Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kur geriau?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kur geriau?

    "Vilnius alsuoja didmiesčiu. Jame neišvengiamas skubėjimas, tempas, žmonių susvetimėjimas, bet yra ir pliusų. Man vienas svarbiausių - intensyvus kultūrinis gyvenimas. Ir vis dėlto, jei būtų galimybė rasti analogišką darbą Kaune, aš parvažiuočiau į Kauną."

    Vidmantas Adomonis, pirmasis po nepriklausomybės atkūrimo Kauno meras, o dabar - Aplinkos ministerijos Bendrųjų reikalų departamento direktorius.

    Cia is delfio dienos citatos. Ka manot apie tai, kur jums geriau atrodo? Kaunieciai ir vilnieciai pabandykit nesaliskai vertinti

    #2
    Vilnius

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=5885822
      Man idomu ar tas "Sostines" vardas daro itaka ar ne, neziurint i miesto augima ir visa kita

      Comment


        #4
        Koks Vilnius?
        Koks Kaunas?
        Klaipeda!
        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

        Comment


          #5
          Na kai rinkausi, kur mokytis, Vilnius buvo mano Nr. 1, nors Kaune esu gimęs (tėvai kilę iš Utenos, tačiau mokslus baigė Kaune) ir ten giminių nemažai turiu.

          O Vilnius dėl to, kad tai šiuolaikiškesnis miestas, kas man labiau patinka, antra, mano manymu, Vilniuje saugiau bei didesnės galimybės ir aišku geriausias univeras Lietuvoje
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Vilnius

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              1. Vilnius - didziausiu galimybiu miestas. Vienas is greiciausiai besivystanciu miestu netik Lietuvoje, bet ir rytu europoj.

              2. Klaipeda - pastoviai stabiliai besivystantis miestas, turintis taip pat l.dideliu ambiciju.

              3. Kaunas - laukiam, nesulaukiam Kauno "epochos" meto. Tiketina, kad ilgai laukt neprireiks

              Comment


                #8
                Parašė Rokas
                3. Kaunas - laukiam, nesulaukiam Kauno "epochos" meto. Tiketina, kad ilgai laukt neprireiks
                Na, sovietmečiu ir buvo ta Kauno epocha ir miestas tada labiau "klestėjo".
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Vistiek turetu pradet judet i geraja puse reikalai Rail baltica nuties, dar ka nors susigalvos

                  Comment


                    #10
                    Parašė specz
                    Vistiek turetu pradet judet i geraja puse reikalai Rail baltica nuties, dar ka nors susigalvos
                    jei tik rail baltica padetu, tai as, budamas prezidentu, po visa lietuva isvedziociau ne tik ta rail baltica, bet dar ir kokia rail world

                    Comment


                      #11
                      @Rokas: Rail Baltica tikrai pades - bus daugiau turistu, kroviniu. Kaunas bus patrauklesnis gamybai, nes produkcija arba zaliava gales buti lengviau ir greiciau pristatoma; taps logistikos centru, nes jame susikirs dvi pagrindines gelezinkelio linijos ir dar plius via baltica ir t.t.

                      Visur gerai, bet namie geriausia. Del to man Vilniuje geriausia.

                      Comment


                        #12
                        Parašė Edd
                        @Rokas: Rail Baltica tikrai pades - bus daugiau turistu, kroviniu. Kaunas bus patrauklesnis gamybai, nes produkcija arba zaliava gales buti lengviau ir greiciau pristatoma; taps logistikos centru, nes jame susikirs dvi pagrindines gelezinkelio linijos ir dar plius via baltica ir t.t.

                        Visur gerai, bet namie geriausia. Del to man Vilniuje geriausia.
                        aisku, rail baltica duos naudos Kaunui, bet as turejau omeny, kad vien tik rail baltica nepadarys Kauno klestinciu miestu

                        Comment


                          #13
                          Zinoma ne, bet iki 2010 ir patys ka nors sugalvos.

                          Comment


                            #14
                            o jums neatrodo, kad Kaunas 2004 metu vidury jau dave ta jusu vadinama "gaza"?

                            man asmeniskai..na as net nezinau ar grisiu i Lietuva..paziuresim kaip gyvenimas duos, o to gyvenimo dar daug liko
                            nemanau, kad gyventi Vilniuj ar Kaune didziulis skirtumas, vistiek, tik 100 km, gali vienam dirbti, kitam gyventi. taigi dipolis. apie miestu skirtumus, tai istiesu Kaunas jaukesnis, mielesnis sirdziai, kaip ir Adomonis sake, labiau kultura alsuoja. kaip nekeista, tik vaiksciodamas Kauno gatvelemis, azuolynu atsipalaiduoju.

                            aisku, jei butu taip, kad kas yra Vilniuj - nebutu Kaune (kalbu apie paslaugas ir t.t.) geriau butu Vilniuj. bet tiesa sakant ir ten ir ten butu galima viska rast.

                            ir ten ir ten turiu giminiu, geru draugu. ir man sie du miestai yra labai mylimi
                            kalbu kaip gimes Kaune, truputi gyvenimo praleides Vilniuj ir paskui pakeles sparnus i tolima kelione


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #15
                              Man geriau Kaunas. As galejau rinktis. Mano zmona is Vilniaus, darba buciau gaves Vilniuje, netgi buta dave kompanija (nors gyvenamas plotas nebuvo ir taip problema), bet man Kaunas yra mielas miestas. Cia yra viskas ko reikia, be to, miestas isskirtines architekturos, daug zalumos ir parku, cia yra Zalgiris, visi mano draugai ir siap, as cia gimes! O mano zmona vilniete liko labai patenkinta Kaunu

                              Comment


                                #16
                                Vln,vienareiksmiskai.
                                Klaipeda irgi gerai,bet,visgi,mazesnis miestas.
                                Kaunas....yra pliusu. Miestas grazus... ale daugiau tu pliusu ir nerandu. Kulturinis gyvenimas,su Vilnium palyginus,ne kazin koks...
                                O apie publika,tai isvis patylesiu (neisizeiskit,kaunieciai,bet treningu era cia net nesiruosia pasibaigti )

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė dr.Jackal
                                  Vln,vienareiksmiskai.
                                  Klaipeda irgi gerai,bet,visgi,mazesnis miestas.
                                  Kaunas....yra pliusu. Miestas grazus... ale daugiau tu pliusu ir nerandu. Kulturinis gyvenimas,su Vilnium palyginus,ne kazin koks...
                                  O apie publika,tai isvis patylesiu (neisizeiskit,kaunieciai,bet treningu era cia net nesiruosia pasibaigti )
                                  neblogas šuolis - nuo kultūros prie treningų. Ir jei tai tavo pagrindinis argumentas, vertinant miesto privalumus ar trūkumus, tai manau tuo viskas pasakyta

                                  tik gyvenant tame mieste ilgesnį laiką, gali pajusti jo ritmą, žmones ir t.t.
                                  o vertinti jį, kelis kartus apsilankius, ar girdėjus kitų pasisakymus yra neobjektyvu.
                                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė dr.Jackal
                                    Vln,vienareiksmiskai.
                                    Klaipeda irgi gerai,bet,visgi,mazesnis miestas.
                                    Kaunas....yra pliusu. Miestas grazus... ale daugiau tu pliusu ir nerandu. Kulturinis gyvenimas,su Vilnium palyginus,ne kazin koks...
                                    O apie publika,tai isvis patylesiu (neisizeiskit,kaunieciai,bet treningu era cia net nesiruosia pasibaigti )
                                    Kai paskutinį kartą lankiausi Vilniuje, pačiame miesto centre, Gedimino pr. pašonėje mačiau jaunuolį su išeiginiais treningais.

                                    Žiauru, kad Lietuvos sostinė yra treninginių miestas
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      #19
                                      As kalbu apie proporcijas

                                      Comment


                                        #20
                                        per TANGO TV Marcius visada su treningais.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X