Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    http://www.be2gether.lt/index.php
    Ką manot? Aš norėčiau nuvažiuoti.

    Comment


      Puslapis tai slamstastiskas.
      Siaip nors ir megiamu grupiu vos keletas, manau atmosfera ir tusas bus super (bus matyt ar galima su lietuviu mentalitetu sukurti kazko gero) ir tikrai nulekciau, taciau tuo metu jau sedesiu UK.

      Comment


        /\
        Vien dėl šių grupių aš ten būsiu:




        Paskutinis taisė 99; 2007.07.02, 12:45.
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          Tokiose festuose jau nesvarbu perdaug kas groja, eini ir duodiesi arba chilloutini Is lietuvisku labiausiai I.R. ir Pieno Lazeriai domintu. Abu 99 parodytus taip pat noreciau isgirst. Nieko, apsilankysiu kitamet, kai headlineriai Metallica bus

          Comment


            Hm, jei pavyks suorganizuot chebrą, raikėtų nuvažiuot...

            Aš vis dar negaliu sau atleisti, kad susiplanavau kelionę į Londoną šį penktadienį-sekmadienį ir tik kitą dieną po bilietų nusipirkimo/kambario rezervavimo prisiminiau, kad sekmadienio vakare - Metallica Wemblyje, juolab kad dar ir bilietų likę

            Comment


              Parašė Paulius Rodyti pranešimą
              http://www.be2gether.lt/index.php
              Ką manot? Aš norėčiau nuvažiuoti.
              Super Noriu ir aš nulėkti

              o ypač:

              Muzika skambės nuo dviejų didelių scenų ir naktiniame šokių klube, kuriame gros didžėjai iš Didžiosios Britanijos, Prancūzijos ir Lietuvos
              Dėl klubinės muzikos "pasinešus" dabar , tikiuosi žmonės "tūsinsis", o nestovės, kaip dažnai pas mus būna , metal-roko koncertuose kažkaip labiau visi atsipalaidavę
              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                Tikriausiai jau daugelis šį straipsnį skaitėte... Gaila... Labai gaila... Nors nebuvau jo muzikos gerbėjas, tačiau labai vertinu jį už tai, ką jis padarė lietuviškos muzikos labui. O padarė tikrai labai daug..

                http://whatson.delfi.lt/news/people/...hp?id=13662018
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Bloodhound Gang
                  Alternative

                  Comment


                    Jo... Norėčiau ir aš į tą B2G, bet tik kad bilietų kainos truputį kandžiojasi - 88 litai (brangs). Bet kitą vertus tai ko norėt kai tiek visko žadama
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Bilietai labai netgi pigus. Atsimink, kad jis vyks keleta paru. I vieno atlikejo padoresni koncerta nueit kokioj nros Siemens arenoje kainuoja nuo ~100lt

                      Comment


                        Man, kaip nedirbančiam ir pastoviai neturinčiam pinigų, tai vistiek yra brangoka.
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Beje Pauliau, jei domiesi sunkesnia muzika, tai derėtų nepraleisti progos ir apsilankyti šios grupės koncerte, liepos 23d. Vilniuje:



                          Aišku jie jau ne tokie, kokie buvo prieš dešimt ar daugiau metų, tačiau tokią, sunkiosios muzikos scenos legendą, privaloma pamatyti!
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            Matau, dėl RAP'o bendraminčių čia nerasiu? Na, tegyvuoja tolerancija
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              Parašė 99 Rodyti pranešimą
                              Aišku jie jau ne tokie, kokie buvo prieš dešimt ar daugiau metų, tačiau tokią, sunkiosios muzikos scenos legendą, privaloma pamatyti!
                              Čia jau man per sunki Pauliau, neik


                              Parašė Rodyti pranešimą
                              Matau, dėl RAP'o bendraminčių čia nerasiu?
                              Bet juk tai netrukdo gerai jaustis
                              *******
                              Miestai.net Fb

                              Comment


                                /\ niekas man netrugdo gerai jaustis, nors tu ką
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  Parašė Rodyti pranešimą
                                  Matau, dėl RAP'o bendraminčių čia nerasiu? Na, tegyvuoja tolerancija
                                  už tat Alos Pugačiovos ir ypač jos dainos "a ja takoi cholodnyj, kak aisberg v okeane" gerbėjus gali net triženklį skaičių suskaičiuoti

                                  Comment


                                    Parašė Rodyti pranešimą
                                    Matau, dėl RAP'o bendraminčių čia nerasiu?
                                    Na, man tai iš paskutiniųjų šitas va klipas gražiausias.

                                    Paskutinis taisė rat; 2007.07.03, 12:02.

                                    Comment


                                      Parašė Rodyti pranešimą
                                      Matau, dėl RAP'o bendraminčių čia nerasiu? Na, tegyvuoja tolerancija
                                      Va ką tik radai, žiurkę bendramintį(tę)...

                                      Comment


                                        Deja, bet iš Sepultura telikęs tik pavadinimas. Geriausias jų diskas buvo ir tebelieka 1996 "Roots".
                                        ______________
                                        The Division Bell

                                        Comment


                                          Ech.. "Be2gether" viliojančiai atrodo, tik vietą galėjo išrinkt praktiškesnę arba bent jau transportu pasirūpinti.

                                          P.S. Gal reikėtų sukurti temą "Festivaliai, koncertai ir visokiausi renginiai"?
                                          Paskutinis taisė inz1K; 2007.07.03, 13:53.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X