Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Profesijos. Architektūra

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė Naujokelis Rodyti pranešimą
    O dar geriau stoti i uzsienio univera, EU juk esame. VGTU architekturos paruosimo lygis auksciausias kiek teko girdet, bet ar nuo to studentai tampa protingesni tai jau klausimas. Bet vilnieciams atrodo jau iprasta riest nosi pries kitus.
    Siaip ar taip jeigu Lietuvoje tai VGTU>VDA>KTU (KTU is bedos bet gyvent galima)
    P.S. palyginti musu "mokyklas" su uzsieninem (aisku ne visom kur architekturos mokslai destomi) tai nereiktu keltis.
    žiūrint kokiais aspektais vertini. galiu drąsiai teigti, jog VGTU architektūros mokykla nusileidžia vakarietiškom mokyklom nebent bibliotekos dydžiu, galimybėmis dirbti universitete (maketavimas, ištisinis projektavimas) - bet visi trūkumai yra sovietmečio pasekmės.

    Comment


      #62
      As pasakiau nuomone, bet drasiai neteigiu. Nestudijavau uzsienyje, kalbu tai ka pasakojo kolegos ir kiti kurie turejo progu palyginti.
      Asmeniskai nepatinka man kai VGTU "chebra" menkina kitus ty VDA ir KTU. Nepaslaptis kad magistra studijuot is KTU arba VDA i VGTU labai sudetinga pereit. Vel gaunasi kazkas panasaus Vilnius pries Kauna.

      Comment


        #63
        Parašė Naujokelis Rodyti pranešimą
        As pasakiau nuomone, bet drasiai neteigiu. Nestudijavau uzsienyje, kalbu tai ka pasakojo kolegos ir kiti kurie turejo progu palyginti.
        Asmeniskai nepatinka man kai VGTU "chebra" menkina kitus ty VDA ir KTU. Nepaslaptis kad magistra studijuot is KTU arba VDA i VGTU labai sudetinga pereit. Vel gaunasi kazkas panasaus Vilnius pries Kauna.
        na nemanau, jog menkina. bet skirtumas akivaizdus, deja. o dėl to "perėjimo" - tai čia studijų programų skirtumai. pavyzdžiui - VDA 4 metus bakalaure turi piešimą ir tapybą, tuo tarpu VGTU turi geodeziją, urbanistikos istorją, urbanistikos praktiką, miestelio plėtrą urbanistikos pagrindais, sociologiją, transportą ir tt. nesulyginami dalykai.

        Comment


          #64
          Studijuoju magistraturos studijas VGTU. Bakalaura baigiau VDA KDI (kdf). Jokiu perejimo problemu neturejau. Mano ziniomis, 'persikraustant' is KTU i VGTU (magistr.) yra formalios problemeles, kurios apsunkina studiju tesima kitam universitete (vgtu).
          Paskutinis taisė ernestas; 2009.03.09, 14:12.

          Comment


            #65
            Parašė Naujokelis Rodyti pranešimą
            <...> VGTU architekturos paruosimo lygis auksciausias kiek teko girdet, bet ar nuo to studentai tampa protingesni tai jau klausimas. <...>
            Na jau tikrai nusišnekam, tamsta.
            Reikia fotografo?

            Comment


              #66
              SP ne mano zodziais as perpasakoju ka esu girdejes, o VGTU nestudinau tad ir nezinau.

              Comment


                #67
                Nu ką berniukai ir mergaitės, pradėjau lankytį aš Jaunojo architekto mokykla[JAM'Ą]. Seniai čia buvo planuota, ruošta, galvota. Pirmosios paskaitos buvo sakykime tokios įspūdingos, tiesiogine šio žodžio prasme, kai kompozicijoje reikėjo man beveik kosmosą braižyti, na galiu pasakyti man kosmosas, nes pirmą kartą tą mačiau. O va piešimas yra piešimas, geras dalykėlis
                Noriu studinti VGTU architektūrą ir todėl to siekiu
                xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                Comment


                  #68
                  1pakopa 2 grupė
                  xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                  Comment


                    #69
                    Na aš ir pradėjau lankyti JAM. Pirmas įspūdis gant neblogas, gal tik šiek tiek nuvylė tai, kad pvz. kompozicija bus ne kiekvieną šeštadienį, ir dar šiokia tokia sumaištis buva, na bet pirmas užsiėmimas ko norėti. O kelinta Ievutu keliesi?

                    Comment


                      #70
                      Lencai, iš kur tu? Pvz aš keliuosi 4 ryto ir nematau [beveik] jokio vargo. O važiuoti iš vakaro, velniam?
                      xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                      Comment


                        #71
                        Gal į privatą architektukai?

                        Comment


                          #72
                          Keliu seną temą į viršų, nes nematau tikslo kurti naujos...
                          Ketinu stoti į VGTU, kolkas lankau privačias piešimo pamokas pas buvusią dailės mokytoją ir esamą architektę. Tačiau, vis dažniau pamąstau apie JAM'ą. Gal galėtumetė suteikti bet kokios informacijos? Ar verta lankyti, visgi kaina nemaža ir važinėti iš Kauno tektų? Kaip vyksta paskaitos, ko mokoma?

                          Comment


                            #73
                            O kodėl piešimas tragedija?

                            Comment

                            Working...
                            X