas Ortofoto yr pas mane darbe (originalas). Yra ir 1934 m. 12 planšetų M 1 : 2500. Galėč prie progos parodyt
                                        N o r i u !
                                        Kas? Kur? Kaip?
                                        robertas

                                        Comment


                                          Parašė pan_zaibas Rodyti pranešimą
                                          Tas Ortofoto yr pas mane darbe (originalas). Yra ir 1934 m. 12 planšetų M 1 : 2500. Galėč prie progos parodyt
                                          O gal turi skaitmeniniu variantus planšetų ?
                                          Life is a game that no one wins

                                          Comment

                                          Working...
                                          X