Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Irmux Rodyti pranešimą
    Tikras senojo kontinento atstovas Tiesa, Kaune dar tavęs nesumušė?
    o už ką jį turėtų mušti? stipriai nusisvaigta...

    Comment


      O ko jau taip pesimistiškai "Vėl Kaunas "?
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Parašė Rodyti pranešimą
        Paskutinių naujienų žiniomis rasistai labiausiai siautėja Klaipėdoje ir Vilniuje, Vilniuje 100 000 gyventojų tenka 1,5 karto daugiau (blogiausias rezultatas Lietuvoje) nusikaltimų nė Kaune. Tad, jei jau nori klijuot etiketes, klijuok jas pagal „nuopelnus“ pradedant „lyderiu“
        tiesa pasakius, teko lankytis vėl savaitgalį KAune. Akropolyje Tai man kaip tik pasirodė, kad Kaune labai stilingi žmonės. Neteko matyti nuskriaustų žmonių (pilkų budulių-treninginių). Manau, kad sumušimas dėl aprangos, šukuosenos, auskaro, kitokio stiliaus etc. yra praeitis (buvo būdingas tam tikru pereinamuoju socialinio-ekonominio vystymosi laikotarpiu)
        "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
        negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

        Comment


          Parašė Andrew Rodyti pranešimą
          tiesa pasakius, teko lankytis vėl savaitgalį KAune. Akropolyje Tai man kaip tik pasirodė, kad Kaune labai stilingi žmonės. Neteko matyti nuskriaustų žmonių (pilkų budulių-treninginių). Manau, kad sumušimas dėl aprangos, šukuosenos, auskaro, kitokio stiliaus etc. yra praeitis (buvo būdingas tam tikru pereinamuoju socialinio-ekonominio vystymosi laikotarpiu)
          Va va didžiausia pramoga atvykus į Kauną - Akropolis...Čia panašiai, kaip daug mano pažįstamų kauniečių važiuoja į Vilnių, Gedo prospektą pro parduotuves trainiotis. Absurdo komedija.
          Kuo skiriasi kokia Zara ar koks ten biesas Kaune ir Vilniuje? Abejoju kuo nors ar skiriasi.
          Paskutinis taisė tivoli; 2007.09.17, 22:21.
          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
          Dordrechtas/Haarlemas
          Nesebaras/Plovdivas
          Kiolnas

          Comment


            Parašė Andrew Rodyti pranešimą
            Neteko matyti nuskriaustų žmonių (pilkų budulių-treninginių).
            Man susidarė įspūdis, kad didžioji dalis LT budulių ir pan. plauko geziukų jau senai šiurpina Airiją, arba sėdi.
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              Parašė vytauc Rodyti pranešimą
              Man susidarė įspūdis, kad didžioji dalis LT budulių ir pan. plauko geziukų jau senai šiurpina Airiją, arba sėdi.
              Didelė dalis tiesos, geriau jie ir nesugrįžtų...

              Airija bene labiausiai panaši į Lietuvą. Kur žvelgsi - visur pilna avinų.

              arba

              Pastebejau, kad lietuviu seseliai ilgesni nei patys lietuviai.
              Tuom ir busim idomus Europos policijai.
              J.E.

              Comment


                Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                tiesa pasakius, teko lankytis vėl savaitgalį KAune. Akropolyje Tai man kaip tik pasirodė, kad Kaune labai stilingi žmonės. Neteko matyti nuskriaustų žmonių (pilkų budulių-treninginių).
                Siaip Akropoly nors treninguotu ir mazai vaiksto, bet apie stiliu kalbet neverta... Net nzn kas geriau butu ar treningai, ar kaip dabar armijos tu visokiu, gotu, emo, hipiu, ir kitokiu "neformalu"... ju as stilingais nepavadinciau.

                Comment


                  Nereikia labai kreipt dėmesio į vaikus, nors jie to ir siekia, bet jie dar išaugs, nors Akropolis tikrai tapo neformalaus jaunimo susirinkimo vieta, nemažai ten jų, po Megą tiek nesibasto

                  Comment


                    O kol diskutuojam, panelės fotografuojasi...Tam ir skirta ši skiltis

                    Comment


                      Linkėjimai,
                      Akvilė

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        Siaip Akropoly nors treninguotu ir mazai vaiksto, bet apie stiliu kalbet neverta... Net nzn kas geriau butu ar treningai, ar kaip dabar armijos tu visokiu, gotu, emo, hipiu, ir kitokiu "neformalu"... ju as stilingais nepavadinciau.
                        tai , kas tavo manymu, yra stilius? ir kodel nepavadintum stilingais? ir kodel treningai geriau? absurdas kažkoks. tai treniningas iš vis nėra stilius, kaip ir maišas uždėtas nėra stilius. Neformalus jaunimas būtent ir turi kažkokį stilių. O neformalus jaunimas dar ir kažkuo išsiskiria. tai labai gerai, kad nebijo išsiskirti. tragedija , jei jaunas žmogus to bijotų.
                        o jei tave tas erzina, tai tavo psichologines bėdos ir kompleksai.
                        pats turbūt esi pilkasermėgis

                        be to, treninguoti žmonės dažnai yra agresyvūs.ir kodėl pikti kompleksuoti žmonės, kurie nieko kito nesugeba kaip tik erzintis dėl kitokio žmonių apsirengimo, yra geriau. Čia mistika.

                        Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                        Va va didžiausia pramoga atvykus į Kauną - Akropolis...Čia panašiai, kaip daug mano pažįstamų kauniečių važiuoja į Vilnių, Gedo prospektą pro parduotuves trainiotis. Absurdo komedija.
                        .
                        ne dižiausia ir ne vien Akropolis. Bet jeigu nori nueiti į kiną, pasisedėti kur nors, tai kur ir benueisi. Be to, tai tikrai geriausias centras Lietuvoje, be abejonės. Tai užsuki kažkaip automatiškai
                        Paskutinis taisė Andrew; 2007.09.18, 09:05.
                        "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                        negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                        Comment


                          Atsinaujinam

                          Comment


                            Nežinojau, kad tu panelė Koks tabakas?

                            Comment


                              Parašė Akela Rodyti pranešimą
                              Atsinaujinam
                              Kur tu man matyta?

                              Comment


                                Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                Nežinojau, kad tu panelė Koks tabakas?

                                Akela
                                Kaunietė

                                Ir dažnai taip panelė kaljanu svaiginasi?
                                Paskutinis taisė rat; 2007.10.10, 19:04.

                                Comment


                                  Nežinojau, kad tu panelė Koks tabakas?
                                  Labai malonu Ir dar Viliaus su joker'iu draugė bei tai, kas mano avatare
                                  Kiek pamenu, mėlynių


                                  Ir dažnai taip panelė kaljanu svaiginasi?
                                  Nuo šiol tikiuosi, kad dažniau Labai fainas užsiėmimas

                                  Kur tu man matyta?
                                  Nepažįstu aš tų draugų

                                  Galvojau tik nuotrauką įmesiu, o čia tiek dėmesio
                                  Paskutinis taisė Boružėlė; 2007.10.10, 19:09.

                                  Comment


                                    gerai matyt užrūkei, kad nelabai pameni, ar tikrai mėlynių skonis buvo, ar koks kitas....

                                    Comment


                                      Mėlynių, hmm, nebandžiau Ir nedaug čia tau to dėmesio, po mano nuotraukos išsivystė diskusijos apie rasizmą

                                      Comment


                                        va, va ir prasideda.... ach ta jaunyste

                                        Comment


                                          Kas kas prasideda? Nu nesenatvė dar

                                          Comment

                                          Working...
                                          X