Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Aukštaitis
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą
    Būna čia protingų žmonių ateina, gal kas padėsit, man, su technologijomis užaugusiam ir dirbančiam žmogui, ir paaiškinsit kaip LRT naujojoje mediatekoje susirasti įrašą ir jį pasileisti? Surast konkrečios laidos, konkretų epizodą lyg ir pavyksta išliejus 9 prakaitus, bet atsidarius tą puslapį, ten tiesiog screencap'as iš laidos įdėtas.
    Gal tiesiog pabandyti kitą naršyklę? Man su Firefox tas pats buvo, o per Chrome viskas veikia.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Romas gali nesuprasti sarkazmo, tad jam pasakau, kad digital pasišaipė iš dabartinės mados girtis nežiūrint TV.
    O reralybėje (tingėjau ieškot 2018 duomenų, pirmas po ranka pasitaikė 2016): http://www.tvnaujienos.lt/?news;id.392 "Televizorių žiūri 95 proc. mūsų šalies gyventojų"
    Bet tai kaip turi būti nusimušęs bullshit detector, kad tokias nuorodas dėti.

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Būna čia protingų žmonių ateina, gal kas padėsit, man, su technologijomis užaugusiam ir dirbančiam žmogui, ir paaiškinsit kaip LRT naujojoje mediatekoje susirasti įrašą ir jį pasileisti? Surast konkrečios laidos, konkretų epizodą lyg ir pavyksta išliejus 9 prakaitus, bet atsidarius tą puslapį, ten tiesiog screencap'as iš laidos įdėtas.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Šiais laikais korektiškiau tą klausimą skaidyti. Pvz.: mano sūnus "žiūri televizorių" bet nenaudoja eterinės (antena nepajungta), neturi nei kabelinės nei palydovinės.
    Dabartinėms TV pareina sunkūs laikai, nes jaunimas žiūri visokius Youtube vaizdelius per mobilų, o televizorius reikalingas PS4 žaisti.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Romas gali nesuprasti sarkazmo, tad jam pasakau, kad digital pasišaipė iš dabartinės mados girtis nežiūrint TV.
    O reralybėje (tingėjau ieškot 2018 duomenų, pirmas po ranka pasitaikė 2016): http://www.tvnaujienos.lt/?news;id.392 "Televizorių žiūri 95 proc. mūsų šalies gyventojų"
    Šiais laikais korektiškiau tą klausimą skaidyti. Pvz.: mano sūnus "žiūri televizorių" bet nenaudoja eterinės (antena nepajungta), neturi nei kabelinės nei palydovinės.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Kažin ar kas žiūri tv.
    Romas gali nesuprasti sarkazmo, tad jam pasakau, kad digital pasišaipė iš dabartinės mados girtis nežiūrint TV.
    O reralybėje (tingėjau ieškot 2018 duomenų, pirmas po ranka pasitaikė 2016): http://www.tvnaujienos.lt/?news;id.392 "Televizorių žiūri 95 proc. mūsų šalies gyventojų"

    Komentuoti:


  • rroomask
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Gal peers-tv?
    jo, ar eitu kam nors atblokuot kad rodytu visus kanalus?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Gal peers-tv?

    Komentuoti:


  • rroomask
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Kas yra pers-tv?
    televizija internetu, nupirko 2018m LG televizoriu

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Kas yra pers-tv?

    Komentuoti:


  • rroomask
    replied
    aš per pers-tv matau 50 kanalu, bet iš ju apie 20 blokuoja, ar ateityje kas nors atblokuos? pvž ar koks žmogus galetu

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Vilius116 Rodyti pranešimą

    Jau baigei? Gal jau užtenka to sarkazmo, ką? Kiekvieno kanalo tinklelis tikrai nėra svajonių tinklelis.
    Aš tik teiraujosi svarbia informacija. Turi ką nors prieš mano mėgstamas TV laidas ir serijalus?

    Komentuoti:


  • Vilius116
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Norėjau paklausti, ar "Brigada" irgi rodys HD? Jei ne, tai atsisakisiu mokėti abonentinį mokestį jiems!!!
    Jau baigei? Gal jau užtenka to sarkazmo, ką? Kiekvieno kanalo tinklelis tikrai nėra svajonių tinklelis.
    Paskutinis taisė Vilius116; 2018.12.04, 12:04.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Norėjau paklausti, ar "Brigada" irgi rodys HD? Jei ne, tai atsisakisiu mokėti abonentinį mokestį jiems!!!

    Komentuoti:


  • Vilius116
    replied
    Parašė edvva Rodyti pranešimą

    Cgates jau rodo, vakar nusistačiau visus LNK grupės kanalus į HD. Kokybė akivaizdžiai pagerėjo.
    Pas mane tai vistiek kazkaip tai keistai 4:3 vaizdas isplestas

    Komentuoti:


  • edvva
    replied
    Parašė Vilius116 Rodyti pranešimą
    Pas kazka jau rodo LNK hd?
    Cgates jau rodo, vakar nusistačiau visus LNK grupės kanalus į HD. Kokybė akivaizdžiai pagerėjo.

    Komentuoti:


  • Vilius116
    replied
    Pas kazka jau rodo LNK hd?

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Dabar yra XXI amžiaus II-jo dešimtmečio pabaiga - niekam tos televizijos neįdomios. Skaitykite ir žiūrėkite internetą.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Paskambinus į Cgates mergina pasakė, kad už mėnesio kito išjungs analoginius kabelinius kanalus. Atseit ES paliepė kaip buvo su eterine TV. Įtariu makaronus pakabino. Vidinis operatoriaus tinklas nėra reguliuojamas, tai ne oras kur dažnius reikia dalinti. Įdomu kaip kitur. Bent jau INIT pasakė, kad atseit planuoja išjungti taip pat, bet dar nėra nuspręsta dėl tikslios datos. Ar kas girdėjo ką nors konkrečiau dar?
    p.s. ne sau. Negalvokite, kad žiūriu per kineskopinį. Pas tėvus yra antras TV, kuris beveik nežiūrimas.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    „Telia“ rudeniop išjungs skaitmeninės antžeminės TV transliacijas
    Bendrovė „Telia Lietuva“ šiemet rugpjūtį ir rugsėjį palaipsniui išjungs savo skaitmeninės antžeminės (DVB-T) televizijos siųstuvus, antradienį praneša „Verslo žinios“.

    Šiomis paslaugomis besinaudojantys klientai turės pereiti prie interneto televizijos (IPTV) arba pasirinkti kitą tiekėją.

    „Telia“ DVB-T retransliacijų atsisako, nes išlaikyti dvi skirtingas infrastruktūras jai nebeapsimoka.

    Komentuoti:

Working...
X