Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Irmux Rodyti pranešimą
    na na.. homoseksualams tolerantiškas, merginoms - nelabai?
    Tarp merginų ir vaikinų yra didelė praraja - mes ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai esame skirtingi. Tad man mielesnė yra vyriška draugija.
    Manau, kad net labai mylintis savo žmoną vyras trokšta pabūti su draugu ar draugais (jei tokių turi).
    o dėl homoseksualumo... esu tolerantiškas homoseksualumo esamybei, bet asmeniškai man nėra priimtas gėjų gyvenimo būdas - laistytis sperma į visas šalis.

    Comment


      Parašė arun'
      Tarp merginų ir vaikinų yra didelė praraja - mes ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai esame skirtingi. Tad man mielesnė yra vyriška draugija.
      Manau, kad net labai mylintis savo žmoną vyras trokšta pabūti su draugu ar draugais (jei tokių turi).
      Suprantu. Bet man, tiesą pasakius, jokio skirtumo. Bendrą kalbą randu su visais. Nuo lyties nepriklauso, gal labiau nuo žmogaus, su kuriuo bendrauji, pasaulėžiūros. Todėl tokie išskyrimai labiau individualus reikalas
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        Parašė Irmux Rodyti pranešimą
        Suprantu. Bet man, tiesą pasakius, jokio skirtumo. Bendrą kalbą randu su visais. Nuo lyties nepriklauso, gal labiau nuo žmogaus, su kuriuo bendrauji, pasaulėžiūros. Todėl tokie išskyrimai labiau individualus reikalas
        na, bendrą kalbą aš taip pat randu su visais ir nuo merginų kažkaip nesipurtau , tačiau "toks tokį geriau supranta"

        Comment


          Parašė arun' Rodyti pranešimą
          Tarp merginų ir vaikinų yra didelė praraja - mes ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai esame skirtingi. Tad man mielesnė yra vyriška draugija.
          O man kaip tik dėl tų skirtumų mielesnė merginų draugija ir bendravimas
          Flickr

          Comment


            Parašė Irmux Rodyti pranešimą
            Mergina ir neturi lygiuotis į draugą prie alaus, o ir temos bendrauti ne tik apie mašinas ir krepšinį yra

            :
            aisku, reikia juk su kazkuo apie futbola pakalbet
            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

            Comment


              ne diskusijoms cia gi
              refresh:



              Comment


                Su panelėm:

                Comment


                  Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                  Aidžiau, jei manei, jog pasakei komplimentą...uch...tada labai smarkiai sudegei
                  nieko nesudegiau, yra pavyzdziu kai zmones planuoja planuoja visa laika ir taip vaikai ir lieka planuose. o kiti be plaqnu iskart...ir viskas puikiai gaunasi. ir gyvena sau laimingai
                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                  Comment



                    I love INNUENDO!

                    Comment


                      Parašė Nedas Rodyti pranešimą
                      Su panelėm:
                      Atvaizdas
                      Primeni man vienos grupės keyboard'istą .

                      Comment


                        Su fisheye apie vieną tiltą tryniausi, bet kažkaip nuotraukos centre kažko trūko, įdomumo dėlei patsai ten atsistojau

                        beg, borrow and steal

                        Comment


                          Nedai, matau, kad toj Švedijoj labai gerai - tokios panos, kiekvienoj rankoj po Heineken.. bet geriausias nuotraukos akcentas - juodi akiniai ir maikė. Tikiuosi merginoms viskas gerai?
                          Jūsų,
                          Analitikas PlėtRa™

                          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                          Comment


                            Budulis, labai tiko tavasis autoportretas ant mano darbalaukio kad ir kaip tai keistai skambėtų

                            Comment


                              Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                              Nedai, matau, kad toj Švedijoj labai gerai - tokios panos, kiekvienoj rankoj po Heineken.. bet geriausias nuotraukos akcentas - juodi akiniai ir maikė. Tikiuosi merginoms viskas gerai?
                              Kur tau gerai?! Mergos gi negražios

                              Comment


                                Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                Nedai, matau, kad toj Švedijoj labai gerai - tokios panos, kiekvienoj rankoj po Heineken.. bet geriausias nuotraukos akcentas - juodi akiniai ir maikė. Tikiuosi merginoms viskas gerai?
                                Tiesiog teko sudalyvaut "Summer end party", kodas vasariška apranga, tai kiek paeksperimentavau Panelėm viskas tvarkoje

                                Comment


                                  Parašė Rokas Rodyti pranešimą
                                  Kur tau gerai?! Mergos gi negražios

                                  Comment


                                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                    Primeni man vienos grupės keyboard'istą .

                                    Kurios grupės ?

                                    Comment


                                      Parašė Nedas Rodyti pranešimą
                                      Kurios grupės ?
                                      Klaxons

                                      Comment


                                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                        Klaxons
                                        meluočiau jei sakyčiau jog žinau

                                        Comment


                                          Parašė Nedas Rodyti pranešimą
                                          meluočiau jei sakyčiau jog žinau
                                          Nieko tokio, juos žino tik alternative ir nu rave fanai .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X