Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
    O ką tu ten prieš 3(?) pašokinėsi viena?
    Kaip rusai sako: "što nesjiem, to pakusaju"
    *******
    Miestai.net Fb

    Comment


      Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
      http://www.delfi.lt/news/daily/scien...hp?id=14442622

      Irgi iš panašios operos, kažkas nesuvokiamo...
      Man tai keistas naujienos pavadinimas: "Užklydusiam gandrui – miestiečių egzekucija" - kodel tokie benkartai, situ atveju ir kitais panasiais, kai yra kankinami gyvunai arba zmones, vadinami miestieciais, jaunuoliais ir t.t.. Galetu buti parasyta bent jau chuliganai, vandalai, sadistai ir t.t.

      Comment


        /\ Aš tai niekaip negaliu suprasti, iš kur tas noras skriausti silpnesnį?
        *******
        Miestai.net Fb

        Comment


          Parašė Irmux Rodyti pranešimą
          /\ Aš tai niekaip negaliu suprasti, iš kur tas noras skriausti silpnesnį?
          Tais laikais, kai mano ir tavo pro pro pro pro prosenelis norėjo ėst, viena iš išeičių buvo atimt iš silpnesnio. Arba tą silpnesnį "pakusat" bent jau Ir niekam tai neužkliūdavo.

          Comment


            http://negras.multiply.com/video/item/1/%20tyliu_nx.wmv

            Dėl šito jau pradėtas ikiteisminis tyrimas. The system works!

            Comment


              Parašė Valstietis Rodyti pranešimą
              http://negras.multiply.com/video/item/1/%20tyliu_nx.wmv

              Dėl šito jau pradėtas ikiteisminis tyrimas. The system works!
              Nu ir ką jie padarys. Kiek tokių dalykų vyksta mokyklose...

              Comment


                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                Nu ir ką jie padarys. Kiek tokių dalykų vyksta mokyklose...

                Nežinau kiek. Kolkas nei vienoje mokykloje, kurioj mokiausi su niekuo panašiu nesu susidūręs... Manau šitom panelėm tai tikrai ne pyragai dabar bus gaus "pyzdy" kaip reikalas. Tikiu, kad į kalėjimą jų nieks nesodins, bet daryt taip dar kartą jom noras tikrai praeis

                Comment


                  Pfff... nieko joms nebus. Greit visokios Šalašavos pradės aiškint, kad jos taip elgėsi, nes trūko tėvelių dėmesio, kad sunkus brendimo laikotarpis, kad labai didelis krūvis mokykloje. Tėvai rėks "A kurgi buva mokicajai". O tie pacukai operatoriai susiras kitas kvailes savo zabovoms. Ot jūs naivuoliai...

                  Comment


                    Spėju, kad nedaugelis iš jūsų žino koks yra pilnas Vilniaus katedros pavadinimas ir jos istorija

                    http://lt.wikipedia.org/wiki/Vilniau...tedra_bazilika
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Sveiki, manau dauguma klaipedieciu kazkada turejo arba tebeturi programa "gyvent", kurioje yra 1998 ar 1995 metu Klaipedos gyventoju surasymo duomenys.Gal atsiras ja turinciu?Man labai labai jos reikia... (((
                      Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                      Comment


                        Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                        Sveiki, manau dauguma klaipedieciu kazkada turejo arba tebeturi programa "gyvent", kurioje yra 1998 ar 1995 metu Klaipedos gyventoju surasymo duomenys.Gal atsiras ja turinciu?Man labai labai jos reikia... (((
                        gal šioje svetainėje rasi tai ko tau reikia:
                        http://www.stat.gov.lt/lt/
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          Įdomu ar čia teisybė, ar melas?
                          Cituoju:
                          "Klaipėdos univere buvo 4 studentai, kurie labai gerai mokėsi. Artėjo chemijos
                          egzas. Jis turėjo būti pirmadienį 8 val ryto. Bet visi buvo tokie tikri savo
                          sėkmės, jog nusprendė pabaliavoti ir nuvarė į Vilnių pas draugus pagerti. Ir
                          taip užgėrė, kad sekmadienį užmigo ir atsikėlė pirmadienį tik apie 12 val. Į
                          egzaminą aišku nespėjo, bet pagalvojo, kad sumeluos destytuvui ir gal kažkaip
                          praeis.
                          Nuvarė pas destytuvą ir sako, kad savaitgalį buvo pas draugus
                          Vilniuje, mokėsi, norėjo dar labiau pagilinti savo žinias, bet grįžtant iš
                          Vilniaus sprogo mašinos ratas, neturėjo atsarginio ir nerado kas jiems padėtų.
                          Užtat jie ir pavėlavo į egzaminą.
                          Dėstytojas pagalvojo ir sako:
                          -Gerai. Galit ateiti rytoj ir perlaikyt egzaminą.
                          Studentai patenkinti,
                          pasimokė dar iš vakaro ir kitą rytą eina į egzaminą. Destytojas pasodino juos į
                          atsikras patalpas, uždarė duris. Išdalino užduotis. Testas buvo už 100 taškų.
                          Ant pirmo puslapio buvo užduotis už 5 taškus, kurią be problemu visi atliko.
                          Antrame puslapyje buvo tik vienas klausimas už 95 taškus:
                          - Kuris ratas?"

                          Comment


                            Dar apie smurtą ir debiliškumą

                            Neseniai turėjau dvi situacijas, kurios, manau, neblogai įliustruoja temą apie Lietuvos degradaciją.

                            1. Kauno Akropolis. Stoviu gan ilgoj eilutėj Maximos Express kasoj. Lieka visai nedaug iki mano eilės, kai iš kažkur ateina ir prieš mane atsistoja 3 maždaug 17-18 metų pacanai. Mano pirmas klausimas - "Kas čia bus?". Vienas iš jų atsisuka, pradeda man kažką aiškint ir koliotis. Aš žiauriai negaliu pakęst tokių situacijų ir tai mane labai labai nervuoja, todėl aš pats pradedu ant jų dar garsiau rėkti. Tada sulaukiu grasinimų: "eisim pasikalbėt į lauką, pažiūrėsim, kaip tavo akiniai skils į dvi dalis". Prieina jų (mano) eilė, aš pasakau pardavėjai, kad prieš mane užlindo tad ji paprašo paduoti mano prekę. 3 debilai vėl pradeda man kažką aiškint, aš paprašau pardavėjos iškviesti apsaugą. Ji atsako: "Jei nėra daroma materialinė žala, apsaugos kviesti negalima". Mano klausimas "Ar grasinimas nėra pakankama priežastis iškviesti apsaugą?" neatsakomas. Aš pasiimu grąžą. Jie sumoka ir eina man iš paskos. Kadangi išeiti į lauką nėra pati protingiausia mintis, nusprendžiu prisėsti ant šalimais esančio suoliuko. Jie apsupa mane ir garsiai kuria planus, kaip geriau būtų mane "pamokyti" . Aš visiškai nesuprantu, kas vyksta ir net neįsivaizduoju, ką daryti. Apsidairau. Matau Akropolio Informacijos centrą. Prasibraunu pro tuos 3 ir pradedu link jo eiti. Nepriėjęs pamatau apsauginį ir vietoj informacijos nueinu prie jo. Net neprisimenu, ką jam sakiau, tik pamenu, kad parodžiau pirštu į iš paskos man ateinančius "pirkėjus". Apsauginis iš karto nueina jų link, o aš, gavęs progą, skuodžiu kuo toliau į kitą pusę ir išeinu pro trečio aukšto garažą (kaip gerai, kad Akropoly tiek daug išėjimų).

                            Šiaip šita situacija buvo kažkas "out of space". Aš niekad nemaniau, kad didžiausiam žmonių sambūry Kaune prie žmogaus gali pradėti kabinėtis ir į tai niekas nekreiptų dėmesio. Eilėje už manęs stovėjo kokie 6-7 žmonės, bet niekas nė burnos nepravėrė. Pardavėjos vietoje, aš tikrai būčiau pasikvietęs apsauginį ir pastatęs tokius naglus į eilės galą.

                            2. Molo Maxima. Šiandien. Einame apsipirkti su trimis italėmis Erasmus studentėmis, kurių mentoriumi esu. Kadangi italės vakare ruošiasi į vakarėlį, manęs paprašė aprodyti gėrimų skyrių ir padėti išsirinkti. Renkamės gan ilgai ir visą laiką šnekame angliškai (stebuklas, ar ne?). Nė iš šio, nė iš to, vienas pirkėjas, prasilenkdamas su manimi, mane pastumia. Ir tai akivaizdžiai nebuvo netyčinis pastūmimas - vietos buvo pakankamai. Mes einame į kitą lentynų eilę. Bandau italėm įsiūlyt Damų likerio. Staiga pamatau, kad prie mūsų atsitūpęs gėrimus renkasi tas pats "praeivis". Jis atsisuka ir subumba kažką panašaus į "čiuožkit iš čia nx". Italės nukreipia žvilgsnį į mane prašydamos išverst. Aš tik išlemenu "it doesn't matter".

                            Suprasčiau jei ten būtų koks skinhead'as, bet taip svetingai užsieniečius pasitinka iš pažiūros normalus žmogus su gan simpatiška žmona ir mažu vaiku...
                            BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                            Comment


                              Taigi, apibendrinam, ko pasimokėm. Pirma situacija.
                              1. Kai nelygios jėgos principus geriau pamiršt ir patylėti.
                              2. Laiko požiūriu, nieko nelaimėjai.
                              3. Pasisekė, kad išsaugojai akinius.
                              4. Jei būtum su 5 draugais niekas nebūtų užlindęs.
                              5. Žmonės tyli, nes iš užlindimo nedaro tragedijos.

                              Antra situacija.
                              Galbūt normalų žmogų užknisus jo žmona ir netyčiukas vaikas. Arba jam nepatinka užsieniečiai. Arba buvo girtas, arba šiaip psycho
                              Vėlgi nieko blogo neatsitiko. Lucky you.

                              Man irgi panašiai kažkokia alkašė (nes pirko šampą, šiaip normali) užlindo. Deja, aš stovėjau ne vienas ir kai kas buvo linkęs nusileisti. Man tokie užlindimai irgi žiauriai nepatinka. Aišku, jei būtų pasitaikę trys pacukai, tai būčiau tylėjęs. Bet tada nesusilaikiau ir biški paburnojau (atrodžiau gan bejėgiškai ir kvailai, bet nieko naujo)

                              Comment


                                Parašė rat Rodyti pranešimą
                                Taigi, apibendrinam, ko pasimokėm. Pirma situacija.
                                1. Kai nelygios jėgos principus geriau pamiršt ir patylėti.
                                2. Laiko požiūriu, nieko nelaimėjai.
                                3. Pasisekė, kad išsaugojai akinius.
                                4. Jei būtum su 5 draugais niekas nebūtų užlindęs.
                                5. Žmonės tyli, nes iš užlindimo nedaro tragedijos.
                                Na, gal ir galima taip galvoti, bet tokiose situacijose aš negaliu tiesiog stovėti ir žiūrėti - nors manau kažkurią sekundės dalį dvejojau, ką daryti, bet labai trumpai. Apskritai, aš nebūčiau galėjęs pagalvoti, kad žmonės yra tokie abejingi. Žinoma, nebūčiau taip šokęs, jei būčiau buvęs kokioj kaimo parduotuvėj, bet sorry, čia buvo Akropolis piko metu.

                                Na, nors šiaip gal aš vis dar į viską keistai reaguoju, nes visai neseniai grįžau iš Norvegijos, kur nėra nė dalelės tiek nachalizmo ir naglumo.
                                BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                Comment


                                  Berliner - tai mūsų kasdienybė. Labai viskas pasijaučia, kai grįžti iš kitur. Ir jau lėktuve per kelias valandas gali aklimatizuotis prie Lietuvos. Ne per seniausiai grįžau iš kelionės, tai užteko kelių valandų, kad suprasčiau, kad aš grįžau vėl į šitą nusmurgusią provinciją - savo Tėvynę. Pradedant visišku stumdymusi autobusiuke ir einant link savo vietos (ko niekur kitus nepatyriau, kur keliavau, o tai buvo tiek Vakarų šalis, tiek viena skurdžiausių Europos šalių Balkanuose), tęsiant - "oj, čia tavo vieta, gal tu persėsk į tokią ir tokią, nes, matai, mes čia kartu skrendam, norim kartu būtinai sėdėt", baigiant storo senio stuktelėjimu man į galvą alkūne ir nė kriukt (kai tuo tarpu užsieny net tokio judesio sukelta vėjo banga būtų palydėta "I am very sorry, sir, excuse me".

                                  Degradavusi nacija, nėr čia ką ir sakyt. Tik dabar pastebiu, kiek pas mus daug nuo ryto prisigėrusių, apsinarkašinusių, apsiškusių iki ausų ir smirdinčių, nuolat besikeikiančių asmenų. Graudu žiūrėt.
                                  Jūsų,
                                  Analitikas PlėtRa™

                                  Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                  Comment


                                    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                    tęsiant - "oj, čia tavo vieta, gal tu persėsk į tokią ir tokią, nes, matai, mes čia kartu skrendam, norim kartu būtinai sėdėt", baigiant storo senio stuktelėjimu man į galvą alkūne ir nė kriukt (kai tuo tarpu užsieny net tokio judesio sukelta vėjo banga būtų palydėta "I am very sorry, sir, excuse me".
                                    O tai kuom baigėsi su persėdimu? Aš tai nematyčiau tame tragedijos, nebent labai norisi prie lango sėdėt
                                    O su stuktelėjimu, tai gal žmogus gailėjosi, bet nedrįso pasakyt. Nors greičiau pagalvojo: "Ach, gerai užtaikiau, gaila per silpnai"

                                    Comment


                                      Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                      Degradavusi nacija, nėr čia ką ir sakyt. Tik dabar pastebiu, kiek pas mus daug nuo ryto prisigėrusių, apsinarkašinusių, apsiškusių iki ausų ir smirdinčių, nuolat besikeikiančių asmenų. Graudu žiūrėt.
                                      Taip, aš irgi pradėjau atidžiau tyrinėti aplinkinius žmones. Ir bendras vaizdas yra labai nekoks. Prisimenu, kai grįžau iš Norvegijos pirmomis dienomis visada visur ir visiems šypsodavausi. Užteko vos dviejų mėnesių Skandinavijoj, kad tą būčiau įsikalęs į galvą kaip suprantamą dalyką. Ir užteko vos kelių dienų Lietuvoj, kai šypsena iš mano veido dingo. Dabar aš visur paniuręs, susiraukęs ir viskuo nepatenkintas. Iš tikro, kur čia mums iki šypsenų, kai aplinkui tiek skurdo, tiek betvarkės, tiek degradavimo...
                                      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                      Comment


                                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                                        O tai kuom baigėsi su persėdimu? Aš tai nematyčiau tame tragedijos, nebent labai norisi prie lango sėdėt
                                        O su stuktelėjimu, tai gal žmogus gailėjosi, bet nedrįso pasakyt. Nors greičiau pagalvojo: "Ach, gerai užtaikiau, gaila per silpnai"
                                        Ne, tai aišku, persėdime nėra tragedijos jokios.

                                        Man irgi taip buvo, kai skridau iš Rygos į Kopenhagą. Mano vieta buvo užimta, tad stiuardesė paprašė atsisėsti kitur. Viskas buvo gerai, kol paaiškėjo, kad lėktuvas skris per Kaliningradą (šitą sužinojau tik kai baigėsi laipinimas į lėktuvą). Tai Kaliningrade į lėktuvą prisigrūdo ruskių ir nors lėktuvas buvo pustuštis, aišku, kažkas turėjo mano užimtą vietą. Tai pradėjo sakyčiau gan nedraugiškai mane išprašinėti iš vietos, kol aš vargais negalais prisišaukiau stiuardesę ir ji viską paaiškino. Va ir užleidinėk savo vietą.
                                        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                        Comment


                                          Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                          Degradavusi nacija, nėr čia ką ir sakyt. Tik dabar pastebiu, kiek pas mus daug nuo ryto prisigėrusių, apsinarkašinusių, apsiškusių iki ausų ir smirdinčių, nuolat besikeikiančių asmenų. Graudu žiūrėt.
                                          Manau, kad reikėtų truputį atsargiau žodžius rinkt. Nors nachalų ir ir šiaip degradavusių asmenų yra nemažai, jokiu būdu negalima šio šleifo užmesti visiems lietuviams, nes daugelis jų tiesiog nėra atsakingi už tą blogąją savo tautos dalį.
                                          Apskritai tai nereik varyt dievo ir su didėjančia gerove visa tai mažės. Nemanau, kad korektiška lygintis su vakarų valstybėmis, tarsi per paskutinius dešimtmečius būtume turėję vienodas galimybes pasiekt tokį kultūrinio išsivystymo lygį.
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X