Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Safari naršyklė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Safari naršyklė

    Sveiki
    Susigundziau as naujausia apple interneto narsykle Safari ir buvau labai maloniai nustebintas jos greiciu ir pakankamai patogiu naudojimu.

    Gal kas jau ja naudojasi ilgesni laika ir zino kokiu nors trukumu ar siaip subtilybiu kurios padetu naudajantis sia narsykle?
    Great is Ok, but Amazing would be Great

    #2
    niekada nenaudoju. man asmeniskai labai nepatogi.
    www.tomflagman.com

    Comment


      #3
      Nenaudoju ir aš . Nepatogi ji ir man .

      Comment


        #4
        Ir kuom ji jum nepatogi?
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          #5
          o as tik ja ir naudoju... ypac patinka jos greitis... labai patinka grafiniu vaizdu istraukas daryti... patinka is tab'o langa daryti... pripratau taip, kad ir kompui su XP ja suinstalinau..

          Comment


            #6
            opera turi viska ko gali reiketi narsyklei. kam reikalingos kitos?
            www.tomflagman.com

            Comment


              #7
              Nu ant mac'o t.y. OS X 10.5 Leopard, tai su safari gali padaryti "iškarpą" iš puslapio, kurią gali įsidėti į Dashboard. Tai labai naudinga, jei visuomet eini į kokį puslapį patikrinti pavyzdžiui valiutų kurso ar panašiai. O šiaip greitis tikrai neblogas, bet aš pats tai vis tiek naudojuosi firefox'u, kažkaip buvau prie jo pripratęs, settings'us persikėliau ir taip išėjo, kad nenaudojau safari pakankamai, kad prie jo priprasčiau...
              Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

              Comment


                #8
                Parašė Jay-M Rodyti pranešimą
                ...gali padaryti "iškarpą" iš puslapio, kurią gali įsidėti į Dashboard...
                Pasidariau dvi tokias... kas gali buti patogiau..?

                Comment


                  #9
                  O aš naudoju gana retą ir daugeliui jūsų greičiausiai negirdėtą naršyklę - Avant Browser, na bent jau aš net nepamenu, kad būčiau sutikęs ką nors kas taip pat naudotų ją . Šiap būtent jos šūkis yra "The fastest web browser on earth", kiek čia tiesos nežinau, bet bent jau man ji labai patinka, veikia greit ir maloniai. Naudoju jau kokius trečius metelius, rodosi . Rekomenduoju ir kitiems pabandyti .

                  Comment


                    #10
                    Na Avant ant IE pastatyta, tai is principo nelieciu. Tik Opera naudoju.
                    Jedi power!

                    Comment


                      #11
                      Avant, kaip ir Maxthon (ex MyIE2), ar dar keletas kitų yra ta pati Internet Explorer naršyklė su keletu papildomų patobulinimų
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        #12
                        Avantas, visai geras daiktas, anksčiau naudodavau, o dėl safari, kad nieko gero ten, ir visai ji ne tokia patogi, kaip MAC sakosi...
                        Kairiarankių klubas - Left.lt

                        Comment


                          #13
                          Safari šiaip labai smagus daikas, bent ant Tiger'io veikia gerokai stabiliau nei Firefox, bet va ant GMail neveikia chat'as deja deja..

                          Comment


                            #14
                            /\ Dabar isleido nauja 3.1 versija, pabandyk ja su Tigru... pas mane Leopardas...

                            http://www.apple.com/safari/download/

                            Comment


                              #15
                              Safari 3.1 “sets the bar high”
                              After testing the latest versions of ten Mac OS X web browsers, Macworld’s Joe Kissell concludes that “Apple’s Safari emerged as a clear favorite, with its excellent standards support, its friendly user interface, and all the capabilities most people will need.” As a result of its performance in the tests performed, Safari earned a 4.5 (out of five) mouse rating.

                              Daugiau čia

                              Comment


                                #16
                                Techninė informacija: Safari nėra originalus ir naujas Apple kūrinys. Jam kurti panaudoti "atvirojo kodo" unixinio desktopo KDE (www.kde.org) komponentai.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  #17
                                  Taip, Safari pastatytas and WebKit, kuris is KHTML atsirado.
                                  Jedi power!

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                    Techninė informacija: Safari nėra originalus ir naujas Apple kūrinys. Jam kurti panaudoti "atvirojo kodo" unixinio desktopo KDE (www.kde.org) komponentai.
                                    Visa Mac OSx yra unix šeimos operacinė sistema
                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment


                                      #19
                                      Matėt filmą "Pirates of silicon valley"?

                                      Comment


                                        #20
                                        Safari integruota į iPhone ir iPod touch...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X