Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rastaman Rodyti pranešimą
    nu jo, taip pat kaip Lordi lyginami su Kiss'ais !
    Klausiau ir tų, ir tų. Nieko panašaus nematau.

    Comment


      Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
      Taip išena, visi, kurie išeina su kostiumais dengiančiais veidą ir visą kūną, pasmerkti būti lyginamais su "Lordi"?
      Ne tik apie kostiumus kalbu. Bet ir vien dėl kostiumų publika juos palaikys kopijuotojais.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
        Ne tik apie kostiumus kalbu.
        O apie ką? Tekstai visai nepanašūs (bent jau man). Muzika? Nesuprantu.

        Comment


          Ta "mėsa" yra tikras nesusipratimas, "Ežio" reklaminė akcija.

          Comment


            Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
            Bet ir vien dėl kostiumų publika juos palaikys kopijuotojais.
            Gal ta publika nėra tokia kvaila?

            Comment


              Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
              O apie ką? Tekstai visai nepanašūs (bent jau man). Muzika? Nesuprantu.
              Nekalbu apie tekstus ir konkrečius dalykus, nes kaip ir sakiau, man jie lordi pirmena netiesiogiai. Kad ir štai, pavyzdžiui, daina apie ballade, kai lordi dainavo apie hard rock. Stilius irgi trankus.
              Bet kokiu atveju, šiemet visi kostiumuoti bus palaikyti kopijuotojais.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                Gal ta publika nėra tokia kvaila?
                O ką ir iš ko ji turi suprasti? Kad ta „Mėsa“ bent to verta būtų.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                  Nekalbu apie tekstus ir konkrečius dalykus, nes kaip ir sakiau, man jie lordi pirmena netiesiogiai. Kad ir štai, pavyzdžiui, daina apie ballade, kai lordi dainavo apie hard rock. Stilius irgi trankus.
                  Bet kokiu atveju, šiemet visi kostiumuoti bus palaikyti kopijuotojais.
                  O "Lordi" nebuvo palaikyti kopijuotojais. Juk prieš tai turėjom ir "Wig Wam" Kijeve. Nepalaikė. Tai ar "Mėsą" palaikys?
                  Aš, asmeniškai, pridėjęs ranką prie širdies galiu pasakyti, kad žiūrėdamas primąjį "Mėsos" eurovizinį pasirodymą nė nepagalvojau apie "Lordi" ar dar kažkokį stiliaus ir pergalių vaikymąsį. Jei yra jie panašūs, tai tuo pačiu, abi grupės yra visiškai skirtingos. Jei dabar į sceną išbėgtų odiniais kostiumais apsikarstę Hard Rocker'iai su trankia daina, juos aš palaikyčiau kopijuotojais.

                  Comment


                    Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                    O ką ir iš ko ji turi suprasti? Kad ta „Mėsa“ bent to verta būtų.
                    Kiekvieno kitokia mąstysena. Jauskime ribą tarp asmeninio skonio ir objektyvaus grupės įvertinimo.

                    Comment


                      Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                      O "Lordi" nebuvo palaikyti kopijuotojais. Juk prieš tai turėjom ir "Wig Wam" Kijeve. Nepalaikė. Tai ar "Mėsą" palaikys?
                      Aš, asmeniškai, pridėjęs ranką prie širdies galiu pasakyti, kad žiūrėdamas primąjį "Mėsos" eurovizinį pasirodymą nė nepagalvojau apie "Lordi" ar dar kažkokį stiliaus ir pergalių vaikymąsį. Jei yra jie panašūs, tai tuo pačiu, abi grupės yra visiškai skirtingos. Jei dabar į sceną išbėgtų odiniais kostiumais apsikarstę Hard Rocker'iai su trankia daina, juos aš palaikyčiau kopijuotojais.
                      Kas tie „Wig Wam“? Aš asmeniškai pats nelabai tokių prisimenu ir jei jie nebuvo nugalėtojai, vadinasi „Lordi“ nugalėtojų nekopijavo. Kopijuoti nebūtinai reiškia pasirodyti labai panašiai, užtenka, kad pasirodymas sukeltų asociacijų. O asociacijų „Mėsa“ sukeltų ir nereikia čia naiviai tikėtis, kad publika neva čia kažką supras.
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                        Kiekvieno kitokia mąstysena. Jauskime ribą tarp asmeninio skonio ir objektyvaus grupės įvertinimo.
                        Suprantama, juk yra ir kam Minedas prie širdies
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                          Kas tie „Wig Wam“? Aš asmeniškai pats nelabai tokių prisimenu ir jei jie nebuvo nugalėtojai, vadinasi „Lordi“ nugalėtojų nekopijavo. Kopijuoti nebūtinai reiškia pasirodyti labai panašiai, užtenka, kad pasirodymas sukeltų asociacijų. O asociacijų „Mėsa“ sukeltų ir nereikia čia naiviai tikėtis, kad publika neva čia kažką supras.
                          Sukels jie ar ne - nesvarbu. Nacionalinėje atrankoje turime virš 30 tokių pat dainų. Tai ar siųsti pilka pelę, kurios daina bus tokia pat kaip Albanijos, Olandijos, Italijos, Švedijos ir kitų valstybių, ir kurios daina bus užmiršta iškart po pasirodymo, ar baltą varną, sukeliančią asociacijų su praeitų metų nugalėtojais, kurios dainą dar ilgai niūniuosi, prisiminsi sceninius kostiumus? Renkuosi antrą variantą. Galų gale, jei jie jau tokie panašūs, tai jie turės savą balsuotojų ratą, kuriam patiko "Lordi" ar kažkas panašaus. O balsavusiųjų už "Lordi" ratas, kaip žinome, buvo nemažas.

                          Comment


                            Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                            Sukels jie ar ne - nesvarbu. Nacionalinėje atrankoje turime virš 30 tokių pat dainų. Tai ar siųsti pilka pelę, kurios daina bus tokia pat kaip Albanijos, Olandijos, Italijos, Švedijos ir kitų valstybių, ir kurios daina bus užmiršta iškart po pasirodymo, ar baltą varną, sukeliančią asociacijų su praeitų metų nugalėtojais, kurios dainą dar ilgai niūniuosi, prisiminsi sceninius kostiumus? Renkuosi antrą variantą. Galų gale, jei jie jau tokie panašūs, tai jie turės savą balsuotojų ratą, kuriam patiko "Lordi" ar kažkas panašaus. O balsavusiųjų už "Lordi" ratas, kaip žinome, buvo nemažas.
                            Kurių dainą dar ilgai niūnuos? Siūlau nusileisti ant žemės
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                              Kurių dainą dar ilgai niūnuos? Siūlau nusileisti ant žemės
                              Aš suprantu, kad tikrai ne tu nniūniuosi
                              Skubu leistis

                              Comment


                                @pauliezaz: Mano nuomone, pernai balsavo už Lordi, nes jie buvo KITOKIE. Daliai balsuotojų gal net nepatiko jų daina (keli pažįstami iš mano rato, kuriems tokia muzika ne prie širdies balsavo „ant prikolo“).

                                Tuo tarpu šįkart tie išskirtiniai gali visai kitokie būt. Kažkada nugalėjo danai grojantys gitaromis.. Dabar gal pasisektų lietuviškajam Strazdui (gaila negalima antrą kartą siųst dainos).

                                Bet galim kirst. Jei kas nors bus panašūs (kopijuos Lordi) net neišeis į pagrindinį finalą.
                                P.

                                Comment


                                  su Minedu mes, aisku, nepraeitume, nes daugybe Eurovizijos fan(atiku) yra homoseksualai - jiems reikia ne tik balso, bet ir seksualaus kuno
                                  net nezinia ka cia isleidus si karta ant Eurovizijos scenos... gal Manta ?

                                  Comment


                                    Parašė arun' Rodyti pranešimą
                                    su Minedu mes, aisku, nepraeitume, nes daugybe Eurovizijos fan(atiku) yra homoseksualai - jiems reikia ne tik balso, bet ir seksualaus kuno
                                    net nezinia ka cia isleidus si karta ant Eurovizijos scenos... gal Manta ?
                                    Nori pasakyti, kad balsuoja irgi daugiausiai homoseksualai?
                                    Tarp kitko, Mantas atrankoje nedalyvauja, jei nežinojai...

                                    Comment


                                      Bet manau tu fanatiku yra labai nedaug ir jie balsavimui turi mažai įtakos. Jei neklystu pernai per 10 min. vien lietuviai išsiunte 50 tūkst. balsų ir didžioji balsuotojų dalis buvo paprasti, normalios orentacijos žmonės.

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                        Nori pasakyti, kad balsuoja irgi daugiausiai homoseksualai?
                                        Tarp kitko, Mantas atrankoje nedalyvauja, jei nežinojai...
                                        nebezinojau, nes neziuriu atrankos. zmogui, kuris turi muzikini issilavinima, plaukai siausiasi nuo kai kuriu dainoreliu lauksiu galutines atrankos tiek Lietuvoje, tiek Suomijoje.
                                        gaila, kad Manto nera. gi galetu, jei noretu
                                        o del homoseksualu... nesigilinkit/m
                                        Paskutinis taisė arun'; 2007.01.30, 15:54.

                                        Comment


                                          Parašė vap Rodyti pranešimą
                                          @pauliezaz: Mano nuomone, pernai balsavo už Lordi, nes jie buvo KITOKIE. Daliai balsuotojų gal net nepatiko jų daina (keli pažįstami iš mano rato, kuriems tokia muzika ne prie širdies balsavo „ant prikolo“).

                                          Tuo tarpu šįkart tie išskirtiniai gali visai kitokie būt. Kažkada nugalėjo danai grojantys gitaromis.. Dabar gal pasisektų lietuviškajam Strazdui (gaila negalima antrą kartą siųst dainos).

                                          Bet galim kirst. Jei kas nors bus panašūs (kopijuos Lordi) net neišeis į pagrindinį finalą.
                                          Perskaičiau ir supratau, kad tu man pritari.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X