Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Smegenų pusrutuliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Smegenų pusrutuliai

    Iliustracijoje mergina sukasi, tai faktas. Tačiau prieš ar pagal laikrodžio rodyklę?



    Matančių merginą besisukančią pagal laikrodžio rodyklę, labiau išvystytas kairysis smegenų pusrutulis, prieš laikrodžio - dešinysis.

    O čia abstrakčiai parodytos atliekamos pusrutulių funkcijos:

    76
    Prieš laikrodžio rodyklę
    17,11%
    13
    Pagal laikrodžio rodyklę
    51,32%
    39
    Sukasi į abi puses
    25,00%
    19
    Nėra čia jokios merginos :)
    6,58%
    5
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    #2
    aš priklausau kairiesiems

    Comment


      #3
      99, gal galetum padaryti apklausa pries ar pagal?

      Comment


        #4
        O kodėl aš ne kairiarankis, jei kairiesiems nepriklausau?
        Tiseą pasakius, man , matyt, abu pusrutuliai atrofavę, nes mergina sukasi tai pagal lairodžio rodyklę, tai prieš.
        Paskutinis taisė molotov_47; 2007.09.27, 17:33.

        Comment


          #5
          Man vieną kart jin sukasi pagal laikrodžio rodyklę, kitą kartą prieš. ; D

          Comment


            #6
            eilinis triukas

            Comment


              #7
              nu man visada pagal nesuprantu, kaip gali būti prieš

              Comment


                #8
                aiskiai sukasi pagal laikrodzio rodykle. visaip bandziau iziureti priesinga varianta bet kad tai neimanoma nors visi privalumai, aprasyti desineje puseje atitinka mane. taigi cia matyt eiline nesamone
                www.tomflagman.com

                Comment


                  #9
                  Man prieš, kaip įmanoma matyt kitaip, įdomu Dešinieji valdo
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    #10
                    liux, man prieš, aš dešinys, ir viskas atitinka, išskyrus ranką, o kas kairiesiems tinka, man visiškai nepatinka... Tuoj pabandysiu įžvelgt atvirkščiai...

                    pavyko, tada vėl kol atgal pamačiau... Bet dabar tvarkoj, pasilieku prie dešinių...

                    Comment


                      #11
                      juk jos koja ateina is desines i kaire. tai kaip gali suktis pries laikrodzio rodykle?...

                      ai supratu. tie kurie ja isivaizduoja is virsaus kaip asi, mato ja besisukancia palei l.r. o tie kurie isisvaizduoja is apacios mato atvirksciai
                      Paskutinis taisė FlagMan; 2007.09.27, 17:50.
                      www.tomflagman.com

                      Comment


                        #12
                        Kažkaip abejoju, ar labai daug tiesos su tais pusrutuliais. Šiaip man išeina įžiūrėti abu variantus, tik norėdamas "persijungti" turiu susikaupti. Nors natūraliai matau pagal laikrodžio rodyklę .

                        Comment


                          #13
                          Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                          juk jos koja ateina is desines i kaire. tai kaip gali suktis pries laikrodzio rodykle?...

                          ai supratu. tie kurie ja isivaizduoja is virsaus kaip asi, mato ja besisukancia palei l.r. o tie kurie isisvaizduoja is apacios mato atvirksciai
                          Is desines i kaire gali suktis per abi puses. Manau cia reiktu pasakyt pro siaures ar pietu puse sukasi.

                          Comment


                            #14
                            Jeigu šitas siluetas sukasi prieš laikrodžio rodyklę, tai aš juodaodis Svazilando karalius ir šiąnakt sumigsiu su Angelina Jolie

                            Comment


                              #15
                              Visaip bandžiau įžvelgt sukimąsi prieš laikrodžio rodyklę, niekaip nepavyko. Man sukimosi kryptis atrodo gana akivaizdi

                              Parašė rat Rodyti pranešimą
                              Jeigu šitas siluetas sukasi prieš laikrodžio rodyklę, tai aš juodaodis Svazilando karalius ir šiąnakt sumigsiu su Angelina Jolie
                              Tereikia apverst vaizduoklį ir tavęs lauktų egzotiška naktis
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                #16
                                Man labiausiai patiko vaizdinė medžiaga.

                                Pagal
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė nasu
                                  Atkreipiau dėmesį į du dalykus:
                                  - šešėlio trajektoriją
                                  - gražią krūtinę...
                                  Che che, tik sutelkęs dėmesį į šešėlį sugebėjau pereit į "prieš laikrodžio rodyklę", nors tai truko tik keletą sekundžių, kol mergina vėl pradėjo suktis taip, kaip ir turi būti
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Iš pradžių mačiau sukimąsi palei laikrodį ir nieko daugiau. Pasistengus pamačiau ir prieš jį. Kai pamačiau kad sukasi prieš, nebesugebėjau grįžti palei
                                    Iš išvis, kai sukasi palei, dešinė koja pakelta, kairė ne, kai prieš - kairė pakelta, dešinė ne. Idomiai kažkaip

                                    Comment


                                      #19
                                      Man į abi puses
                                      "Persijungti" nesunku, užtenka keletą sekundžių pažiūrėt į merginą, tada į smegenų paveiksliukus, o paskui vėl į merginą.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Rodyti pranešimą
                                        Visaip bandžiau įžvelgt sukimąsi prieš laikrodžio rodyklę, niekaip nepavyko. Man sukimosi kryptis atrodo gana akivaizdi
                                        Pritariu...niekaip nesuprantu, kaip gali suktis prieš laikrodžio rodyklę. O apibūdinimai, man tinka (skaičiai, rašytinės kalbos gebėjimas), kaip netinka dešinio pusrutulio (yapč muzikoje, menuose).
                                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                        Dordrechtas/Haarlemas
                                        Nesebaras/Plovdivas
                                        Kiolnas

                                        Comment

                                        Working...
                                        X