Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Aš galiu. O tu?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
    Geriausia nauja - seniai patikrinta sena. Ypač, jei šūkis nebuvo kažkaip registruotas ir copyrightint'as.
    Ieškant giliau - dar įdomiau. Pasirodo, Valstybinių patentų biuro duomenų bazėje užregistruota, jog “Aš galiu” yra registruotas prekės ženklas su šūkiu, logotipais ir kt., beigi, jog patentas galioja iki 2010 metų. Aukščiau įdėtas prekės ženklas “Aš galiu” priklauso UAB “Philip Morris Lietuva” (”Marlboro”, “L&M”, “Parliament” ir kitų žinomų cigarečių gamintojas). Spėju, ši kompanija buvo viena iš pagrindinių “Aš galiu” projekto rėmėjų - žalingų įpročių prevencija buvo vienas iš projekto tikslų, todėl šios kompanijos vardu buvo registruojami ir prekės ženklai.
    Simono blogo
    P.

    Comment


      #22
      Tokios reklamos- paskutinė mada.Neseniai gal kokią savaitę rodė, randa gelių ir parašyta ''AČIŪ'', po savaitės paaiškėjo, kad tai Maximos kortelių eilinis keitimo vajus.Panašiai prieš kelis metus prasidėjo ''Ežio'' gyvavimas.Štai ir vėl.Beskonybė.

      Comment


        #23
        Nesuprantu, kaip bent kiek solidumu dvelkiantį spalvingumą pakeitė į tokią beskonybę
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #24
          Parašė vap Rodyti pranešimą
          Man tai patiko pasiaiškinimas: 2006-2007 m. toks adresas (asgaliu.lt) nebuvo registruotas. Nesvarbu, kad 2000-2005 buvo registruotas.

          Šiaip pasakyčiau, kad Bitė susimovė, bet yra kita medalio pusė. Dabar visur apie tai ir kalba. Kai kurie iš neigiamos pusės, bet kai kurie ir iš teigiamos.

          p.s. o "Aš galiu" pasirodo gerai buvo įsisukęs į pasamonę, kaip socialinis projektas.
          Gerai, kad jie dar nesugalvojo reklamuotis šūkiu - "Tu gali"

          Comment

          Working...
          X