Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tiesiog saugausi nuo psichų virtualioje erdvėje .

    Comment


      Būtina įvesti priverstinį šalinimą iš forumo asmenų, nepaviešinusių savo nuotraukų bent vienu iš šių atvejų:

      a) jei parodyti savo nuotrauką prašo mažiausiai 3 forumo nariai

      b) jei narys išbuvo daugiau nei 2 metus forume ir/ar yra publikavęs daugiau nei 500 pranešimų.

      Kur žiūri adminai? Kas čia per anoniminis forumas su visokiais paveiksliukais ir atavarais?

      Comment


        Nebent Liucija atrodo kaip jos "avataras", o tada yra argumentas, kodėl jin nededa nuotraukų...Juk turbūt tokias mickeymouse'o ausis paslėpti gana sunku po plaukais...
        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
        Dordrechtas/Haarlemas
        Nesebaras/Plovdivas
        Kiolnas

        Comment


          Parašė mindakas Rodyti pranešimą
          Būtina įvesti priverstinį šalinimą iš forumo asmenų, nepaviešinusių savo nuotraukų bent vienu iš šių atvejų:

          a) jei parodyti savo nuotrauką prašo mažiausiai 3 forumo nariai

          b) jei narys išbuvo daugiau nei 2 metus forume ir/ar yra publikavęs daugiau nei 500 pranešimų.

          Kur žiūri adminai? Kas čia per anoniminis forumas su visokiais paveiksliukais ir atavarais?
          Prašyčiau nerąšyt nesamonių, nes tai jau virsta psichologiniu spaudimu Innuendo O ir šiaip už tokius dalykus tikrai nieks nesiims nieko šalinti Jau geriau tegul šalina tuos, kurie čia yra užsiregistravę, bet nesilanko ar nerašo komentarų
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Parašė tivoli Rodyti pranešimą
            Nebent Liucija atrodo kaip jos "avataras", o tada yra argumentas, kodėl jin nededa nuotraukų...Juk turbūt tokias mickeymouse'o ausis paslėpti gana sunku po plaukais...
            Ausys tai ausys. Bet ūsai tai .

            Kuo daugiau spausit, tuo ilgiau mano fotkės nepamatysit .

            Comment


              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
              Tiesiog saugausi nuo psichų virtualioje erdvėje .
              Nerimti argumentai. Pagal tokią logiką galima spręsti, kad vaikštai po miestą prisidengus veidą, saugodamasi nuo psichų
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Nerimti argumentai. Pagal tokią logiką galima spręsti, kad vaikštai po miestą prisidengus veidą, saugodamasi nuo psichų
                Ką čia žinosi? Gal su hidžabu vaikštau apsidengus .

                Comment


                  Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                  Ką čia žinosi? Gal su hidžabu vaikštau apsidengus .
                  Tai parodyk
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                    Tai parodyk
                    Religija neleidžia

                    Comment


                      Vargu ar ji parodys, jai priimtiniau komentuoti jusu fotkes ir tiek. Gal net ir patogu. Kazkam patinka save vaizduoti kazkam patinka tiesiog komentuoti. Spirit kam spaudi ja? Rasyk privaciai, prasyk ten...

                      Comment


                        Innuendo, vyk šalin panelė savo kompleksus visus, juk psichų čia nėra, tik normalūs piliečiai... Lįsk iš urvooooo
                        xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                        Comment


                          Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                          Innuendo, vyk šalin panelė savo kompleksus visus, juk psichų čia nėra, tik normalūs piliečiai... Lįsk iš urvooooo
                          Brangioji, pas mane kompleksų jokių nėra. O dėl psichų galima pasiginčyti .

                          Comment


                            Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                            Brangioji, pas mane kompleksų jokių nėra. O dėl psichų galima pasiginčyti .
                            Nu dar pasakyk kad aš psichas
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              Nu dar pasakyk kad aš psichas
                              Na, jei susirūpinai dėl šitos frazės .

                              Comment


                                Na supranti, žmonėms su protine negalia šiame forume nėra ką veikti, čia reikalaujama blaivaus mąstymo ir tokių kaip sakant psichų čia nerasim. Net su žiburiu.
                                xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                                Comment


                                  Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                                  Na supranti, žmonėms su protine negalia šiame forume nėra ką veikti
                                  Tai ką tu čia darai? aplamai eikit į privatą ir aiškinkitės ten

                                  Comment


                                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                    Brangioji, pas mane kompleksų jokių nėra. O dėl psichų galima pasiginčyti .
                                    Kam save apgaudinėti, lyg šitame forume psichų būtų O jeigu žmonių bijai, tai gan didelis kompleksas
                                    Paskutinis taisė Lettered; 2008.11.30, 15:27.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Kam save apgaudinėti, lyg šitame forume psichų būtų O jeigu žmonių bijai, tai gan didelis kompleksas
                                      Žiūriu mano sakinys dėl psichų sulaukė daug dėmesio . Vasarą galėsim meet'ą surengt, jei jau taip forumiečiai nori mane pamatyt .

                                      Comment


                                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                        Žiūriu mano sakinys dėl psichų sulaukė daug dėmesio . Vasarą galėsim meet'ą surengt, jei jau taip forumiečiai nori mane pamatyt .
                                        O kur garantijos, kad į tą mytą neateitų koks psichas iš šito forumo? Ar pas tave visos baimės dingsta išėjus iš virtualios aplinkos į tikrąją?
                                        Flickr

                                        Comment


                                          /\ Žiū...pačią su baltais išvirkščiais marškiniais vasarą pamatysim...
                                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                          Dordrechtas/Haarlemas
                                          Nesebaras/Plovdivas
                                          Kiolnas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X