Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Skype

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Galėtų vadintis "Skype 4.0: A leap backwards".
    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

    Comment


      #82
      Parašė Paulius Rodyti pranešimą
      Mantai, tu irgi kažkiek prisidėjai prie naujojo Skype kūrimo?
      Neypatingai, mano sritis yra tinklalapiai
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #83
        O man bent jau iš nuotraukos visai neblogai atrodo. Man nepatiko, kad Skype būdama nemaža ir daug kompiuterio resursų naudojanti programa atrodė tokia nekaltai mažytė ir paprastutė . O šiap juk svarbiausia, kad būtų patogu naudotis, nebandę nepulkit verkšlenti, geriau pirma pabandykit, nors asmeniškai aš nesiruošiu to daryti iki kol nepasirodys galutinė versija .

        Comment


          #84
          Pabandžiau ir tikrai negrįšiu prie ankstesnės. Vien dėl to, kad visi pokalbiai viename lange. Neatsiranda papildomų 12 langų, jei bendrauji su 11 žmonių.
          P.

          Comment


            #85
            Pabandžiau ir tikrai negrįšiu prie ankstesnės. Vien dėl to, kad visi pokalbiai viename lange. Neatsiranda papildomų 12 langų, jei bendrauji su 11 žmonių.
            Panašus vaizdavimo būdas yra taikomas mac Skype versijoje, išties patogu. Mane tik kiek erzina, kad nebeliko greito kontaktų filtravimo. Ankstesnėje versijoje pakadavo aktyvuoti pagrindinį skype langą ir pradėti rašyti raktažodį, pagal kurį buvo filtruojami visi kontaktai. Labai patogu kai turi daug kontaktų. Naujoje versijoje būtina rašyti į paieškos lauką, o tarp paieškos rezultatų atvaizduojamos grupės bei pokalbių antraštės, kas dažniausiai nėra aktualu.
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              #86
              Galbūt kai bus išleista stabili versija, tada sugrįšiu. Kolkas tikrai nenustebino.
              „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

              Comment

              Working...
              X