Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    šiaip manau galima ir kokį paprastą savaitgalį [su sąlyga, jog kažkam tądien nereikės dirbti]
    Dėl manęs galima būtų, bet vis tiek siūlyčiau gražesnių orų luktelt O dabar apie šventes, manau nedaug kas savaitgalį galėtų... Ketvirtadieniai ne veltui buvo sugalvoti

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      na, pabūkit kantrūs porą metelių, tada ir aš galėsiu alutį maukti su jumis

      na, bendrauti galima įvairiais būdais: kaip Godo minėjo, kavinėj sėdint alutį maukti, pasivaikščioti po Vilnių

      o šiaip siūlau pasivaikščioti po Karoliniškių kalvas, Lazdynų apylinkes manau neblogas kilometražas susidarys
      Ką amžiaus cenzas vis dar riboja, tas gali pasirinkti "maukti" kitokius gėrimus Prieš ekskursija nieko prieš, bet, kaip Godo teisingai sako, gal palaukim geresnio sezono. Kol kas viduržiemį, matyt, apsiribosim kokia užeiga

      Comment


        Parašė Civis Rodyti pranešimą
        Ką amžiaus cenzas vis dar riboja, tas gali pasirinkti "maukti" kitokius gėrimus Prieš ekskursija nieko prieš, bet, kaip Godo teisingai sako, gal palaukim geresnio sezono. Kol kas viduržiemį, matyt, apsiribosim kokia užeiga
        man tada pavydi seilė varvės, žiūrint į jus, kaip jūs su malonumu alutį maukiat gerai, tada jūs suraskit kokią gerą vietelę pasisėdėjimui
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Taigi Šnekutyje alų "Stačias" iš bumbulių gersim, kol ano Matulas neuždraudė dar.
          Got sun in my face, sleeping rough on the road

          Comment


            Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
            Taigi Šnekutyje alų "Stačias" iš bumbulių gersim, kol ano Matulas neuždraudė dar.
            Hmmm, „Šnekutyje“ ir aš sudalyvaučiau, ypač tame kur Užupyje. Beje, maniau, kad tas alus „Stačias“ tik bajeris, ar klystu?
            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

            Comment


              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
              Hmmm, „Šnekutyje“ ir aš sudalyvaučiau, ypač tame kur Užupyje. Beje, maniau, kad tas alus „Stačias“ tik bajeris, ar klystu?
              pirmas kartas man su "stačiu" alumi buvo tada, kai, užsimanęs parukyti, atsitojau...ir teko prisėsti ne bajeris, o legenda !

              Comment


                Tai jei anąkart buvo Stepono g. "Šnekutyje", galim šįkart Užupio išbandyt?
                O jei paprastų kavinių ieškom, tai siūlau kelis variantus, kur erdvi ir rami aplinka gerai tinka pašnekesiams:
                "Jalta" (Žvėryne, Kęstučio 6/ Vykinto 17a) (tik joje nepigus maistas)
                "Šauni vietelė" (Pranciškonų g. 3/6) (kainos normalios, privalumas - patogi vieta senamiestyje, bet niekad nebūna prisigrūdę kaip turguj)

                Comment


                  O tai kokia nors Čili netinka?
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                    Hmmm, „Šnekutyje“ ir aš sudalyvaučiau, ypač tame kur Užupyje. Beje, maniau, kad tas alus „Stačias“ tik bajeris, ar klystu?
                    kodėl gi neišbandžius galim pabandyt

                    Parašė Godo Rodyti pranešimą
                    Tai jei anąkart buvo Stepono g. "Šnekutyje", galim šįkart Užupio išbandyt?
                    O jei paprastų kavinių ieškom, tai siūlau kelis variantus, kur erdvi ir rami aplinka gerai tinka pašnekesiams:
                    "Jalta" (Žvėryne, Kęstučio 6/ Vykinto 17a) (tik joje nepigus maistas)
                    "Šauni vietelė" (Pranciškonų g. 3/6) (kainos normalios, privalumas - patogi vieta senamiestyje, bet niekad nebūna prisigrūdę kaip turguj)
                    galėsim per kitą susitikimą užeit į "Šaunią vietelę"

                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    O tai kokia nors Čili netinka?
                    žiūrėsim, kaip kiti nuspręs
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      O tai kokia nors Čili netinka?
                      O kam eiti i beveides brand'ines valgyklas jei zmones siulo normalias, jaukias kavines? Niekad nesupratau to vilnietisko cili picos fenomeno

                      Comment


                        Čia, kaip suprantu, 29 dieną planuojamas susitikimas? Gal sudalyvaučiau ir aš šį kartą, darbų neturėtų būt, o kitų reikalų kol kas irgi nėra.

                        Comment


                          taip, planuojama gruodžio 29 dieną tik dar nenuspręsta, kur susitinkam ir ką veikiam
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            negalutiniais duomenimis per šventes bus galima matyt, kiek galinčių atvykti bus
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Gaila, bet kaip tik 29 d. negaliu.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                O kam eiti i beveides brand'ines valgyklas jei zmones siulo normalias, jaukias kavines? Niekad nesupratau to vilnietisko cili picos fenomeno
                                Kas tiesa, tai tiesa - tinklai valdo... Dėl to ir Maximos taip gerai pas mumi tarpsta

                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                taip, planuojama gruodžio 29 dieną tik dar nenuspręsta, kur susitinkam ir ką veikiam
                                Taip, reikia pradėti kalbėti apie laiką. Paskutinis šių metų ketvirtadienis, t. y. gruodžio 29 d. laiką siūlau sutarti tarp 18-20 val. Dėl vietos dar padiskutuokime. Kol kas, kiek matau, esame tarp Užupio "Šnekučio", "Šaunios vietelės" ir Čilekų

                                Comment


                                  Parašė Godo Rodyti pranešimą
                                  Kas tiesa, tai tiesa - tinklai valdo... Dėl to ir Maximos taip gerai pas mumi tarpsta
                                  Gera vardą reikia užsitarnauti, o šiuo atveju jis užsitarnautas skaniu maistu, plačiu tinklu
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė andyour
                                    /\ "Šnekutis" užsitarnavo skaniu alumi, kažkiek aplinka
                                    Aplinka man asmeniškai nepatinka, o alaus nemėgstu
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Gaila, bet kaip tik 29 d. negaliu.
                                      Tikrai gaila, jau seniai besimatėm

                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Gera vardą reikia užsitarnauti, o šiuo atveju jis užsitarnautas skaniu maistu, plačiu tinklu
                                      Parašė andyour
                                      /\ "Šnekutis" užsitarnavo skaniu alumi, kažkiek aplinka
                                      Kviečiu aktyviau reikšti nuomones dėl vietos, kaip suprantu, andyour pasisako už "Šnekutį"?
                                      ---
                                      O dėl "Čilijos" - nežinau, kiek jų vardas geras, bet masių prielankumą tokios vietos pelno ne išskirtiniu ar skaniu maistu ir įdomia aplinka, o dideliu kapitalu reklamai, tinklo išplėtojimu ir sąlyginai nebrangiais bei greit paruošiamais pusfabrikačiais, kol galiausiai tokios vietos lankymas tampa mados reikalu

                                      Comment


                                        Na man iš tikrųjų vieta nėra svarbu, kad tik laikas tiktų...
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Na man iš tikrųjų vieta nėra svarbu, kad tik laikas tiktų...
                                          Tai 29 d. tarp 18-20 val. Reikėtų ir valandą konkrečiau išsirinkti, sakykit, kada kam patogu, man pačiam valanda nėra svarbi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X