Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pykite nepykite, bet manau, jog labai lietuviška spręsti apie žmogų iš jo aprangos. Manau, kad tai nėra teisinga ir visada pateisinama.

    Comment


      Greičiau galima spręsti iš žmogaus elgesio toje aprangoje.

      O, čia, pagal temą, testukas Jūsų erdviniam mąstymui pasitikrinti.

      http://woodgears.ca/eyeball/index.html

      Comment


        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Priestarauji savo logikai. Lygiai taip pat tada tu gali uzsokti ant jaunuolio, kuris pats, o ne tevai uzdirbo ant geros masinos.
          Tiesiog tiek tu, tiek jis kalba apie dauguma atveju.
          Žinoma, bet manau yra daugiau jaunimo kurie neina palei "srovę", nei tokių kurie būdami 20-22 būna užsidirbę ant naujos mašinos .

          Parašė blitz Rodyti pranešimą
          Kadangi blitz yra žinomas kaip žmogus, kuris žino absoliučiai viską, dabar, mieli vaikai, aš jums paaiškinsiu, kaip viskas yra. Svarbiausi du dalykai, kurie įtakoja panos elgesį yra šie:

          1. Priklausomybė "bandai" - kuo jaunesnė pana, tuo ji jaučia didesnę priklausomybę bandai. Pvz. mokyklinukės niekada neišsiskirs iš kitų mokyklinukių, studentės - iš studenčių. Tas reiškia, kad jos negali savarankiškai mąstyti ir į viską žiūri per tos bandos nustatytą prizmę. Tai silpnėja su amžiumi. Pastebėjau, kad tarp mokyklą metusių -niolikinių ir baigusių universitetą panų galima rasti daugiau bendro nei tarp mokyklą metusių -niolikinių ir į mokyklą einančių jų bendraamžių. Taip yra dėl to, kad išėjus iš bandos ir tapus individu žmogaus brendimo šuolis yra kur kas didesnis nei pvz. perėjus iš vienos mokyklos klasės į kitą.

          2. Protas - protas yra labai svarbus dalykas panoje ir taip yra ne tam, kad būtų su jomis įdomu diskutuoti, o tam, kad jos sugebėtų pasirinkti ir suprasti dėl ko tave pasirinko. Teko draugauti su keletu gražių, bet intelektų nepasižyminčių panų ir nors joms tą minutę su tavimi yra viskas OK, jomis pasitikėti neįmanoma, nes kitą minutę joms jau yra OK su kuo nors kitu ir jos nebesupranta ką daryti. Tokias norisi laikyti pririšus prie namų ir tas labai užknisa.

          Taigi, renkantis paną man svarbiausia, kad ji nesiidentifikuotų su kokia nors banda ir nepradėtų kaišioti įvairiausių nesąmonių apie savo gentaines, taip pat, kad žinotum, kad ji tave pasirinko pilnai viską apsvarsčius, o ne dėl to, kad tu buvai tinkamu laiku tinkamoje vietoje.

          Aišku dar labai svarbu įvairūs išmatavimai ir sugebėjimai lovoje (kuriais, beje, lietuvaitės nepasižymi).

          Tai tiek blitz išminties
          Sutinku su tuo, jaunimas labai nori būti būriuose ir pritapti prie draugų. Bet toks ir laikas būna, kai nori turėti kuo daugiau draugų, nebūti atstumtas ir t.t. Pvz aš niekada nebuvau mėgėja vaidybos, man jau geriau būti katinu kuris vaikšto vienas . Dėl to šią vasarą man keletas lietuvių gražiai siūlė duoti į galvą

          Comment


            Manau labai kvaila spresti pagal apsirengima. As pavyzdziui kartais apsirengiu treningais ir einu i miesta nors visai toks nesu, bet zmones ziuri i mane tarsi buciau koks atmata, tokie dazniausiai supranta klyde tik po keliu smugiu.

            Comment


              Aš kažkaip nujaučiu čia gerai sulipdytą sarkazmą

              Comment


                Užskaitau

                Comment


                  Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                  Kulturingas ,ka cia ir besakyti. Irgi tikriausiai turi iseiginius treningus,skirtus vaikscioti po miesta:-))))
                  Turbūt tave nustebinsiu - treningų nemėgstu ir jų nevilkiu (nebent sportuodamas), tačiau visgi ginu „treninginius" (ir ne tik juos) ir jau paaiškinau dėl ko.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Priestarauji savo logikai. Lygiai taip pat tada tu gali uzsokti ant jaunuolio, kuris pats, o ne tevai uzdirbo ant geros masinos.
                    Tiesiog tiek tu, tiek jis kalba apie dauguma atveju.
                    Na, vakarų pasaulyje apie 20 metų amžiaus žmonės arba tik nesenai pradėję dirbti arba dar studijuoja. O Per tokį laiką pinigai prabangioms mašinoms neuždirbami. Taigi jeigu tokio amžiaus jaunuolis vairuoja apynauję prabangią mašiną, tai arba jis turi turtingus tėvelius arba yra su treningais ir pasiruošęs pasiūlyti žolės.
                    Post in English - fight censorship!

                    Comment


                      Parašė Magician Rodyti pranešimą
                      O, čia, pagal temą, testukas Jūsų erdviniam mąstymui pasitikrinti.
                      http://woodgears.ca/eyeball/index.html
                      Čia geras ar prastas rezultatas?

                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        Ten yra prierašas: kuo mažesnis skaitmuo, tuo geriau.
                        Mano mažesnis, hehe.

                        Comment


                          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                          Ten yra prierašas: kuo mažesnis skaitmuo, tuo geriau.
                          Mano mažesnis, hehe.
                          O kaip ten pamatyti rezultatą. Prašo n-tą kartą daryti tą patį.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Parašė index Rodyti pranešimą
                            O kaip ten pamatyti rezultatą. Prašo n-tą kartą daryti tą patį.
                            Darai kol baigias

                            Comment


                              Parašė index Rodyti pranešimą
                              O kaip ten pamatyti rezultatą. Prašo n-tą kartą daryti tą patį.
                              Viską eilės tvarka atlieki tris kartus.

                              Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                              Ten yra prierašas: kuo mažesnis skaitmuo, tuo geriau.
                              Mano mažesnis, hehe.
                              Aš humanitaras, hehe
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                Čia geras ar prastas rezultatas?

                                Prastas. I kaire nuo tavo rezultato zmones testa atlike geriau nei tu (tavo atveju tokiu buvo dauguma), i desine prasciau.

                                Comment


                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  O kaip ten pamatyti rezultatą. Prašo n-tą kartą daryti tą patį.
                                  3 kartus kartoji tas pačias užduotis, kol užpildomas dešiniąjame kampe esantis stulpelis. Po to gauni rezultatą.

                                  Comment




                                    Vyckai reiks pasistengt

                                    Comment


                                      Neblogai. Šiaip lengviausia su kampais. Galbūt kažkada senai apturėtos piešimo pamokos padėjo.

                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Oho, kol kas geriausias rezultatas. Sveikinu

                                        Comment


                                          Mano:

                                          Overall score: 5.16

                                          Total time: 82.59
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X