Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Virtualus tiuningas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
    hm...pakeista masinu spalva ir stiklai nudazyti juodai. Nesuprantu as to jusu tiuningo
    Būtų negerai, jei visi suprastų. Reikia ir pilkų mašinų gatvėse, kad gražios išsiskirtų.

    Comment


      #22
      Parašė Rydik Rodyti pranešimą
      Tikrai nesupranti..Pabandytk bent tiek padaryt ir pamatysi kaip sunku yra..ir nesupratau kodėl tau x6 užkliuvo..vien kad padaryt tą hachback'ą užtruko vien kokia puse menesio..O jei sakai kad čia tik padaryta į "kitų parametrų automobilį" ir viskas tai tada pasakyk ko jam trūksta..
      O kad nesupranti kam tas tiuningas tai čia žinai kiekvienam savaip, ma laisvalaikio praleidimo būdas..
      Suprast aš suprantu, ką, kaip ir per kiek laiko galima padaryti fotošopu. O jei tą foną darei pusę mėnesio, tada atsiprašau
      Na, dėl x6. Man asmeniškai tavo "patiuninguotas" x6 atrodo žymiai prasčiau nei originalas. Jau nekalbant apie tai, kad tu stengeisi iš jo padaryti savo amžiną tikslą - žemai gulintį sportinį automobilį. O tavo gautas rezultatas neturi nieko bendro su originalu - mažų mažiausiai pavadinimą automobilio apkeisti turėtum. Na, tie visi golfai ir hondos dar proto ribose - po operacijų matosi, kad tai "pagerinti golfai ir hondos". O X6 juk visureigis. Pabandyk bent jau pasiekti tikslą kitokį - "patiuninguoti" visureigį neišprievartaudamas jo.

      Orangen, gal čia mano skonis blogas, bet man tos tiuninguotos mašinos tikrai neatrodo gražiau už originalias. Taip, jos išsiskiria, bet gražiomis jų liežuvis nesiverčia vadinti (daugumos). Kaip architektas turėtum tai suprasti
      Paskutinis taisė LBP; 2008.11.21, 08:19.
      N N N

      Comment


        #23
        Tai taip amžinai galima ginčytis, kad man patinka, o va kitam ne. Man asmeniškai visai įdomu. Gražu pažiūrėti, kaip tavo ar draugo mašiną galima padaryti.

        Tai gal kas trumpai gali parašyti, kaip tarkime ratus virtualiai užsidėti ant mašinos, nes kaip ir minėjau, planuoju pirkti.....
        You've got one life! Live it!

        Comment


          #24
          Parašė LBP Rodyti pranešimą
          Suprast aš suprantu, ką, kaip ir per kiek laiko galima padaryti fotošopu. O jei tą foną darei pusę mėnesio, tada atsiprašau
          Na, dėl x6. Man asmeniškai tavo "patiuninguotas" x6 atrodo žymiai prasčiau nei originalas. Jau nekalbant apie tai, kad tu stengeisi iš jo padaryti savo amžiną tikslą - žemai gulintį sportinį automobilį. O tavo gautas rezultatas neturi nieko bendro su originalu - mažų mažiausiai pavadinimą automobilio apkeisti turėtum. Na, tie visi golfai ir hondos dar proto ribose - po operacijų matosi, kad tai "pagerinti golfai ir hondos". O X6 juk visureigis. Pabandyk bent jau pasiekti tikslą kitokį - "patiuninguoti" visureigį neišprievartaudamas jo.

          Orangen, gal čia mano skonis blogas, bet man tos tiuninguotos mašinos tikrai neatrodo gražiau už originalias. Taip, jos išsiskiria, bet gražiomis jų liežuvis nesiverčia vadinti (daugumos). Kaip architektas turėtum tai suprasti
          Na suprantu tavo nuominę , kad manai kad nepsimoka iš visureigio daryt hachback'ą, bet koks tau skirtumas ar aš paimsiu kaip orginalą bmw 1er ar bmw x6, jei rezultatas daugmaž vienodas gausis, kas čia tokio blogo jei galiu transformuoti iš visureigio į hachback'ą, o iš bmw 1er dar būtų gavesis prastesnis rezultatas..
          Kitas dalykas kodėl aš taves nesuprantu, tai kodėl rašai - "patiuninguoti"
          tarp kabučių. Sakai lyg nieko tam visureigiui nebūtų padaryta tik nužemintas ir viskas..taigi bodykitas kitas, detalės kitos..
          O baigdamas noriu pasakyt, kad pabandyk butent iš šito orig padaryti hach, ir pamatysi kad jau net ne pusę mėnesio dirbsi prie darbo..

          Comment


            #25
            Parašė LBP Rodyti pranešimą
            Parodyčiau, bet aš iš esmės nesuprantu, kam to reikia To tiuningo
            +1 parodyk, noriu pamatyti ta idomu, originalu ir profesionalu tiuninga
            Paskutinis taisė Bolidas; 2008.11.27, 05:47.
            Studija8...

            Comment


              #26
              Radau atsitiktinai tokią programėlę. Nebandžiau, nieko daugiau negaliu pasakyti.











              Bandykit atsisiųsti iš čia:

              http://ifolder.ru/9765420
              arba
              http://letitbit.net/download/4864527...tudio.rar.html
              gera gyventi gerai

              Comment


                #27
                Parašė Kema Rodyti pranešimą
                Radau atsitiktinai tokią programėlę. Nebandžiau, nieko daugiau negaliu pasakyti.

                Atvaizdas


                Atvaizdas


                Atvaizdas


                Atvaizdas


                Atvaizdas


                Bandykit atsisiųsti iš čia:

                http://ifolder.ru/9765420
                arba
                http://letitbit.net/download/4864527...tudio.rar.html
                Zinau as sia programele,man ji ZIAUREI nepatiko,nezinau kaip kitiems:nepatogi,detales gali deti tik tokias kokios yra programoje,nu nezinau kaip jums bet man tai nieko gero...

                Comment


                  #28
                  Dėkui. Visai paprasta ir to man užtenka
                  You've got one life! Live it!

                  Comment


                    #29
                    sveiki noreciau parodyti savo megejiska darba
                    orig

                    audi sport

                    aisku dar reik padirbeti
                    Paskutinis taisė shaldytuwas; 2010.11.20, 09:28.

                    Comment


                      #30
                      As ir draugas darem konkursui
                      Orig : http://www.autowp.ru/pictures/volksw...rado_g60_2.jpg

                      Comment

                      Working...
                      X