Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tomizmas ausinės kaip pas mane .

    Comment


      jau noriu vasaros

      pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

      Comment


        Sveiki. Radau puslapį, kuriame siūloma parsisiųsti programą, su kuria galima savo ar kito žmogaus nuotrauką paversti paveikslėliu. Bet man ji kažko neveikia — arba aš joje kažko nesuprantu, arba kažkas ne taip su mano kompiuteriu
        Gal yra susidomėjusių tokiais dalykais ir galėtų pasidalinti įspūdžiais/įgūdžiais ar net rezultatais kas, kur ir kaip?
        http://mywebface.mywebsearch.com/download/index.jhtml
        Iš anksto dėkoju
        P.S.: jeigu paskelbiau ne toje temoje — labai prašau tų, kurie tai jau sėkmingai išbandėte, paaiškinte man bent į AŽ
        Paskutinis taisė Mantas; 2009.12.21, 09:32.
        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

        Comment


          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
          Sveiki. Radau puslapį, kuriame siūloma parsisiųsti programą, su kuria galima savo ar kito žmogaus nuotrauką paversti paveikslėliu. Bet man ji kažko neveikia — arba aš joje kažko nesuprantu, arba kažkas ne taip su mano kompiuteriu
          Gal yra susidomėjusių tokiais dalykais ir galėtų pasidalinti įspūdžiais/įgūdžiais ar net rezultatais kas, kur ir kaip?
          http://mywebface.mywebsearch.com/download/index.jhtml
          Iš anksto dėkoju
          P.S.: jeigu paskelbiau ne toje temoje — labai prašau tų, kurie tai jau sėkmingai išbandėte, paaiškinte man bent į AŽ
          Instaliuojant mano antvirusinė pradeda rėkaut ir neišeina programos pačios įrašyt.
          Paskutinis taisė Mantas; 2009.12.21, 09:32.
          Flickr

          Comment


            Parašė Wycka
            ?partner=GRxdm059
            Ir ką tai galėtų reikšti?

            Comment


              Parašė Edd Rodyti pranešimą
              Ir ką tai galėtų reikšti?
              reff koda ko gero

              Comment


                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                Ir ką tai galėtų reikšti?
                Totaliai neįsivaizduoju. Todėl ir prašau patarimo
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  Totaliai neįsivaizduoju. Todėl ir prašau patarimo
                  Tokie ID gali būti išduodami partneriui sekti jo "darbo" rezultatus ir atitinkamai jam atlyginti, taigi dėl šios priežasties šį parametrą pašalinu. Taip pat tikiuosi, kad tu neturi jokių interesų su šiuo puslapiu.
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                    Tokie ID gali būti išduodami partneriui sekti jo "darbo" rezultatus ir atitinkamai jam atlyginti, taigi dėl šios priežasties šį parametrą pašalinu. Taip pat tikiuosi, kad tu neturi jokių interesų su šiuo puslapiu.
                    Na prisipažinsiu nelabai supratau prie ko čia sekimas ir atlyginimai, bet jeigu tai gali duoti žalos, tai velniop tą pusląpį. Aš jį atradau netyčia — ieškojau info apie UFO virš Kremliaus per google, ir vienoje svetainėje pamačiau nuorodą, siūlančią savo nuotrauką paversti paveikslėliu ir panaudoti kaip avatarą. Susidomėjau, bet niekaip nesisekė net pradėti, todėl paprašiau forumiečių patarimo. Kaip supratau, ne man vienam nieko neišeina
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      tu Wycka per facebooka susirask tokia programa, be virusu ir pukiausiai veikia
                      visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                      Comment


                        Parašė zixelis Rodyti pranešimą
                        tu Wycka per facebooka susirask tokia programa, be virusu ir pukiausiai veikia
                        Pakalbėkime apie tai per AŽ, nebent daugumai tai įdomu
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                          Na prisipažinsiu nelabai supratau prie ko čia sekimas ir atlyginimai, bet jeigu tai gali duoti žalos, tai velniop tą pusląpį. Aš jį atradau netyčia — ieškojau info apie UFO virš Kremliaus per google, ir vienoje svetainėje pamačiau nuorodą, siūlančią savo nuotrauką paversti paveikslėliu ir panaudoti kaip avatarą. Susidomėjau, bet niekaip nesisekė net pradėti, todėl paprašiau forumiečių patarimo. Kaip supratau, ne man vienam nieko neišeina
                          tie kodai yra ne zala, o reff kodai, pvz tu reklamuoji ta puslapi ir gale pridedi toki tau vienam suteikta koda. Zmones per ji registruojasi ir tas puslapis tau atitinkamai uz tavo atvestus lankytojus kompensuoja pinigais ar prizais ar panasiai. Paprastai forumai tai traktuoja kaip spama noint pasipelnyti.

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            tie kodai yra ne zala, o reff kodai, pvz tu reklamuoji ta puslapi ir gale pridedi toki tau vienam suteikta koda. Zmones per ji registruojasi ir tas puslapis tau atitinkamai uz tavo atvestus lankytojus kompensuoja pinigais ar prizais ar panasiai. Paprastai forumai tai traktuoja kaip spama noint pasipelnyti.
                            Sorry už off-topic, bet... Kokia nauda svetainei iš tų prizų/pinigų, jeigu jie siūlo nemokamą paslaugą??? Jeigu tikėti tuo, ką jie skelbia savo nuorodoje, ir registracija, ir pati paslauga yra nemokama.......
                            Gal aš kad tuo patikėjau?
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              oj cia toolbara siulo nemokamai instaliuot tai patikek jie uzdirba is ju, vieni is reklamos, kiti is cookie stuffing (tau prifarsiruoja visokiu cookiu i kompa ir pvz tu perki kokiam amazon.com kanors ir jie gauna komisinius, nes tipo ju cookis pas tave ir tu tipo buvai ju rekomenduotas amazonui, amazonas jiem us tai komisinius), kiti malware, spyware toolbarai instaliuoja tau ir tt ir dar visokiu budu yra kaip jie pinigus daro... Jei imanoma niekada neinstaliuokit jokiu nemokamu toolbaru savo narsyklese

                              Comment


                                Wycka: iš kur gavai tą nuorodą? Tau ją kažkas atsiuntė ar gavai ją internete?
                                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                Comment


                                  Parašė EdvinasB
                                  Kas čia per asilas?
                                  Atvaizdas
                                  Čia turbūt - TU.

                                  Comment


                                    Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                    Wycka: iš kur gavai tą nuorodą? Tau ją kažkas atsiuntė ar gavai ją internete?
                                    Jau rašiau atsakyme Mantui. Delfyje ar kažkur kitur perskaičiau info apie 'ateivius Maskvoje' Užsinorėjau rasti daugiau info apie tai. Lietuviškai nieko nesitikėjau rasti, su rusų kalba nelabai stiprus, taigi ieškojau angliškai. Į google.lt švedžiau "UFO Kremlin" ir radau štai ką:

                                    Nebelabai pamenu, bet šią nuorodą pamačiau atidaręs šiame paveikslėlyje matomą 4 ar 5 nuo viršaus nuorodą. Dabar aptikrinęs jos neberadau Nežinau, tik spėju, kad tai buvo kažkas panašaus į tokią reklaminę nuorodą, kokią matome mūsų forumo juostoje tarp mėnesio nuotraukos ir pačių diskusijų
                                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                    Comment


                                      Man pačiam irgi kažkaip neįtikinamai atrodė tas UFO Kremline.. Taigi darytų ką nors su ta lėkšte ar kas ten per aparatas.

                                      Comment


                                        vaidinam daktarus toliau, ir gana sėkmingai



                                        Comment


                                          Seselė fotkino?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X