Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geležinkelių simuliatoriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O ar galima railworks online žaisti, žinau, tik, kad trainz ir dar msts berods galima

    Comment


      Ir Railworks eina

      Comment


        Parašė 2M62 Rodyti pranešimą
        Ir Railworks eina
        Aš žaidžiu tai būtu galima pažaist ,jei dar nori

        Comment


          Iš kur parsisiųsti trainz simulator ar gal online gallima žaisti?
          Geležinkeliai valdo!

          Comment


            Turi omeny TS2012? Paieškok per google. Online galima žaisti, bet kiek žinau tik su originaliu

            Comment


              Kaip atsisiųsti train simulator ?
              Geležinkeliai valdo!

              Comment


                Aš atsisiųnčiau train simulator ir dabar neina instaliuoti gal kas žino kaip čia instaliuoti

                P.S siųnčiaus iš torrentų.
                Geležinkeliai valdo!

                Comment


                  O kas tau neišeina? Suvedi serial'ą ir instaliuoji

                  Comment


                    Kaip instaliuoti modus train simulator ?
                    Geležinkeliai valdo!

                    Comment


                      Arba du kartus spaudi ant failo .cdp arba atsidarai per starto langą Content Manager ir darai Import cdp arba tiesiog su pele įmeti failą iš jo buvimo vietos į atidarytą Content Manager

                      Comment


                        TEP70BS-003 su traukiniu Maskva-Kaliningradas

                        Comment


                          Parašė Miningan Rodyti pranešimą
                          Seniau jais prekiavo "Akelotė ir ko". Paskutinė versija kuria jie pardavinėjo buvo Trainz 2004, seniau ieškojau šios versijos tačiau jie atrašė, kad prekyba žaidimais "Trainz" yra nutraukta. Nemanau, kad kurs nors Lietuvoje rasi jį pirkti dėžutėje... Patarčiau pirkti tiesiai iš čia - http://www.auran.com/auran/store/index.php?p=3&PID=362
                          RAW pirkai naujausią Trainz versiją?
                          Aš turiu TRAINZ 2004. Akella gamyba,jei apie tą patį kalba.

                          Isirašyčiau,bet pc užlinkęs,o parsiust nerandu niekur.
                          Neskubėk ir nespėsi.

                          Comment


                            Beja be Trainz 2004 turiu ir Vostočni Ekspress,gal ką sudomins? Kompaktai originalūs,nežinau ar eina updeitint bet man pc lūžęs ,tai nežaidžiu aš
                            Neskubėk ir nespėsi.

                            Comment


                              Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                              Vostočni Ekspress
                              Originalus pavadinimas - Eisenbahn.exe, vokiečių gamyba, tiesa, nuo 6-os dalies niekam tikęs, Trainz su 2004 ir 2007 metų versijomis jį aplenkė nepavejamai
                              "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                              Comment


                                Parašė Kosovo Rodyti pranešimą
                                Originalus pavadinimas - Eisenbahn.exe, vokiečių gamyba, tiesa, nuo 6-os dalies niekam tikęs, Trainz su 2004 ir 2007 metų versijomis jį aplenkė nepavejamai
                                Kadangi man nereikia,o šiuo žaidimu kažkaip nesidomėjau tai ir pasiulau,gal kam reikės ,beja ant CD rašo yra AKELLA gamybos 2004 metų. Kam reikės ar šio ar Trainz galima i PM
                                Neskubėk ir nespėsi.

                                Comment


                                  Sveiki, noriu paklausti kokią versiją siunčiuosi aš. Pavadinimas yra tik MSTS. Aprašyme nieko daugiau neparašyta. Įkeltas į torrent svetainę 2005.02.28. Ar tai galėtų būti MSTS 2006?

                                  Comment


                                    OMG, nu ir parsisiunčiau, čia gi 2001 leidimo ... (!) Ką gi, teks pasitenkinti ir dvylikos metų senumo žaidimu, kuris vis dar yra suderinamas su naujausiomis Windows OS Grafika tai apgailėtina žaidime.. O "sveria" 1 GB. Tikriausiai tai laikais tai atrodė beprotiškai daug Nors man dar ir dabar tai nemažai, bet teks priprasti prie dešimtis gigabaitų sveriančių žaidimų, programų. Laikas bėga pro akis ir vos spėji prisitaikyti naujoje aplinkoje, prie naujų aplinkybių.
                                    Paskutinis taisė El Dorado; 2013.08.05, 21:50.

                                    Comment


                                      Parašė El Dorado Rodyti pranešimą
                                      OMG, nu ir parsisiunčiau, čia gi 2001 leidimo ... (!) Ką gi, teks pasitenkinti ir dvylikos metų senumo žaidimu, kuris vis dar yra suderinamas su naujausiomis Windows OS Grafika tai apgailėtina žaidime.. O "sveria" 1 GB. Tikriausiai tai laikais tai atrodė beprotiškai daug Nors man dar ir dabar tai nemažai, bet teks priprasti prie dešimtis gigabaitų sveriančių žaidimų, programų. Laikas bėga pro akis ir vos spėji prisitaikyti naujoje aplinkoje, prie naujų aplinkybių.
                                      Jau geriau Railworks (Train Simulator) pabandytum, jei PC leidžia, o šiaip tik Trainz.

                                      Comment


                                        Sugalvojau pazaisti su TS 2014 map'u kurimu, dabar galima tiesiogiai isikelti google maps, nebereikia vargti su visokiais decals ir pan. Apskritai man Railworks pradejo labiau patikti nei Trainz, kuris atrodo uzstrigo 2006 metuose. Gaila tik kad turinio mazoka Railworks turi.

                                        Pradejau nuo Jonavos, kol kas tik pati pradzia, tikiuosi bent iki Kauno nutiesti atkarpa, bet laiko stoka gali apriboti labai.





                                        Comment


                                          Sakau gal atsiras norinciu paremti nauja Trainz projekta. Gal kiek ir keista moketi uz zaidima kuri gausi geriausiu atveju uz metu, taciau sis atrodo vertas sito, senai laukti atnaujinimai senam geram Trainz.
                                          http://www.kickstarter.com/projects/...ive-operate-sh

                                          Comment

                                          Working...
                                          X