Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geležinkelių simuliatoriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė cacao Rodyti pranešimą
    šįkart tokių reikia:
    <kuid:555555:10003> , <kuid:555555:10004> , <kuid:293946:100123> ,
    siunčiuosi dabar er9, tai gali vėl prireikt pagalbos
    http://webfile.ru/2054152

    Comment


      #42
      Turiu Trainz 2006. Gal kas paaiškinsit, kaip su bet kokiu lokomotyvų galima važiuoti? Aš įeinu Drive ir ten pasirenku kiek suprantu misiją ir duoda man traukinį, o aš noriu kitokio. Ar įmanoma kaip nors laisvai pasirinkti traukinį ir su juo važinėt? Dėkoju.
      MIX diskusijų forumas

      Comment


        #43
        tai susikurk per surveyor savo mapą, tada galėsi į savo kurtus geležinkelius visokių riedmenų įdėt ir jais važiuot

        Comment


          #44
          Viliau, tiksliai nežinau bet skritumas tarp jų tikriausiai yra tas, kad jie skirti atskiriems regionams. Pavyzdžiui versija skirta Didžiajai Britanijai tikrai skiriasi nuo Jungtinėms Amerikos valstijoms skirtos versijos, bent jau aš skaičiau tokius atsiliepimus oficialiame Kuji ir Auran puslapiuose. Šiaip jūs turėtumėte žinoti, kad Trainz 2006, netgi Trainz 2004 yra visa galva aukščiau už Kuji rail sim.
          Cacao, Trainz serialo numerio registravimo procesą Jūs galite rasti čia - http://www.worldoftrainz.com/Pages/T...rialNumber.htm , bet aš manau, kad problema čia yra kita...

          Comment


            #45
            Gerbiami kolegos, iš kur dar be Torrent parsipūsti Trainz 2006, parsipūčiau iš ten ale kažkokį š...., vis rašo instalation error ir pan, gal turit linkų, inmeskite didelis dėkui.
            Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

            Comment


              #46
              Parašė skunk Rodyti pranešimą
              Gerbiami kolegos, iš kur dar be Torrent parsipūsti Trainz 2006, parsipūčiau iš ten ale kažkokį š...., vis rašo instalation error ir pan, gal turit linkų, inmeskite didelis dėkui.
              Be torrentų niekur negausi, nebent pirk. Iš visų saitų tikrai errorų negali mesti kažką ne taip darai

              Comment


                #47
                gal galit man padėt vėl. Trūksta tokio kuido:
                <kuid:117608:70025>

                Comment


                  #48
                  Deja, tokio neturiu

                  Comment


                    #49
                    http://trainz.ws/tarl/Missing.php

                    Reikia registruotis, bet yra labai daug kuidų

                    Aj be to man rodos čia mokama, bet pats nebandžiau. Pabandykit gal nemokamai.
                    MIX diskusijų forumas

                    Comment


                      #50
                      na ten buvo tas kuidas sąraše, bet prisiregistravau, o parsisiųst neina ten tas kuidas japoniško greitojo traukinio "shinkansen n700"

                      gal tokių kas turit, čia tai rusiškų:
                      <kuid:149682:57002>,<kuid:121794:99926>,<kuid:1854 :6081>,<kuid:149682:12>,<kuid:149682:49998>,<kuid: 149682:57002>
                      ačius

                      Comment


                        #51
                        http://webfile.ru/2058335 ne visi

                        Comment


                          #52
                          Šitą japonišką aš kažkur turėjau, bet kai nebuvo jokio routo japoniško tai ir ištryniau

                          Comment


                            #53
                            O iš kur gauti mašinistų kabinų naujų? Parsisiunčiau diesel locos instaliavau, puikūs rusiški traukiniai, bet kabinos senos liko. Man mašinisto kabina beveik svarbesnė už lokomotyvo išorę, nes kai valdau traukinį sėdžiu kabinoj :d
                            MIX diskusijų forumas

                            Comment


                              #54
                              tai DR1A turi kabiną savo

                              Comment


                                #55
                                Kol kas iš rusiškų kabinos yra tik šiuose lokomotyvuose: RA2, 2TE10, TEP70, DR1A, D1, 2M62, M62, ER2 (prasta), ER9 apvalus-berods viskas.

                                Comment


                                  #56
                                  Parsisiųsti galima jau iš mano minėtų saitų.

                                  Comment


                                    #57
                                    Dar prisiminiau yra ČME3, VL10, VL80, ČS2, ED4M/ED9M.

                                    Comment


                                      #58
                                      Dėkui, bandysiu ieškot. D1 radau su kabina. O vienų kabinų instaliuot kažko neina. Instaliuojas, bet kažką dar reikia padaryt, kad jos būtų traukiny.
                                      MIX diskusijų forumas

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė Gaxas Rodyti pranešimą
                                        Dėkui, bandysiu ieškot. D1 radau su kabina. O vienų kabinų instaliuot kažko neina. Instaliuojas, bet kažką dar reikia padaryt, kad jos būtų traukiny.
                                        1. Surandi kabiną per content manager, tada atsidarai ją: dešinys pelės klavišas (RMB)/Open for edit/Edit in explorer. Atsidarai konfigą. Nusikopijuoji šios kabinos kuidą.
                                        2. Susirandi lokomotyvą, kuriam norėsi įdėti kabiną. Vėl RMB/Open for edit/Edit in explorer. Lokomotyvo konfige skiltyje interior jau esamą kuidą pakeiti norimos kabinos kuidu.
                                        Taip galima keisti garsus, ratus ir pan.

                                        Man irgi kabiną labai svarbi, bet kol kas jų yra ne tiek ir daug arba kitos nelabai realistiškos. Bet dar visai neseniai jų iš vis nebuvo. Dabar lyg ir norima kabiną padaryti ČS7, bet trūksta nuotraukų tekstūrom ir nelabai žmonės turi laiko.

                                        Comment


                                          #60
                                          Dėkui
                                          MIX diskusijų forumas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X