Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Auto susitikimas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė fredis Rodyti pranešimą
    Nu panašu, kad būsime ne dviese beje kur Kaunaz ?
    kaunaz'o nebus. Bent jau si karta.

    Comment


      Tai rimtą priežastį turite nurodyti labai rimtą...
      You've got one life! Live it!

      Comment


        Parašė fredis Rodyti pranešimą
        Tai rimtą priežastį turite nurodyti labai rimtą...
        Nepraeita tech. apziura. Jau viena karta bauda uz tai gavau. Rimta priezastis?

        Comment


          A taip, rimta. Pats esu važinėjęs gal dvi savaites be tech. abžiūros, tai jausmas labai durnas. Bet taip pat gavau baudą, kai dėdės žalieji privažiavo iš galo prie sankryžos Bet be mašinos gali irgi atlėkti. Savo mašinos rektelius tik atsinešk ir dar fofo
          You've got one life! Live it!

          Comment


            Atvažiuosiu, jei priimsit.
            Kaunas yra Kaunas

            Comment


              Parašė fredis Rodyti pranešimą
              A taip, rimta. Pats esu važinėjęs gal dvi savaites be tech. abžiūros, tai jausmas labai durnas. Bet taip pat gavau baudą, kai dėdės žalieji privažiavo iš galo prie sankryžos Bet be mašinos gali irgi atlėkti. Savo mašinos rektelius tik atsinešk ir dar fofo
              As buvau pakankamai ramus, nes buvau regitroj tech. apziuroj, kad tiksliai nustatytu visas bedas ka tvarkyt ir ten gavau ta lapa, kuris leidzia per menesi susitvarkyt masina. Galvojau, kad jo uzteks parodyt vietoj technikines, bet pasirodo jis nieko nereiskia zaliesiems. Mane pagavo Kreves pr. ir Birzelio 23 ziede. Per visa Kreves pr. ant 30-40 km/h vilkosi be jokio tikslo, tai kazkurioj vietoj ir uzticharino mane is galo.
              Nu bus matyt kaip cia gausis.

              Comment


                TA lapas neleidžia eksploatuoti automobilio (man rodos net ant to paties lapo yra aiškiai parašyta). T.y. į TA geriausia važiuoti bent kokį mėnesį prieš pasibaigiant senos TA galiojimui, kad būtų laiko pasitvarkyt defektus, jei jų yra.
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                  TA lapas neleidžia eksploatuoti automobilio (man rodos net ant to paties lapo yra aiškiai parašyta). T.y. į TA geriausia važiuoti bent kokį mėnesį prieš pasibaigiant senos TA galiojimui, kad būtų laiko pasitvarkyt defektus, jei jų yra.
                  O kaip dabar man legaliai nuvaziuot iki serviso ir atgal? Be to, kiek atsimenu ant to lapo yra kazkokios grafos "negalima eksploatuoti", bet pas mane ten nepazymeta nieko, reiskia eksploatuoti masina galima techniskai, draudima turiu, tai kodel negalima? Absurdas kazkoks.
                  Paskutinis taisė kaunaz; 2008.10.24, 17:40.

                  Comment


                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                    O kaip dabar man legaliai nuvaziuot iki serviso ir atgal? Be to, kiek atsimenu ant to lapo yra kazkokios grafos "negalima eksploatuoti", bet pas mane ten nepazymeta nieko, reiskia eksploatuoti masina galima techniskai, draudimas turiu, tai kodel negalima? Absurdas kazkoks.
                    Formaliai žiūrint - ant tralo. Dar berods yra (buvo) kažkokie vienkartiniai leidimai, kuriuos išduoda policija. Realiai - sėdi ir važiuoji (rizikuodamas gauti baudą).
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                      As buvau pakankamai ramus, nes buvau regitroj tech. apziuroj, kad tiksliai nustatytu visas bedas ka tvarkyt ir ten gavau ta lapa, kuris leidzia per menesi susitvarkyt masina. Galvojau, kad jo uzteks parodyt vietoj technikines, bet pasirodo jis nieko nereiskia zaliesiems. Mane pagavo Kreves pr. ir Birzelio 23 ziede. Per visa Kreves pr. ant 30-40 km/h vilkosi be jokio tikslo, tai kazkurioj vietoj ir uzticharino mane is galo.
                      Nu bus matyt kaip cia gausis.
                      O gerai tau čia. Aš tai prieš pasibaigiant TA nulėkiau, bet va nespėjau susitvrakyti visko per dvi savaites, tai man tas pats lapas nepadėjo. O CRX tai prirašę buvo kalną visokių nesamonių. Iš didžiausių: lempos amerikanskos, todėl nebuvo gabaritinių šviesų, tai siūlė naujas, europines nusipirkt, o dar be to išmetimas stipriai viršino leistiną normą, tai pasirodo, kažkokio tai gaidžio viduj nebuvo, o anas labai brangus. Tai man pigiau kainavo per piniogus pasidaryti TA atsiprašau, daugiau taip nedarysiu


                      VAIDOSIAU ESI LAUKIAMAS
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        O kaip dabar man legaliai nuvaziuot iki serviso ir atgal? Be to, kiek atsimenu ant to lapo yra kazkokios grafos "negalima eksploatuoti", bet pas mane ten nepazymeta nieko, reiskia eksploatuoti masina galima techniskai, draudima turiu, tai kodel negalima? Absurdas kazkoks.
                        Pasimokiau ir aš . Visą gyvenimą buvau įsitikinęs, kad su tuo lapu mėnesį galiu važinėti ir remontuotis. Kas abidniausia, kad jau buvau viską susitvarkęs, tik nepraėjęs pakartotinos apžiūros ir negavęs naujo lipduko. Pagavo prie šviesoforo. Kai paklausiau, kaip man dabar nuvažiuoti iki TA, pasakė samdykis tralą arba rizikuok. Tiesa, ši paskaitėlė ir naujos žinios kainavo 100 lietuviškų .
                        gera gyventi gerai

                        Comment


                          o ar su mokesčiais ar be? Taip sakoma kišenėn?
                          You've got one life! Live it!

                          Comment


                            Parašė fredis Rodyti pranešimą
                            o ar su mokesčiais ar be? Taip sakoma kišenėn?
                            Na kadangi žmoniškai neišėjo jam išaiškinti, kad esu susiremontavęs, bet tik dėl savo neteisingų įsitikinimų nepraėjęs TA (beje pagavo kaip tik per tas ilgąsias išeigines, kur buvo 4 ar tai 5 laisvos dienos, lyg gegužę) tai pakišos kaip ir nesiūliau. Beje, ten dar rizika, kad gali pakliūti už pareigūno papirkinėjimą. Šiaip bauda nuo 100 iki 150 Lt, bet kadangi esu "pavyzdingas" vairuotojas ir jokių nuobaudų per metus neturėjau, tai susimildami išrašė už šimtinę. Dabar net pinigų jie nepriima, gauni lapą ir apmoki per banką.
                            Žinau, kad "formaliai" neteisus, bet **** piktas aš ant jų.
                            gera gyventi gerai

                            Comment


                              Parašė fredis Rodyti pranešimą
                              O gerai tau čia. Aš tai prieš pasibaigiant TA nulėkiau, bet va nespėjau susitvrakyti visko per dvi savaites, tai man tas pats lapas nepadėjo. O CRX tai prirašę buvo kalną visokių nesamonių. Iš didžiausių: lempos amerikanskos, todėl nebuvo gabaritinių šviesų, tai siūlė naujas, europines nusipirkt, o dar be to išmetimas stipriai viršino leistiną normą, tai pasirodo, kažkokio tai gaidžio viduj nebuvo, o anas labai brangus. Tai man pigiau kainavo per piniogus pasidaryti TA atsiprašau, daugiau taip nedarysiu


                              VAIDOSIAU ESI LAUKIAMAS
                              Pas mane viena lempa kazkokia angliska. O siaip as jau tiksliai zinojau, kad nepraeisiu, nes buvo akivaizdziu bedu, bet norejau kad viska tiksliai surasytu, kad po to nebutu jokiu netiketumu.
                              Parašė Kema Rodyti pranešimą
                              Pasimokiau ir aš . Visą gyvenimą buvau įsitikinęs, kad su tuo lapu mėnesį galiu važinėti ir remontuotis. Kas abidniausia, kad jau buvau viską susitvarkęs, tik nepraėjęs pakartotinos apžiūros ir negavęs naujo lipduko. Pagavo prie šviesoforo. Kai paklausiau, kaip man dabar nuvažiuoti iki TA, pasakė samdykis tralą arba rizikuok. Tiesa, ši paskaitėlė ir naujos žinios kainavo 100 lietuviškų .
                              Man kainavo 125 lt, nieko nesiderejau, nuobaudu irgi neturejau iki tol jokiu.
                              Paskutinis taisė kaunaz; 2008.10.24, 22:29.

                              Comment


                                Kokia artima tema, aš dabar irgi be technikinio važinėju, bet ryt ryte praisvarysiu, reikėjo pasikeisti padangas ir neturėjau Avarinio ženklo, o šiaip viskas gerai Tai va įrašykit ir mane į meetą...

                                Comment


                                  Nu va su 50 lt. manau būtumėte prasisukę bet šaunu, kad pavyzdingi vairuotojai auga. Pirmas nuobaudas tik už TA gauna. Va mano pirma ir rimčiausia nuobauda buvo nemenka 1000 lt. nebuvo man du metai praėję po teisių gavimo ir su Fiesta 1.3 litro netgi lenkiau fūrą ties žemkę, ten buvo dar paprastas kelelis berods 2003 tai įvyko. Tai vyko beje tamsiu paros metus ir vos tik aš fūrą aplenkiau pasirodė diskoteka. Oi nelinksma buvo. Būčiau didesnę patirtį turėjęs kaip su policija bendraut tada tai manau "į rankas" būčiau davęs per pusę bet va oficialiai į biudžetą įnešiau pinigus. Gerai, kad Vilkaviškį paskyrė priimti nuosprendį dėl baudos. O ten šioks toks matytas veidas buvo, tai jis minamalią įpaišė, beje dar darašiau pasiiaškinime, kad labai gailiuos už padarytą nusižengimą ir jo tikrai nekartosiu tai sumokėjau du šimtus iš karto, o kitus dalimis, kokius metus mokėjau, nes studentas buvau, tai mane ten Vilkaviškį užjautė Įsivaizduoju šiais laikais tokią baudą būčiau gavęs, tai jaučiu duočiau ir daugiau, kad tik oficialiai nieko nesimatytų, nes dbr oi oi kaip sunku ką tik išsiulaikiusiems. Geriau jau tuos du metus nevažinėti....

                                  Beje laukiam dar prisijungsiančių. Liutasssss nebūk senelis, su jaunimu irgi smagu būna. Beje nelabai ir aš į tą jaunimą taikau
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    Beje kas bus su rimta aparatūra? Foto ta prasme... Sakau, tada gal ta proga ir mašiną bus galima nuplauti
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      ai jaučiu maniškę tai kiek lietus bus nuplovęs, tiek bus gerai nes kaime senokai jau buvau, o tik ten turiu sąlygas lietnykus nusiblizgint nes juos net ir plovykloj normaliai nenuplauna...

                                      Comment


                                        Aš pasiimsiu fotiką...

                                        Comment


                                          NEPAMIRŠKIT! rytoj, 20.00, akropolio parkingas, 4 aukštas jeigu nelyja, 2-3 (aš taip siūlau) jeigu oras šššš....

                                          Comment

                                          Working...
                                          X