Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    As kaip atostogaujantis galiu bet kada
    Jedi power!

    Comment


      as busiu Vilniuj apie 12 - 13 val.
      Linkėjimai,
      Akvilė

      Comment


        Sudalyvaut visai smagu būtų, bet su mano buvimu Vilniuje šiek tiek problematiška, dėl to pasistengsiu prisiderint prie pasirinkto laiko.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          tai tada tariames. penktadienis, rugpjucio 24d. 14 val.
          klausimas tik kur
          as vilniu pazistu labai jau miglotai. tai kur reikes, ten atvaziuosiu (jei rasiu) tik pasakykit kur
          Linkėjimai,
          Akvilė

          Comment


            Hm, o penktadienis darbo diena? Jei taip tai 14val gal nelabai kas ir gales?
            Jedi power!

            Comment


              Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
              Hm, o penktadienis darbo diena? Jei taip tai 14val gal nelabai kas ir gales?
              na man tinka laikas iki 20 val panasiai..... veliau galbut turesiu isvaziuot. galiu derintis
              Linkėjimai,
              Akvilė

              Comment


                Kaip jus cia smagiai, bet nelaiku susiorganizavot. Mielai prisijungciau, bet viena problemele... uz 5 valandu emigruoju

                Comment


                  Dar turi laiko apsigalvoti
                  Linkėjimai,
                  Akvilė

                  Comment


                    Nagi zmones, kur jusu aktyvumas? Tai ka, realiai 2 zmones tik ateitu?
                    Jedi power!

                    Comment


                      taip taip kur aktyvumas ??
                      jei kazka ir darom, man reikia iki ryt pietu zinot tiksliai. laikas, vieta ir pan.... nes paskui galiu nebeturet galimybes prie interneto prisest.....
                      Linkėjimai,
                      Akvilė

                      Comment


                        Tai kaip supratau ir vel nieko nesigavo, net Londone daugiau lietuviu i susitikima ateina...
                        Jedi power!

                        Comment


                          Nepanikuok Ramūnai- paskutinės vasaros savaitės- žmonės visokių planų turi. Aš pats mielai prisijungčiau, bet 1) dirbu, 2) penktadieniais po darbo visad kažkur išvažiuoju.
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                            Nepanikuok Ramūnai- paskutinės vasaros savaitės- žmonės visokių planų turi. Aš pats mielai prisijungčiau, bet 1) dirbu, 2) penktadieniais po darbo visad kažkur išvažiuoju.
                            Man tos pačios priežastys
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                              Nepanikuok Ramūnai- paskutinės vasaros savaitės- žmonės visokių planų turi. Aš pats mielai prisijungčiau, bet 1) dirbu, 2) penktadieniais po darbo visad kažkur išvažiuoju.
                              Tai pirmos vasaros sav. tai paskutines. tai vasaros atostogos, tai rugsejo pirmoji prasideda, tai sunkus darbas jau rugseji, tai egzaminai, tai kaledos (su seima...) tai naujieji (vis dar pachmielingi ir i darba jau reikia ir mokintis) tai pavasario didysis tvarkymas (kuris trunka iki vasaros pirmos savaites).

                              Pasidarem tokiais zmogais kuriems jau laikas yra istikruju pinigai, arba laika jau suderina iki paskutiniuju minuciu.

                              Visa laika bus tu darbu, senus padarysi - nauji atsiras, ir taip kiekvienus metus...

                              tai geriausias pats yra savaitgalis mano manymu. o ypac sekmadienis. kai jau visi buna, is visur grize.

                              Comment


                                Tai ar bus susitikimas. Visai neblogais suspiažint su daugima būtų
                                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                Comment


                                  Sveiki, kas norėtų ir galėtų susitikt rugsėjo 15 d., šeštadienį?
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Kolkas nesu nieko suplanavęs tai dienai, tad galėčiau
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Aš už

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Kolkas planų neturiu jokių, taip kad už.

                                        Comment


                                          Kol kas neturiu planų, bet dar 100% pažadėti negaliu, kad galėsiu ateiti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X