Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sepultura? Ne, ačiū. Čia kažkoks roko ir reggae mišinys... Iš sunkesnių man labiau Rammstein, Marilyn Manson, S.O.A.D. (vos pora dainų), o iš lengvesnių - Iron Maiden, Nirvana, truputį - AC/DC.

    Comment


      http://www.alfa.lt/straipsnis/142485
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Manau daug kas žino šitą dainą

        Yours sincerely,
        Vaida.

        Comment


          Manau Antano su grupe daug pristatinėti čia nereikia... Vakar vykęs nerealus koncertas Lenkijoje, kuriame, pasigirsiu - teko garbė dalyvauti ir pačiam.
          Mažų mažiausiai keli tūkstančiai iš (kaip "ten, kažkas" sakė) ~60,000 dalyvavusių koncerte buvo tautiečiai - Lietuvos vėliavų plevėsavo turbūt daugiau nei kitų kartu sudėjus, o "Ant kalno mūrai" buvo, kartais net masiškai sudainuota toli gražu ne kartą ir ne du.

          Video nemano. Nerizikavau neštis fotoaparatą į koncertą, kaip vėliau supratau - neveltui


          Tikėsimės visos nesamonės su stadiono statybom Vilniuj baigsis kuo grečiau, kad galėtume prisišaukt ir į savo kraštus kažką panašaus - kad nereikėtų trintis po įvairias nustekentas Lenkijos skyles, vadinamas Chorzow ar kaip panašiai...
          Paskutinis taisė pablonis; 2007.07.04, 20:57.

          Comment


            /\
            nerealus koncertas Noreciau ir as kadanors panasiame sudalyvauti.

            Na o cia zmogus kuris turi talenta. Nors nesu Operos ir tokiu sou gerbejas, bet jis paliko dideli ispudi.



            Comment


              Parašė Frist Rodyti pranešimą
              Na o cia zmogus kuris turi talenta. Nors nesu Operos ir tokiu sou gerbejas, bet jis paliko dideli ispudi.
              Kažkas nerealaus
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                Sepultura? Ne, ačiū. Čia kažkoks roko ir reggae mišinys
                Labai klysti. Štai tikroji Sepultura, su šia sudėtimi ir programa 1989 m. koncertavusi Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose (man teko didžiulė garbė ten dalyvauti)
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  O šietie koncertavo Kaune, "Forte"



                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Parašė Frist Rodyti pranešimą
                    /\
                    kažkada ši daina buvo mano mėgstamiausia. Gera prisiminti . . .
                    Yours sincerely,
                    Vaida.

                    Comment


                      Auginu plaukus ir perku elektrinę gitarą



                      Pantera - Domination

                      Comment


                        Screwing You On The Beach At Night
                        http://www.mediafire.com/?ajjzcni1xwh
                        Alternative

                        Comment


                          Parašė Vaidele Rodyti pranešimą
                          Manau daug kas žino šitą dainą
                          Na man visada zymiai geriau bus muzikine sitos dainos dalis:

                          Comment


                            Bloc Party, turėtų gerai pratęsti Queen'us
                            Nuo tada kai išgirdau ją/jį (o tai buvo gūdžiais 2005) tapo kone mėgiamiausia grupe
                            Iš nemažo kiekio klipukų atrinkau 2. Palčiki abližyš

                            Bloc Party - Two More Years


                            The Prayer



                            P.S. Beje nebloga kokybė, todėl per visą ekraną gerai atrodo.
                            Paskutinis taisė rat; 2007.07.24, 22:01.

                            Comment


                              kažkada buvo labai didelis hitas. neseniai pamačiau ir nusprendžiau įdėti

                              Comment


                                Gal kad zinot kokia daina grojama per tele 2 reklama kur toks maziukas sportininkas tipo kovoja su didelemis kainomis?

                                Comment


                                  /\ Originalas Survivor - Eye Of The Tiger. O kas koverius darė paieškok wikipedia.

                                  Comment


                                    Aciu labai! jau siunciuosi!

                                    Comment


                                      Nėr už ką

                                      Comment


                                        Gal kas parduodate Elektrine Gitarą ?

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          Mano brolis kaip tik parduoda gera bosine gitara, ar tau nebosines reik?
                                          Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X