Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    FRESH



    Comment


      Pūsta žuvis - jūsų nuostabiam penktadienio vakarui!

      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        įdedu labiau dėl vaizdo negu garso, ultra-intensyvus architektūrinis/urbanistinis montažas-koliažas:

        Comment


          Comment


            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Comment


                  FRESH, positive vibes

                  Comment


                    Šitas labai tiktų ir į "Šiaip linksma". Panašu kad žmogaus absoliučiai nekankina scenos baimė! Noriu - užpakalį kraipau, noriu - kolonėlės laižau, noriu - netgi pamiegu atsigulęs.



                    Čia dar klipas šito žvaigždės, ne prastesnis Bet dar ir su moralu!

                    Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.06.23, 04:05.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Lithuanian folk can into hardcore!!!

                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                        O kas liečia modernesnius stilius, tai žiūrint į tendencijas tarkim šiame forume, tai niekas nespjaudo ant roko (ne mano muzika ir subkultūra, nors būna pavienių gerų kūrinių), repo (na, repo tai absoliučiai negaliu pakęsti - jokio užvedimo, jokios melodijos, tik kalba, kalba, kalba... bet jeigu kažkam to reikia - na, ir tokia "kalbanti" muzika turi teisę į egzistavimą), bet jeigu jau šokių muzika - viskas, "ne lygis, bjauru, šlykštu ir neskoninga". Džiugu, kas esi iš EDM mėgėjų Vienas iš nedaugelio šiame forume.
                        Aplinkinių tarpe nelabai turiu prijaučiančių... pvz nuo 11 ar 34 minutės
                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                        Comment


                          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                          Aplinkinių tarpe nelabai turiu prijaučiančių... pvz nuo 11 ar 34 minutės
                          Neblogai. Mano kukliam skoniui kiek per ramus (mano dūšiai artimiau Bass House, Bigroom, netgi Hardstyle) bet tarp euforiškų ir trankių gabalų, esant atitinkamai nuotaikai, tokį ramesnį techno-hauzą irgi įdomu įsijungti. Primena Carl Cox, Nina Kraviz, Adam Beyer... Dabar David Guetta po Jack Back pseudonimu irgi kuria kažką panašaus.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                            Neblogai. Mano kukliam skoniui kiek per ramus (mano dūšiai artimiau Bass House, Bigroom, netgi Hardstyle) bet tarp euforiškų ir trankių gabalų, esant atitinkamai nuotaikai, tokį ramesnį techno-hauzą irgi įdomu įsijungti. Primena Carl Cox, Nina Kraviz, Adam Beyer... Dabar David Guetta po Jack Back pseudonimu irgi kuria kažką panašaus.
                            Reikės pasidomėti kur parašei. Aš nuo senų laikų nežinau kiek kartų drožiau šį CD: https://soundcloud.com/andrew870927/...-november-2009
                            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                            [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                            Comment


                              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                              Man irgi patinka elektorninė muzika, alia Gus Gus ir pan.:

                              Bet Daniel Agust Haraldsson savo laiku eurovizijoj dalyvavo, tai visai kitas lygis nei visokie ten skūteriai.
                              Scooter jėga. Bet pateko į mano banų sąrašą po koncerto Kryme prieš porą metų.
                              Paskutinis taisė Arunasx; 2019.07.16, 20:27.
                              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                              [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                              Comment


                                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                Reikės pasidomėti kur parašei. Aš nuo senų laikų nežinau kiek kartų drožiau šį CD: https://soundcloud.com/andrew870927/...-november-2009
                                Markus Schulz tai čia jau grynai Trance. Yra gerų gabalų, bet daug negaliu klausyti, man jis per daug "dreamy" ir dvelkiantis melancholija. Trūksta labiau tokio "žostko" skambesio.

                                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                Scooter jėga. Bet pateko į mano banų sąrašą po koncerto Kryme prieš porą metų.
                                Labai didelė klaida yra painioti meną su politika. be to, bent kiek žinau, į Krymą galima nuvažiuoti ir suderinus tai su Ukraina.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Nors ir ne į temą (jei kas replyinsit, prašome į labiau tam tinkančią temą):
                                  Tačiau kvailystė ar naivumas nėra pasiteisinimas. Tie, kas talkininkavo Lietuvoje okupantams iš naivaus įsitikinimo, kad taip bus geriau, nėra nuo to mažiau kalti. Lygiai kaip ir tie avigalviai, kurie balsavo ir balsuoja už nusikaltėlių ir šarlatanų partijas, arba tie su vata vietoje smegenų, kurie eina Lietuvoje į Kremliaus remiamų propagandinių atlikėjų koncertus, nes kartoja, kaip prisukami durneliai, tą patį užkeikimą „nepainiokime meno su politika“. Tas pats idiotizmas nuskambėjo ir apie Londono vatnikių čiūčelų konkursą: „nepainiokime grožio su politika“. Tie žmonės neleistų ir trėmimais į Sibirą piktintis. Nepainiokime geležinkelių transporto su politika, sakytų jie.

                                  Comment


                                    Viskas aišku. Scooteriai yra vatnikai Mano paauglystė ir ankstyva jaunystė subyrėjo į šipulius. Prisigersiu

                                    (ir manau, kad šioje temoje visai tinka - juk galima ir nusivilti atlikėjais, jeigu jie vatiniai).

                                    Kažkaip prisiminiau įvykį su vienu irgi EDM atlikėju, tokiu lenku Tom Swoon, kuris 2017 metais girtas važiuodamas sukėlė autoįvykį, kuriame žuvo 1 žmogus. Dabar jis nuteistas 5 metams ir 8 mėnesiams, atleka bausmę. Preš teismą jis iš kalėjimo parašė štai tokį atsiprašymo laišką. Pamenu kaip Reddite kilo baisiausia audra, buvę fanai jį kalė prie kryžiaus, sakė kad trina visas jo dainas. Nežinau, gal aš amoralus, bet nors ir pripažįstu kad jis padarė tikrai neatleistiną klaidą, yra kaltas ir turi už tai atlikti bausmę - vis tiek po šiai dienai klausau jo dainas. Nes jos geros, tikrai geros. O kas įvyko jo gyvenime - tai nėra susiję su jo talentu ir kūryba. Ir keista yra to neatskirti.

                                    Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.07.16, 23:48.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment



                                      Comment


                                        Mirė kompozitorius/garso menininkas Orlandas Narušis.

                                        https://www.mic.lt/lt/baze/elektroni...kejai/narusis/

                                        Garso architektu vadinamo Orlando Narušio kūryba kruopščiai konstruojama nuo 2002 m. pagal abstraktaus audiovizualinio garso meno „maketą“. (Post)minimalistinis jo požiūris į muziką atsiskleidžia ne tik hipnozės ir garsinių erdvių sklidinuose pasirodymuose, bet ir tų pasirodymų kiekyje – Narušis gyvai koncertuoja retai, tačiau jo kūrybinėje biografijoje gausu leidybinių sumanymų, paties autoriaus vadinamų „garso projektais“, artimų glitch, noise, microsound estetikai. Visi jie – preciziškai apgalvoti, konceptualiai turiningi, atviri klausytojo interpretacijai ir saistomi pagrindinio siekio atrasti bei mistifikuoti nestandartinių garsų pasaulį. Daugiau kaip dekadą trunkanti jo kūryba, kartu su kitais postminimalistinę elektroninę muziką kuriančių autorių darbais, modeliuoja ir bendrą naujausių Lietuvos eksperimentinio garso pavidalų reljefą.
                                        Ilona Klimaitytė

                                        Comment


                                          Tomizmai, jeigu nori kada nors visgi tapti labiau cool su ta savo šokių muzika, tau reiktų pasimokinti iš partibojaus69:





                                          Comment

                                          Working...
                                          X