Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizijos atranka 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vokietija. Prancūzija. Danija. Serbija. /\/\
    Proud to be lithuanian.

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Pažiūrėk klipecą, gal labiau suprasi:
      Youtube video
      Klipe ties 1:13 telikas - "Šilelis" Va toks: http://g.diena.lt/00/12/242e73.jpg

      Comment


        Aš už Vokietiją!:*****:
        Spune-mi dacă-i între noi iubire

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Kodėl neaiški? Man kaip tik netikėtai patiko, nors visai nežinojau šios dainininkės anksčiau, gerai padarytas kietas pop-rokas ir labai aiški humanitarinė dainos paskirtis. Net nėra ko lyginti su strakaliuojančia "kaukazovizija".
          Pažiūrėk klipecą, gal labiau suprasi:

          Mano nuomone, viena iš favoričių finale. Šalia turkų ir rusu grupių. Dar patinka belgas su savo balade ir vokietė, bet ji prastai gyvai dainuoja.
          Aš turėjau omeny, kad man asmeniškai šita daina tinką į tą patį kaukazo traukinį, tik, kad nėra šokių ir daina depresyvesnė.
          考纳斯, 立陶宛

          Comment


            Manau, Danų daina, nors ir gerai skambanti, yra totalus feikas. Viena daina, kuri tik išgirdus danus susiasocijavo yra The Police - Every Breath You Take http://www.youtube.com/watch?v=TH_YbBHVF4g Kiti elementai kaip iš ABBA geriausių laikų. Rezultatas toks, kad įrodyt plagijavimą būtų sunku, bet neoriginalumas akivaizdus.
            Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

            Comment


              Parašė blitz Rodyti pranešimą
              Nieko baisaus, kad lietuviai nepateko. Didžiausia gėda bus rytoj, kai bus:

              "end tvelv points from lisjuejnije gous tu RAŠA"

              *kamera atsisuka į rusų dainininką, kuris rėkia "SPASIBA LITVA, SPASIBA" ir siunčia oro bučinius*

              Tada reikės gėdytis
              Rusų grupė visai gerai groja, turiu omeny ne tik Eurovizinį gabalą. Ir jų muzikos rinkodaros filosofija draugiška vartotojams.
              Parašė praetor Rodyti pranešimą
              Manau, Danų daina, nors ir gerai skambanti, yra totalus feikas. Viena daina, kuri tik išgirdus danus susiasocijavo yra The Police - Every Breath You Take http://www.youtube.com/watch?v=TH_YbBHVF4g Kiti elementai kaip iš ABBA geriausių laikų. Rezultatas toks, kad įrodyt plagijavimą būtų sunku, bet neoriginalumas akivaizdus.
              Būtent norėjau rašyti, kad nujojo Stingo melodiją, tik gal sulėtinta kiek.

              Comment


                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                Klipe ties 1:13 telikas - "Šilelis" Va toks: http://g.diena.lt/00/12/242e73.jpg
                Dar viena priežastis pabalsuot

                Comment


                  Kaip bebūtu gaila, inculto nepateko. Na bet kažkada nusišypsos ir mums laimė, tik dar reiškia ne laikas tam, nesureikšminkim per daug. O aš palaikau labiausiai ir juos priskiriu prie geriausių favoritų, tai rumunus su savo daina Paula Seling si Ovi - Playing with fire Man jie geriausiai pasirodė per visus eurovizijos dalyvius, daina labai graži, kaip sakant "vežanti".



                  Dainos klipas
                  Paskutinis taisė aviDer; 2010.05.28, 13:02.
                  Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                  Comment


                    Rumunai kažkiek priminė šitą ir dar ponios gagos paūkavimus. Nieko įdomaus.

                    Comment


                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                      Klipe ties 1:13 telikas - "Šilelis" Va toks: http://g.diena.lt/00/12/242e73.jpg
                      ir pats klipukas darytas pripetėje (černobylio ae gyvenvietė)
                      pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                      Comment


                        na gaila, kad nepatekom, bet aš to ir nesitikėjau manau, kokia Agama gal būtų ir patekus
                        Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                        Comment


                          Man kažkaip blankiai pasirodė jie. Ir vis dar didžiulis klausimas, kodėl jie neturėjo normalių instrumentų? Mano nuomone, tada tikrai jiem šansai būtų buvę žymiai geresni. Be to, dar vienas pastebėjimas. InCulto pasirodymas Lietuvoje ir Osle buvo VISIŠKAI toks pat. Dažniausiai atlikėjai kažką keičia, o jie padarė lygiai tą patį. Nebuvo jokio įspūdžio, visi seniausiai žinojo kas bus.

                          Na, jų nebėra. Finale palaikau Rumuniją (labiausiai įstrigo į galvą), Airiją (stiprus balsas), Prancūziją (tinka tūsam ), ir dar šiek tiek Norvegiją
                          دائما الليتوانيه

                          Comment


                            Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                            Man kažkaip blankiai pasirodė jie. Ir vis dar didžiulis klausimas, kodėl jie neturėjo normalių instrumentų? Mano nuomone, tada tikrai jiem šansai būtų buvę žymiai geresni. Be to, dar vienas pastebėjimas. InCulto pasirodymas Lietuvoje ir Osle buvo VISIŠKAI toks pat. Dažniausiai atlikėjai kažką keičia, o jie padarė lygiai tą patį. Nebuvo jokio įspūdžio, visi seniausiai žinojo kas bus.

                            Na, jų nebėra. Finale palaikau Rumuniją (labiausiai įstrigo į galvą), Airiją (stiprus balsas), Prancūziją (tinka tūsam ), ir dar šiek tiek Norvegiją
                            Lygtais instrumentų negali naudoti. Nu gali juos naudoti, bet jų niekas neprijungia ir tas skambėjimas iš cd eina. Lygtais tai yra Eurovizijos taisyklės... Lygtais...
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              Man danai labai nepatiko. Kai tik išgirdau jų dainą, ji man asocijavosi su kažkuo girdėto...
                              Ukrainiečių gera muzika, klipas taip pat
                              Spune-mi dacă-i între noi iubire

                              Comment


                                Parašė Kiaune Rodyti pranešimą
                                Man danai labai nepatiko. Kai tik išgirdau jų dainą, ji man asocijavosi su kažkuo girdėto...
                                "Every breath you take" primena.

                                Na, nežinau, man tai patiko Inculto pasirodymas, gaila, kad nepateko. Apskritai antras pusfinalis buvo stipresnis už pirmą, bet labiausiai man patikusios dainos į finalą nepateko...

                                Finale tai, ko gero, vokietę palaikysiu, miela ji man tokia.

                                Comment


                                  Gaila, kad nepateko Anna, nors ji jaudinosi, bet pasirodė gerai. (studijinė versija skamba stipriai: http://www.youtube.com/watch?v=4zkMH7YVN0A (klausyti garsiai)). Išvis Melodifestivalen šiemet buvo geresnis už pačią Euroviziją, o Švedija nedalyvaus pirmą kartą nuo 1976 metų.
                                  InCulto palaikiau tuo atžvilgiu, kad jie bene pirmieji Lietuvos atstovai, kurie buvo surengę turą ir mėgino pritraukti užsieniečių dėmesį.
                                  Paskutinis taisė Silber418; 2010.05.28, 23:39.

                                  Comment


                                    O čia pasirodymas Melodifestivalen finale: http://www.youtube.com/watch?v=5P1neQKN-1k

                                    Comment


                                      Iš tiesų vakar stebėdamas šou, kai jau buvo atliekama kokia 10 daina, kilo didelis įtarimas, kad nepaeksim į finalą, nes palyginus su antradieniu, tai buvo labai daug gerų dainų ir šou, deja, geresnių nei Inculto. Na bet yra kaip yra.
                                      Mano favoritai finale yra danų duetas vienareikšmiškai. Dar palaikyčiau Ukrainos, Prancūzijos ir Moldovos atstovus. Visos kitos dainos man atrodo nevertos nugalėti. Bet pažiūrėsim, kaip nubalsuos žiūrovai ir visos tos ekspertų komisijos, dėl kurių sumažėjo mums iš Airijos ir JK skiriami balai
                                      Smagaus finalo vakaro rytoj!

                                      Comment


                                        suck my balls europe, especially balkan part :/ kai Lietuva tiki, nusiunčiama tokia chebra, kuri priverčia eurovizija domėtis net jos nežiūrinčius, o įkalamas toks banas, tai belieka tikrai mest načiort šitą reikalą ir nebesiverst per galvą. manau, niekas ir nepasigestų šito "projekto". neturiu jokių priekaištų inculto, kitos dainos, patekusios į finalą ką žinau, nelabai mačiau jas, bet klausiau, ir kai kada teko tiesiogine prasme gesint garsą nes varydavo iš proto tas kniaukimas, o bet tačiau kai kurie kniaukaliai - finale. tegu paspringsta.

                                        Comment


                                          Visiška pieva. Ateina kažkokie padainuoja verkdami ir patenka į finalą.... InCulto buvo verti finalo, kaip ten sektūsi - velniai žino, bet finalo tikrai verti. Prakeikta eurovizija

                                          Comment

                                          Working...
                                          X