Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Laisvalaikio praleidimo vietos Klaipėdoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [KLP] Laisvalaikio praleidimo vietos Klaipėdoje

    a... ar galima ir as ir as apie klaipeda pasakysiu...
    gyvenu as cia, bet, zinote, nepatinka man sis miestas...
    dyyydelis kaimas ir tiek... ir kulturiniu renginiu maza ir klubu ir kino teatru su nekomerciniais filmais... ir labai baisu kai pamatai, kad visa klaipeda savatgali gali rasti cili kaime...

    #2
    Tu gal tikro kaimo nesi matęs?
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Parašė Mantaz
      Tu gal tikro kaimo nesi matęs?
      maciau pvz. Dreverna.

      Comment


        #4
        Parašė Mosk
        a... ar galima ir as ir as apie klaipeda pasakysiu...
        gyvenu as cia, bet, zinote, nepatinka man sis miestas...
        dyyydelis kaimas ir tiek... ir kulturiniu renginiu maza ir klubu ir kino teatru su nekomerciniais filmais... ir labai baisu kai pamatai, kad visa klaipeda savatgali gali rasti cili kaime...
        Yra matyt ir hyper keistu zmoniu klase...

        Comment


          #5
          Del renginiu, kaip be butu gaila, ir as sutinku... Per mazai ju...
          %)

          Comment


            #6
            Kokiu jus tu renginiu norit?

            Siandien pastebejau, kad Hanner is tikruju bus iki pat gatves, nepaliekant vietu masinoms
            Tik nesuprantu kur masinos bus statomos
            Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

            Comment


              #7
              Apie pasilinksminimo vietas taip pat...Tikrai truksta, maziau tegu tu pc stato...
              "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

              Comment


                #8
                Bus paklausa bus ir pasilinksminimo vietos
                Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                Comment


                  #9
                  Parašė Mosk
                  a... ar galima ir as ir as apie klaipeda pasakysiu...
                  gyvenu as cia, bet, zinote, nepatinka man sis miestas...
                  dyyydelis kaimas ir tiek... ir kulturiniu renginiu maza ir klubu ir kino teatru su nekomerciniais filmais... ir labai baisu kai pamatai, kad visa klaipeda savatgali gali rasti cili kaime...
                  2002 metais Klaipėdos miesto savivaldybės užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad Klaipėdoje, palyginti su kitais Lietuvos miestais, gyvena kur kas daugiau žmonių, laikančių save laimingais. Kai kurie tyrimo duomenys nustebino net pačius jo užsakovus. Pasirodo, per 90 proc. apklaustų uostamiesčio gyventojų didžiuojasi esą klaipėdiečiai ir - o tai jau apskritai vos ne fantastika - yra patenkinti miesto valdžia.

                  Visi klaipedieciai laimingi, kad jie yra klaipedieciai (be abejo, ir as tarp ju) o tau kazkas nepatinka... kita vertu, nieks cia taves nelaiko... parduok buta Klaipedoje ir kituose LT miestuose (isskyrus sostine) buta isigysi daug pigiau ir galesi gyventi ramus ir laimingas
                  Westside is the best ! :jura:

                  Comment


                    #10
                    as nesuprantu kodel gali buti klaipedoi blogai normalus dydmietis yra jura ko dar noret svarbu jura yra o cia zmogus nepatenkintas
                    :buksvx:

                    Comment


                      #11

                      Cia man rods paciame zmoguje reik ieskot problemu

                      Comment


                        #12
                        Aga, as ir i tuos procentus, kur Klaipedoje didziuojasi viskuom, ir miestu, ir valdzia
                        %)

                        Comment


                          #13
                          Dabar visa Lietuva tegu pavydi klaipėdiečiams (Jau ką kalbėti apie baltarusius?)
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            nieko blogo pasakyt nenorejau...
                            kaip visada gerai ten, kur musu nera, nes musu ten nera
                            o jus pvz. nuo gimimo klaipedieciai? ar gyvenot kokiame kitame mieste nu pvz. 0,5 metu?

                            Comment


                              #15
                              Cia sakot, kad jums renginiu truksta, ner kas veikt? As beveik visa vasara praleidau Klaipedoje ir tuo patenkintas. Juk mes turim jura, o vasar tai svarbiausia, bent jau man taip atrodo. Patikekit as jau 5-ios dienos Siauliuose, tai cia kur kas liudniau . Beje, musu gi visu hobis-statybos, tai ir dziaukimes tuo, kad Klaipedoje bent kazka stato-o kol stato tai mes turim uzsiemimu ir turim ka veikt.
                              O del valdzios, tai as patenkintas ( as kalbu apie Klaipedos valdzia ). As tiesiog nekreipiu demesio i tai kas vyksta sostineje-valdzios sluoksniuose. Man is vis atrodo, jog Klaipeda gyvena visai kita gyvenima, nei likusi Lietuvos dalis. Mes gyvename ramiai-be skandalu.
                              Kazka cia susakiau pats nesusigaudau.

                              Comment


                                #16
                                Parašė Samsung
                                as nesuprantu kodel gali buti klaipedoi blogai normalus dydmietis yra jura ko dar noret svarbu jura yra o cia zmogus nepatenkintas
                                Sakai yra jūra. Nemanau, kad daug klaipėdiečių pastebi, kad yra jūra. Kiek pažystų žmonių, tai daugelis prie jos nuvažiuoja 1-3 kartus per mėnesį, žiemą, o vasarą dar rečiau. Daugelis mieliau varo prie ežerų. O klaipėdoj stabiliai nėr kur nusitrenkt. Kas geriausiai, kad savaitgalį (ypač sekmadienį) centre žmonių nerasta. Jeigu ne tie turistai galima būtų pamanyti, kad čia visi išmirė
                                Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

                                Comment


                                  #17
                                  As taip pat nuo pat gimimo esu klaipedietis ir tuom nerealiai didziuojuosi...Is tiesu geda prisipazinti bet sia wasara prie juros gal buwau kokius 2-3 kartus...O del ezeru tiesa sakai, man asmensikai tikrai mieliau ilsetis prie kokios upes ar ezero, o ne zmoniu pergrustam pajuryje, iki kurio vien nuwaziuot yra didele problema (ypac jai dar sauleta diena)...
                                  "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                  Comment


                                    #18
                                    As taip pat nuo pat gimimo esu klaipedietis ir tuom nerealiai didziuojuosi...Is tiesu geda prisipazinti bet sia wasara prie juros gal buwau kokius 2-3 kartus...O del ezeru tiesa sakai, man asmensikai tikrai mieliau ilsetis prie kokios upes ar ezero, o ne zmoniu pergrustam pajuryje, iki kurio vien nuwaziuot yra didele problema (ypac jai dar sauleta diena)...
                                    "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                    Comment


                                      #19
                                      kaip oras pas jus? sendiena reikes vazioti pailset
                                      :buksvx:

                                      Comment


                                        #20
                                        Pats turbut prie juros leksiu, jokio debeselio nesimato
                                        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X