Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ai gal baikim apie plaukus...

    Comment


      Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
      nusisvaigai ir pats nepatikėjai Kaune taip pat pilna su tokiom, kaip Paulius šukuosenom, aš tai išvis nematau čia problemos, kam kaip patinka, tas taip tegu ir nešioja. Tik gal gotai man nepatinka, bet jei jiems gerai, tai man tuo labiau
      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      šiaip tai vyrai labai jau įsijautėt. visų pirma - čia dar reiktų pažiūrėt, kur daugiau yra skustų, ar tuo labiau skinų, kurių kaune išvis nėra ir jie kitataučių neužpuldinėja
      tiesa sakant tokios reakcijos ir laukiau . bet vistiek nesusilaikiau nešliukštelėjęs žibalo į ugnį.

      yra balta ir juoda. kitų spalvų kauniečiai nemato - deja tokią nuomonę apie kauniečius formuojate Jūs patys reaguodami į viską labai asmeniškai ir deja sudarydami man įvaizdį, kad aš bučiau sumuštas jei tą patį būčiau ištaręs gyvai šalią Jūsų. mano pasisakymas nebuvo nei prieš Kauną ar kauniečius, nei prieš plikius, nei prieš ilgaplaukius. tiesiog buvo pasišaipyta iš vieno konkretaus pasisakymo (ne pasisakIUSIO, o pasisakYMO - pabrėžiu ir TIKIU, kad sugebėsit suprast skirtumą). aš tiesiog pridėjau tekstą, kuris viską galutinai suabsoliutino.

      P.S. kažkodėl tokis piktybinis mano veiksmas man praskaidrina nuotaiką

      P.P.S TOMKIS: jei tau galima tada mielai

      Comment


        naglisc, o taip tikrai galima
        šiaip tai tas žibalas dažniausiai ir būna pilamas ant Kauno, dėl kiekvienos smulkmenos, bet aš jau pradedu priprasti Kvailiausiai būna, tai, kai su draugais nuvažiuojam į Vilnių "pasitūsint", tai kol nepasakom, kad esam iš Kauno tai bendrauja padoriai. Vėliau, kai sužino, jog esam iš laikinosios sostinės, tai reakcija būna maždaug tokia: "Eik rimtai iš Kauno? Jūs visai nepanašūs į juos, arba esat netikri kauniečiai". Aš nežinau kokie čia pas jus stereotipai veikia?.... keisti iš dalies Jūs patys

        Comment


          Parašė naglisc Rodyti pranešimą
          P.S. kažkodėl tokis piktybinis mano veiksmas man praskaidrina nuotaiką

          Intrigantas...
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
            naglisc, o taip tikrai galima
            šiaip tai tas žibalas dažniausiai ir būna pilamas ant Kauno, dėl kiekvienos smulkmenos, bet aš jau pradedu priprasti Kvailiausiai būna, tai, kai su draugais nuvažiuojam į Vilnių "pasitūsint", tai kol nepasakom, kad esam iš Kauno tai bendrauja padoriai. Vėliau, kai sužino, jog esam iš laikinosios sostinės, tai reakcija būna maždaug tokia: "Eik rimtai iš Kauno? Jūs visai nepanašūs į juos, arba esat netikri kauniečiai". Aš nežinau kokie čia pas jus stereotipai veikia?.... keisti iš dalies Jūs patys
            Greičiausiai tokie patys stereotipai, kaip Kaune apie vilniečius ir ....
            keisti iš dalies Jūs patys

            (taigi visi mes savotiški)
            Paskutinis taisė Svecias; 2007.06.07, 13:04.
            Parašas :)

            Comment


              jomajo, kas iš mano pasisakymo pauliui išsirutoliojo... absurdas kažkoks...

              Comment


                Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                Greičiausiai tokie patys stereotipai, kaip Kaune apie vilniečius ir ....
                (taigi visi mes savotiški)
                Kad Kaune daug kas net ir nezino, apie vilnieciu poziuri i Kauna. Todel dar ir nera cia beveik jokiu stereotipu. Nustemba kai internete paskaito visokiu nesamoniu. Va ir dabar draugelis atcopino ka raso vilnieciai baikeriai apie Bikeshow. Ir juokinga ir graudu.

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  jomajo, kas iš mano pasisakymo pauliui išsirutoliojo... absurdas kažkoks...
                  Tikrai. Išvartė diskusiją Vilnius vs. Kaunas vėl. Nesąmonė ir viskas.

                  Comment


                    Parašė Andrew
                    Nu dar gražiau . Dar kažkas pradės nurodinėti kažkam , kokią šukuoseną turėti. kievienas turi savo stiliu, kievienam tinka skirtingai.

                    Palaikau bet kokį stilių, išskyrus skustagalvizma ( o be to, galvai kenkia ). Liga yra kabinėjimasis ar nurodinėjimas kažkam pagal savo skonį.

                    Pauliau, tai ilgi plaukai tinka. Tikrai neatrodo per daug.
                    O gal tarkim Daktaras, ar bet kas kitas palaiko, bet koki stiliu iskyrus ilgaplaukizma?

                    Comment


                      ar nuomonės išsakymas tolygus nurodinėjimui? juk aš nepasigausiu pauliaus ir neapskabysiu jo, tiesiog pasakiau, kaip man atrodo, ir tiek nežinau, kodėl pats paulius reaguoja ramiai, o čia visi kiti dūzgia kaip bičių avilys

                      O gal tarkim Daktaras, ar bet kas kitas palaiko, bet koki stiliu iskyrus ilgaplaukizma?
                      Daktaras palaiko bet kokį stilių, tiesiog ŠIUO KONKREČIU ATVEJU man pasirodė, kad jam visai tiktų ir trumpesni plaukai nematau čia tame jokios problemos. ar tu, pauliau, labai įsižeidei, kad pasakiau tai, dėl ko čia viskas dabar verda?

                      Comment


                        Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                        Kvailiausiai būna, tai, kai su draugais nuvažiuojam į Vilnių "pasitūsint", tai kol nepasakom, kad esam iš Kauno tai bendrauja padoriai. Vėliau, kai sužino, jog esam iš laikinosios sostinės, tai reakcija būna maždaug tokia: "Eik rimtai iš Kauno? Jūs visai nepanašūs į juos, arba esat netikri kauniečiai".
                        Puskvailiai ir tiek, o kur važiuojat tūsintis?

                        Comment


                          Reiktų į tolerancijos temą pereiti
                          *******
                          Miestai.net Fb

                          Comment


                            Parašė Andrew
                            Nu dar gražiau . Dar kažkas pradės nurodinėti kažkam , kokią šukuoseną turėti. kievienas turi savo stiliu, kievienam tinka skirtingai.

                            Palaikau bet kokį stilių, išskyrus skustagalvizma ( o be to, galvai kenkia ). Liga yra kabinėjimasis ar nurodinėjimas kažkam pagal savo skonį.

                            Pauliau, tai ilgi plaukai tinka. Tikrai neatrodo per daug.

                            Kodėl?

                            Būk tolerantiškesnis žmogaus skoniui, išvaizdai. Nesvarbu kaip atrodo, svarbu kaip elgiasi, ką daro Keista tai girdėti ypač iš tavęs

                            (Jau perėjau )
                            Parašas :)

                            Comment


                              Parašė Andrew
                              skustagalvizmas nėra stilius. Kalbėjau bendrai, o ne apie Daktarą. Šiaip manau kritikuoti kito stilių reikia atsargiai.
                              aš ne skustagalvis kaip tu įsivaizduoji būsimą daktarą skustagalvį

                              Comment


                                Daktaras pasakė, kad mano plaukai per ilgi. Tai jo nuomonė. Viskas išsivartė į keliasdešimt postų, kiti pradėjo prie jo liguistai kabinėtis, o temą peržiūri 17 žmonių. Gal būkit solidesni?

                                Comment


                                  Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                  naglisc, o taip tikrai galima
                                  šiaip tai tas žibalas dažniausiai ir būna pilamas ant Kauno, dėl kiekvienos smulkmenos, bet aš jau pradedu priprasti Kvailiausiai būna, tai, kai su draugais nuvažiuojam į Vilnių "pasitūsint", tai kol nepasakom, kad esam iš Kauno tai bendrauja padoriai. Vėliau, kai sužino, jog esam iš laikinosios sostinės, tai reakcija būna maždaug tokia: "Eik rimtai iš Kauno? Jūs visai nepanašūs į juos, arba esat netikri kauniečiai". Aš nežinau kokie čia pas jus stereotipai veikia?....
                                  žinai, kai bendraujant su kuo nors aš staiga sužinau, kad bendrauju su žydu, į mano galvą tiek anekdotų apie žydus prilenda .
                                  tačiau, skirtumas tarp žydų ir dalies kauniečių visdėlto yra: žydai, tuojau pat pripasakoja negirdėtų anekdotų apie ..... žydus, o dauguma kauniečių -įsižeidžia

                                  Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                  keisti iš dalies Jūs patys

                                  tikra tiesa, ir tai reikia priimti kaip naturalų dalyką, ir, po velnių, tai puošia gyvenimą, nes būtų nuobodu, jei Petras nesiskirtu nuo Jurgos, o Jurga - nuo Anupro ir apskritai visi būtų vienodi ir lengvai nuspėjami.

                                  Comment


                                    Andrew, sukuosenos stilius. Jeigu pats sakei kad tau nepriimtina skusta galva, tai kodel kazkam negali nepatikt ilgi plaukai iki peciu?

                                    Comment


                                      Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                                      tiesa sakant tokios reakcijos ir laukiau . bet vistiek nesusilaikiau nešliukštelėjęs žibalo į ugnį.

                                      yra balta ir juoda. kitų spalvų kauniečiai nemato - deja tokią nuomonę apie kauniečius formuojate Jūs patys reaguodami į viską labai asmeniškai ir deja sudarydami man įvaizdį, kad aš bučiau sumuštas jei tą patį būčiau ištaręs gyvai šalią Jūsų. mano pasisakymas nebuvo nei prieš Kauną ar kauniečius, nei prieš plikius, nei prieš ilgaplaukius. tiesiog buvo pasišaipyta iš vieno konkretaus pasisakymo (ne pasisakIUSIO, o pasisakYMO - pabrėžiu ir TIKIU, kad sugebėsit suprast skirtumą). aš tiesiog pridėjau tekstą, kuris viską galutinai suabsoliutino.

                                      P.S. kažkodėl tokis piktybinis mano veiksmas man praskaidrina nuotaiką

                                      P.P.S TOMKIS: jei tau galima tada mielai
                                      Kiek tau metų? Nepagalvojai, kad tik du kauniečiai sureagavo į tavo pasisakymą, o likusieji liko apatiški tokiam išsišokimui?

                                      Beje, vilniečiai tikrai turi daugiau kompleksų prieš kauniečius. Pagyvenkit per abu miestus ir suprasit. Nežinau, gal kažkoks nepilnavertiškumo kompleksas, nemokėjimas džiaugtis gyvenimu, baimė, kad bus (ar jau yra) aplenkti... Na, nesvarbu, kviečiu džiaugtis kiekviena diena ir žengti iš provincialumo. (Ir tai galioja netik kai kuriems vilniečiams)

                                      Comment


                                        Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                                        Kiek tau metų? Nepagalvojai, kad tik du kauniečiai sureagavo į tavo pasisakymą, o likusieji liko apatiški tokiam išsišokimui?
                                        su tamsta jau trys, beje tamstos pikčiausia reakcija
                                        kitiem dviem kauniečiam pliusai (be įverčio), nes visgi suprato ironija

                                        Comment


                                          Čia tiem kas norės šią diskusiją pratęsti toliau >>>>>Tolerancija Lietuvoje
                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X