Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apklausa apie investavimą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Apklausa apie investavimą

    Sveiki, esu cia naujokas. Buciau labai dekingas, jei uzpildytume sia anketa. Jums tai uzims mazai laiko, o man pades parasyti kursini. Dekui is anksto


    http://www.apklausa.lt/answerform.php?form=13399
    Paskutinis taisė Slim; 2007.11.17, 16:52.

    #2
    Parašė Slim Rodyti pranešimą
    Buciau labai dekingas, jei uzpildytume sia anketa. <...>Dekui is anksto.
    Prašom
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      #3
      Užpildžiau ir aš, sėkmės.

      Viena pastaba - būtų kiek solidžiau, jei antras ir penktas klausimai išnyktų (disabled) pasirinkus atsakymus "taip" pirmame ir trečiame klausimuose.
      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

      Comment


        #4
        Aš taip at užpildžiau. Bet kartais nebus bėdų tau su imties reprezentatyvumu, kai sudaryta "sniego gniūžtės" būdu? Na bet sėkmės.
        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
        Dordrechtas/Haarlemas
        Nesebaras/Plovdivas
        Kiolnas

        Comment


          #5
          Užpildžiau.

          P.S. Klaida temos pavadinime labai akis bado, reikėtų pataisyti .

          Comment


            #6
            Parašė blitz Rodyti pranešimą
            Užpildžiau ir aš, sėkmės.

            Viena pastaba - būtų kiek solidžiau, jei antras ir penktas klausimai išnyktų (disabled) pasirinkus atsakymus "taip" pirmame ir trečiame klausimuose.
            Nemokejau padaryti tokio fokuso.

            Parašė tivoli Rodyti pranešimą
            Aš taip at užpildžiau. Bet kartais nebus bėdų tau su imties reprezentatyvumu, kai sudaryta "sniego gniūžtės" būdu? Na bet sėkmės.
            Sudariau viska per daug negalvodamas apie klausimus, po poros menesiu rasysiu diplomini panasia tema, tai ten turetu but daug rimciau viskas.



            Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
            Užpildžiau.

            P.S. Klaida temos pavadinime labai akis bado, reikėtų pataisyti .
            Pilnai pritariu, kad netaisyklingi pavadinimai nesukelia teigiamo ispudzio, bet siuo atveju speju tai kazkoks bugas, nes abejoju ar galejau parasyti 2 skirtingas "ve" raides. Be to pavadinimas virs pirmosios zinutes teisingai uzrasytas

            Comment


              #7
              Parašė Slim Rodyti pranešimą
              Sveiki, esu cia naujokas. Buciau labai dekingas, jei uzpildytume sia anketa. Jums tai uzims mazai laiko, o man pades parasyti kursini. Dekui is anksto
              Prasom!
              Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

              Comment


                #8
                dekui visiems kas balsavo ir balsavo teisingai, o ne bet kaip. Apklausa baigiau
                P.S. kodel rodo, kad turiu 0 pranesimu?

                Comment


                  #9
                  Parašė Slim Rodyti pranešimą
                  P.S. kodel rodo, kad turiu 0 pranesimu?
                  „Prospekto“ skiltyje parašytų komentarų skačius nepridedamas prie bendro pranešimų skaičiaus forume.

                  Pranešimų skaičiaus nelaikyčiau vertybe, geriau lygiuokis į kokybę.
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    #10
                    Parašė Rodyti pranešimą
                    „Prospekto“ skiltyje parašytų komentarų skačius nepridedamas prie bendro pranešimų skaičiaus forume.

                    Pranešimų skaičiaus nelaikyčiau vertybe, geriau lygiuokis į kokybę.
                    Supratau. As ir nesiekiu sumusti zinucio kiekio rekordo, tik siaip idomu pasidare o ka, norit pasakyt, kad mano apklausa nekokybiska? vakare gal sumesiu isvadas, jei kam idomu

                    Comment

                    Working...
                    X