Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Electro iš Kinijos



    Paskutinis taisė Tomizmas; 2018.11.20, 17:54.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment



      https://www.youtube.com/watch?v=QIuOPpwBdX4

      https://www.youtube.com/watch?v=g1UR8RTyC6I

      Comment


        Comment


          Comment


            Comment


              Comment


                Comment


                  Nothing scares me anymore - turbūt viena geriausių 2018 metų dainų B)

                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment



                    Comment


                      Comment


                        Comment


                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment




                            Jau matau kaip atbėga forumo talibanas mane blokuoti už šitą video
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Comment


                                Labai geras tekstas šitos dainos

                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Comment


                                    Viena iš labiausiai motyvuojančių dainų: It's not over until I win!!!
                                    (Žinau, kad daug kam iš forumiečių nuo tokio hardkorinio saundo norisi užsikišti ausis, bet ką jau padarysi, kad man patikti, o kai yra geras tekstas - dvigubai fainiau)

                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Geriau paleistum ka nors is seno gero oldschool'o, o ne sita birbalyne, kuria galima klausyt, kaip ir minejau tik ant vieno rezimi is M raides

                                      Comment


                                        Paskutinis taisė spirit; 2018.12.30, 08:17.
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                          Geriau paleistum ka nors is seno gero oldschool'o, o ne sita birbalyne, kuria galima klausyt, kaip ir minejau tik ant vieno rezimi is M raides
                                          Laikas nestovi vietoje ir juda į priekį. Aišku, senas dainas visada malonu išgirsti, jos nostalgiškos, kažką primena, bet nuolant klausant oldskūlą pasidaro tokie dalykai:

                                          1. Tiesiog nusibosta. Kiek metų galima ištisai klausyti šimtus kartų girdėtas dainas?
                                          2. Pradedi nežinoti, kas vyksta tavo mėgstamame muzikos stiliuje - naujos kryptys, mados, vardai.
                                          3. Pats baisiausias dalykas, baidantis mane nuo vaikystės - tapti tokiu kaip kai kurie tėvų kartos atstovai, kuriems laikas dėl neaiškių priežasčių sustojo nuo kažkurio amžiaus (apie 25 - 30 metus). Tokie žmonės rimtu veidu aiškina, kad tik Modern Talking ir Boney M buvo gerai, o viskas, kas po jų - "birbalynė". Analogiškai su kai kuriais senelių kartos atstovais - tokiems viskas, kas be armonikos yra/buvo "blogis". Negalima tokiu tapti, užkonservuoti save kažkokiame laikmetyje.

                                          Todėl kai vienas mano amžiaus žmogus (30+) man peadėjo aiškinti, kad gerai buvo tik Scooter ir Brooklyn Bounce, o Burak Yeter ir Alan Walker yra "blogai", nes "ne mūsų kartos" - man tai sukėlė siaubą. Neturi taip būti. Aš su malonumu klausau visą eurošokių muziką nuo 80-ųjų disco iki dabartinio EDM, nes tai iš esmės yra viena ir ta pati kryptis, tik labai sparčiai evoliucionuojanti ir besikeičianti (rokas, tarkim, nesikeičia taip stipriai). Ir iš viso, kaip galina skirstyti "mano laikmetis, ne mano"? 80-aisiais buvau visai mažas, 90-aisiais - paauglys, 2000-aisiais - abiturientas ir studentas, dabar - suaugęs žmogus. Tai kuris iš šių laikmečių yra "ne mano"? Man atrodo, kad jie visi yra mano. Ir nemanau, kad nui kažkokio amžiaus turėčiau nustoti domėtis mėgstamo stiliaus vystymusi ir sustoti ties kažkokia riba (iš tikrųjų net nesuprantu, kodėl kai kurie ją sau nubrėžia).
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X