Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Rugby Rodyti pranešimą
    Budulis, labai tiko tavasis autoportretas ant mano darbalaukio kad ir kaip tai keistai skambėtų
    Na, "autoportretas" tai čia su šypsenėle, vieta fotogeniška. Tik negalvojau, kad gali būti darbalaukiu
    beg, borrow and steal

    Comment


      Tai aš irgi pasirefreshinsiu

      2008.10.26 Klaipėdos pajūris. Iškritau

      Comment


        Parašė Boružėlė Rodyti pranešimą
        Tai aš irgi pasirefreshinsiu

        2008.10.26 Klaipėdos pajūris. Iškritau
        Atvaizdas

        Graži mergytė, čia su draugu ?

        Comment


          Parašė Nedas Rodyti pranešimą
          Graži mergytė, čia su draugu ?
          Taip. Su tuo, kur nepagavo...

          Comment


            Parašė Boružėlė Rodyti pranešimą
            Taip. Su tuo, kur nepagavo...
            Gaila

            Comment


              Parašė Nedas Rodyti pranešimą
              Graži mergytė, čia su draugu ?
              draugas irgi galetu foto idet nes irgi sedi cia prisidenges nicku - JOKER. o gal jau ir buvo foto
              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

              Comment


                Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                draugas irgi galetu foto idet nes irgi sedi cia prisidenges nicku - JOKER. o gal jau ir buvo foto
                taigi matosi tas draugas. o tu įsidėsi pats ar man tave iškapstyt iš kur nors?

                Comment


                  Parašė Boružėlė Rodyti pranešimą
                  taigi matosi tas draugas. o tu įsidėsi pats ar man tave iškapstyt iš kur nors?
                  apie ka cia tu ? shhh..niekam tu foto nerodyk ir nesakyk kad turi
                  zodziu, jei ides,tai jus ja netikekit, ten visai ne as, tai buvo seniai ir neteisybe be to buvau irtas ir...na zodzius ...
                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                  Comment


                    Kad jau turiu autoportreta, tai paupdeitinsiu ir as:
                    Jedi power!

                    Comment


                      Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                      draugas irgi galetu foto idet nes irgi sedi cia prisidenges nicku - JOKER. o gal jau ir buvo foto
                      kam reikia, tas žino, kaip jis atrodo

                      Comment


                        kam jau čia taip reikia?

                        O dėl šito net įvertį gavau ->
                        niekam tu foto nerodyk ir nesakyk kad turi
                        zodziu, jei ides,tai jus ja netikekit, ten visai ne as, tai buvo seniai ir neteisybe be to buvau irtas ir...

                        Comment


                          Nutariau išbandyti mūsų naują nuotraukų sistemą ir atsinaujinti

                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Su kirpykla susipykęs?

                            Comment


                              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                              Su kirpykla susipykęs?
                              Panele Liucija, pastebėju, labai mėgstate kitus komentuoti, o tamsta savo dar nė karto nebuvote įsidėjusi nuotraukos... Kame reikalas? Ot neklaužada...

                              Comment


                                Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                Panele Liucija, pastebėju, labai mėgstate kitus komentuoti, o tamsta savo dar nė karto nebuvote įsidėjusi nuotraukos... Kame reikalas? Ot neklaužada...
                                Ponaiti Rimantai, nemėgstu savo nuotraukų viešinti virtualioje erdvėje. Norėsite - galėsime kadanors susitikt .

                                Comment


                                  Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                  Ponaiti Rimantai, nemėgstu savo nuotraukų viešinti virtualioje erdvėje. Norėsite - galėsime kadanors susitikt .
                                  Poniute, juk siūliau... Nesutikote Kadanors per daug abstrakti sąvoka... Aš žmogus konkretus ir praktiškas...

                                  Comment


                                    Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                    Poniute, juk siūliau... Nesutikote Kadanors per daug abstrakti sąvoka... Aš žmogus konkretus ir praktiškas...
                                    Apie šią vasarą Lietuvoj aš geriau patylėsiu . Kitą vasarą . Plius, Kaune turėčiau daugiau būt, nes tetą į pensiją išvarė .

                                    Comment


                                      tarpusavyje ir chatinkit

                                      Comment


                                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                        Ponaiti Rimantai, nemėgstu savo nuotraukų viešinti virtualioje erdvėje. Norėsite - galėsime kadanors susitikt .
                                        Ir kodėlgi nemėgsti? Kam taip save susireikšminti, ar vyras/draugas neleidžia?
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                          Su kirpykla susipykęs?
                                          Taip Beje, kada sulauksim tavo nuotraukų? Tas pasisakymas kad nemėgsti viešinti savo nuotraukų dar nėra argumentas
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X