Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mobilios technologijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    kaip ten tam anekdote - ant mano tvarto x@$ uzrasyta, o ten - malkos. taip ir sitie apsiskelbe 4g, nors realybe kitokia.
    *censored*

    Comment


      Realybe tokia kad jokio 4G standarto nera, kas kaip nori taip ir vadina.
      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

      Comment


        Synapse Phone



        Vo čia tai geras. Vadinasi, kokį nori, tokį ir pasidarai. Savo nuosavą, savo tobulą. Ir už pakenčiamą kainą...Noriu. Tik gaila, kad mūsų ryšininkai vargu, ar tokį pasiūlys...
        Paskutinis taisė Magician; 2010.10.30, 17:42.

        Comment


          Parašė Magician Rodyti pranešimą
          Tik gaila, kad mūsų ryšininkai vargu, ar tokį pasiūlys...
          Tokiems atvejams yra ebay

          Comment


            Tokiems atvejams jie man negalės pasiūlyti dvejų metų kontrakto patogiomis sąlygomis .

            Comment


              BlackBerry Bold 9780 finally official, hitting T-Mobile on
              November 17th for $130


              Официальный анонс коммуникатора BlackBerry Bold 9780 (2 фото + 2 видео)
              "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
              Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

              Adam Mickiewicz

              Comment


                Parašė Magician Rodyti pranešimą
                Tokiems atvejams jie man negalės pasiūlyti dvejų metų kontrakto patogiomis sąlygomis .
                Keista, kad zmones savo noru lenda i tuos kontraktus. Kam tie kontraktai jeigu pasiemes be kontrakto ir kas menesi mokedamas kiek prakalbi isleisi praktiskai tiek pat. Cia aisku yra emigranteliu forume tai apie babajynusnekalbu, bet Lietuvoje tai praktiskai nera jokios prasmes imt kontraktus ir gauti neva "nuolaida" aparatui.

                Comment


                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                  Turbūt didžiausia pristatymo naujiena, kad copy/paste bus 2011 metų pradžioje (bus įdiegtas į visus telefonus kartu su OS atnaujinimu). Įsigijusieji pirmus telefonus markete jau ras daugiau kaip 2000 programų. Įdomu ir tai, kad vos ne nuo išleidimo pirmos dienos wp7 jau atrodo geriau nei android žaidimų srityje.
                  Butu stebetina jei butu kitaip, juk microsoftas valdo Xbox ir nei vienas xbox'o zaidimus pardavinejantis partneris negali pasakyti "ne".

                  Kita vertus, rinktiniams developeriams microsoftas pazadejo privilegiju beigi garantuotas pajamas nesvarbu ar bus klientu ar ne. Todel jie realiai niekuo nerizikuoja. Jei nebus klientu, tai appsus "nupirks" microsoftas. Tam ir reklamai paskirta apie puse miliardo $.

                  Appsu beje dar tik apie 1000, kiek is ju geru ir kiek siuksliu kol kas niekas nezino.

                  Comment


                    Prie temos

                    Comment


                      Kaip pirštu į akį. Gaila Nokios nėra.
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Kaip pirštu į akį. Gaila Nokios nėra.
                        Na tik nesu tikras dėl "Typical Blackberry User"... bent jau Londone, tipiškas Blackberrio naudotojas yra visai ne [baltaodis] "executyve", bet 20-35 metų amžiaus Afrikietis, nebūtinai turintis daug bendro su paprastai Blackberiams priskiriamu vartotojų segmentu ir, juo labiau, nebūtinai suvokiantis, kam išvis reikalingas Blackberis ir kokie jo privalumai. Išvada - įvaizdis yra viskas.

                        Beje, neseniai du pažįstami žmonės įsigijo iPhone4... aš, kaip tikras Android'o vartotojas bandžiau juos erzinti ir paklausiau "tai kaip ten su failų persiuntimu? Gal gali ką nors man atsiūsti per bluetooth?"... bet pats susimoviau, nes abiem atvejais pašnekovai nevisai suprato, kas tas bluetooth (pagalvojo, kad kalbu apie bluetooth headset'ą), bei kas išvis yra tas failų siuntimas ir su kuo jis valgomas.
                        Paskutinis taisė John; 2010.11.07, 01:27.

                        Comment


                          Laukiu nesulaukiu kol galėsiu pakeisti savo kledarą N97 į šį aparačiuką



                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                          Comment


                            Mėginau. Klaviatūra tipinė HTC - labai gera. Visa kita - kaip Desire, bet originalas vistiek palieka geresnį įspūdį.

                            Comment



                              Kaip suprantu, nuo originalo jis skiriasi tik qwerty klaviatūra, dizaino pakeitimais (daugiau metalo) ir naujesniu HTC Sense, kuris dar normaliai neportintas į senąjį Desire. O visa kita lyg ir identiška, įskaitant ekrano dydį bei raišką, CPU ir Ram'ą.

                              Comment


                                Aha, teisybė. Tiesiog Desire, neturėdamas klaviatūros, turi tipinę savo padėtį - vertikali. O kai yra ta klaviatūra, aš pajaučiu kažkokias psichologines kančias D.

                                Comment


                                  Na jis juk ir skirtas iš esmės tik tiems, kam specifiškai reikia qwerty. Nors mane asmeniškai kur kas labiau traukia Desire HD dėl didesnio ekrano ir geresnio garso.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Na jis juk ir skirtas iš esmės tik tiems, kam specifiškai reikia qwerty. Nors mane asmeniškai kur kas labiau traukia Desire HD dėl didesnio ekrano ir geresnio garso.
                                    Desire HD tikras monstras, bent man jis pasirodė per didelis. Kaip tik dabar galvoju savo Nokia N73 atnaujinti į išmanesnį šiek tiek, tai linkstu labiausiai prie Nokia N8
                                    Paskutinis taisė Lettered; 2010.11.13, 16:32.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Siūlyčiau palaukti W7 debiuto Lietuvoje. Ne tik bus daug naujų pasirinkimų, bet Nokia ir kainas turėtų pradėti mušti.

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Desire HD tikras monstras, bent man jis pasirodė per didelis.
                                        Na taip, jis didelis. Nors ir paprastas Desire ar bet kuris kitas smartphonas nėra mažas (nebent Blackberiai su mažiukais ekranais), taigi esminio skirtumo nėra - į kišenę tilps lygiai taip pat. Tilps ir į delną ir bet kur kitur, kur telpa "mažesni" smartphonai. Tiesiog kasdien naudodamas pajutau, kad 3,7" ekranas kiek mažokas ir 4,3" tiesiog būtų šiek tiek geriau ir nereiktų taip arti prisikišti prie nosies, važiuojant traukiny ar autobuse. Nors, aišku, dabar jau randasi vis daugiau tablet'ų, kas yra gera alternatyva norintiems didelio ekrano.

                                        O dėl nokia N8... negi tau nekliūna jo specifikacijos? Tragiškas ekranas, mažai Ram'o, silpnas CPU... labai jau smarkiai jis atsilieka nuo praktiškai visų konkurentų. Nebent jis gerokai pigesnis?

                                        Comment


                                          /\
                                          Peržiūrėjus specifikacijas iškart užkliuvo 1230mAh talpos akumuliatorius. Kiek mažas kaip tokių parametrų įrenginiui. Bet tai lyg ir nėra tokia didelė problema:

                                          http://hemorrdroids.net/htc-desire-hd-battery-life/
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X